App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

Basketbal - Proximus Pickx

Nieuws uit de EuroMillions Basketball League

Bekijk alles

Highlights uit de EMBL

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Groepsfase - Speeldag 1 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels 86 - 91 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Groepsfase - Speeldag 1 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst Uitgesteld Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Groepsfase - Speeldag 1 Filou Oostende OOS Filou Oostende 94 - 79 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Groepsfase - Speeldag 1 Limburg United LIM Limburg United zo 31 jan 15:00 Liège Basket LIE Liège Basket
Groepsfase - Speeldag 2 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen Uitgesteld Filou Oostende OOS Filou Oostende
Groepsfase - Speeldag 2 Spirou Basket CHA Spirou Basket 86 - 80 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Groepsfase - Speeldag 2 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut 65 - 59 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Groepsfase - Speeldag 2 Liège Basket LIE Liège Basket wo 24 mrt 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Groepsfase - Speeldag 3 Filou Oostende OOS Filou Oostende vr 4 dec 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Groepsfase - Speeldag 3 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst Uitgesteld Leuven Bears LEU Leuven Bears
Groepsfase - Speeldag 3 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut za 5 dec 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Groepsfase - Speeldag 3 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen zo 3 jan 15:00 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Groepsfase - Speeldag 4 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants zo 6 dec 15:00 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Groepsfase - Speeldag 4 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels zo 6 dec 15:00 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Groepsfase - Speeldag 4 Limburg United LIM Limburg United Uitgesteld Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Groepsfase - Speeldag 4 Leuven Bears LEU Leuven Bears Uitgesteld Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 2 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants za 12 dec 20:00 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 2 Spirou Basket CHA Spirou Basket vr 29 jan 20:30 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 10 Liège Basket LIE Liège Basket vr 5 mrt 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 10 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels vr 5 mrt 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 10 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen vr 5 mrt 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Groepsfase - Speeldag 5 Spirou Basket CHA Spirou Basket vr 18 dec 20:30 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Groepsfase - Speeldag 5 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants za 19 dec 20:00 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Groepsfase - Speeldag 5 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut zo 20 dec 15:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Groepsfase - Speeldag 5 Liège Basket LIE Liège Basket do 4 feb 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 11 Filou Oostende OOS Filou Oostende zo 13 dec 15:00 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 11 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen za 19 dec 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 11 Spirou Basket CHA Spirou Basket zo 18 apr 15:00 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 11 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels zo 18 apr 15:00 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 11 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants zo 18 apr 15:00 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 11 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut di 20 apr 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Groepsfase - Speeldag 6 Filou Oostende OOS Filou Oostende za 26 dec 20:30 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Groepsfase - Speeldag 6 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels za 26 dec 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Groepsfase - Speeldag 6 Leuven Bears LEU Leuven Bears za 26 dec 20:30 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Groepsfase - Speeldag 6 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst zo 28 mrt 15:00 Liège Basket LIE Liège Basket
Groepsfase - Speeldag 7 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants vr 8 jan 20:30 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Groepsfase - Speeldag 7 Limburg United LIM Limburg United vr 8 jan 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Groepsfase - Speeldag 7 Liège Basket LIE Liège Basket vr 8 jan 20:30 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Groepsfase - Speeldag 7 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen za 9 jan 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 15 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels zo 10 jan 15:00 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 15 Liège Basket LIE Liège Basket zo 2 mei 15:00 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 15 Spirou Basket CHA Spirou Basket zo 2 mei 15:00 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 15 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen zo 2 mei 15:00 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 15 Limburg United LIM Limburg United zo 2 mei 15:00 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Groepsfase - Speeldag 8 Spirou Basket CHA Spirou Basket do 14 jan 20:30 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Groepsfase - Speeldag 8 Filou Oostende OOS Filou Oostende vr 15 jan 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Groepsfase - Speeldag 8 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut za 16 jan 20:30 Liège Basket LIE Liège Basket
Groepsfase - Speeldag 8 Leuven Bears LEU Leuven Bears za 16 jan 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 7 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst za 16 jan 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 7 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut za 20 mrt 20:30 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 7 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants zo 28 mrt 15:00 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 7 Leuven Bears LEU Leuven Bears zo 28 mrt 15:00 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 7 Filou Oostende OOS Filou Oostende zo 28 mrt 18:00 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Groepsfase - Speeldag 9 Limburg United LIM Limburg United vr 29 jan 20:30 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Groepsfase - Speeldag 9 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants za 30 jan 20:00 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Groepsfase - Speeldag 9 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels zo 31 jan 15:00 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Groepsfase - Speeldag 9 Leuven Bears LEU Leuven Bears di 2 feb 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Groepsfase - Speeldag 10 Spirou Basket CHA Spirou Basket vr 12 feb 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Groepsfase - Speeldag 10 Liège Basket LIE Liège Basket vr 12 feb 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Groepsfase - Speeldag 10 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen za 13 feb 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Groepsfase - Speeldag 10 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst za 13 feb 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 3 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut za 13 feb 20:30 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 3 Liège Basket LIE Liège Basket vr 19 feb 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 3 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst zo 7 mrt 15:00 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 3 Filou Oostende OOS Filou Oostende zo 7 mrt 15:00 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 3 Limburg United LIM Limburg United zo 7 mrt 15:00 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 3 Leuven Bears LEU Leuven Bears di 9 mrt 20:30 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 1 Spirou Basket CHA Spirou Basket do 25 feb 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 1 Limburg United LIM Limburg United vr 26 feb 20:30 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 1 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels vr 26 feb 20:30 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 1 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants za 27 feb 20:00 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 1 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst za 27 feb 20:30 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 4 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels vr 12 mrt 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 4 Leuven Bears LEU Leuven Bears vr 12 mrt 20:30 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 4 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen vr 12 mrt 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 4 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst vr 12 mrt 20:30 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 4 Liège Basket LIE Liège Basket wo 17 mrt 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 5 Spirou Basket CHA Spirou Basket zo 14 mrt 15:00 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 5 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants zo 14 mrt 15:00 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 5 Filou Oostende OOS Filou Oostende zo 14 mrt 15:00 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 5 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut di 16 mrt 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 6 Spirou Basket CHA Spirou Basket do 25 mrt 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 6 Leuven Bears LEU Leuven Bears vr 26 mrt 20:30 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 6 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels vr 26 mrt 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 6 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen vr 26 mrt 20:30 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 6 Liège Basket LIE Liège Basket vr 26 mrt 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 8 Spirou Basket CHA Spirou Basket do 1 apr 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 8 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants vr 2 apr 20:00 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 8 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels vr 2 apr 20:30 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 8 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen vr 2 apr 20:30 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 8 Leuven Bears LEU Leuven Bears vr 2 apr 20:30 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 9 Filou Oostende OOS Filou Oostende zo 4 apr 15:00 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 9 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst zo 4 apr 15:00 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 9 Liège Basket LIE Liège Basket zo 4 apr 15:00 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 9 Limburg United LIM Limburg United ma 5 apr 15:00 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 9 Limburg United LIM Limburg United do 15 apr 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 9 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst vr 16 apr 20:30 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 9 Leuven Bears LEU Leuven Bears vr 16 apr 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 9 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut vr 16 apr 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 13 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels vr 9 apr 20:30 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 13 Limburg United LIM Limburg United vr 9 apr 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 13 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst zo 25 apr 15:00 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 13 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen zo 25 apr 15:00 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 13 Liège Basket LIE Liège Basket zo 25 apr 15:00 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 13 Leuven Bears LEU Leuven Bears di 27 apr 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 12 Spirou Basket CHA Spirou Basket ma 12 apr 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 12 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants vr 23 apr 20:00 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 12 Limburg United LIM Limburg United vr 23 apr 20:30 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 12 Filou Oostende OOS Filou Oostende vr 23 apr 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 12 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut vr 23 apr 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 14 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants vr 30 apr 20:00 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 14 Filou Oostende OOS Filou Oostende vr 30 apr 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 14 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut vr 30 apr 20:30 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 14 Limburg United LIM Limburg United vr 30 apr 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 14 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst vr 30 apr 20:30 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 16 Filou Oostende OOS Filou Oostende vr 7 mei 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 16 Limburg United LIM Limburg United vr 7 mei 20:30 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen
Eerste fase - Speeldag 16 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut vr 7 mei 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 16 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst vr 7 mei 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 16 Liège Basket LIE Liège Basket vr 7 mei 20:30 Leuven Bears LEU Leuven Bears
Eerste fase - Speeldag 17 Spirou Basket CHA Spirou Basket zo 9 mei 15:00 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut
Eerste fase - Speeldag 17 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants zo 9 mei 15:00 Filou Oostende OOS Filou Oostende
Eerste fase - Speeldag 17 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels zo 9 mei 15:00 Limburg United LIM Limburg United
Eerste fase - Speeldag 17 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen zo 9 mei 15:00 Liège Basket LIE Liège Basket
Eerste fase - Speeldag 17 Leuven Bears LEU Leuven Bears di 11 mei 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 18 Liège Basket LIE Liège Basket vr 14 mei 20:30 Antwerp Giants ANT Antwerp Giants
Eerste fase - Speeldag 18 Mons-Hainaut MON Mons-Hainaut vr 14 mei 20:30 Okapi Aalst AAL Okapi Aalst
Eerste fase - Speeldag 18 Leuven Bears LEU Leuven Bears vr 14 mei 20:30 Spirou Basket CHA Spirou Basket
Eerste fase - Speeldag 18 Kangoeroes Mechelen MEC Kangoeroes Mechelen vr 14 mei 20:30 Phoenix Brussels BRU Phoenix Brussels
Eerste fase - Speeldag 18 Filou Oostende OOS Filou Oostende vr 14 mei 20:30 Limburg United LIM Limburg United

Rangschikking

Groepsfase - Groep A
Ptn W G V % v t s  
1 Spirou Basket Spirou Basket CHA 3 2 1 1 50 165 174 -9  
2 Filou Oostende Filou Oostende OOS 2 1 1 0 100 94 79 15  
3 Antwerp Giants Antwerp Giants ANT 2 1 1 0 100 91 86 5  
4 Phoenix Brussels Phoenix Brussels BRU 2 2 0 2 0 166 177 -11  
5 Kangoeroes Mechelen Kangoeroes Mechelen MEC 0 0 0 0 0 0 0 0  
Groepsfase - Groep B
Ptn W G V % v t s  
1 Mons-Hainaut Mons-Hainaut MON 2 1 1 0 100 65 59 6  
2 Leuven Bears Leuven Bears LEU 1 1 0 1 0 59 65 -6  
3 Limburg United Limburg United LIM 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Okapi Aalst Okapi Aalst AAL 0 0 0 0 0 0 0 0  
5 Liège Basket Liège Basket LIE 0 0 0 0 0 0 0 0  

Nieuws uit de NBA

Bekijk alles

Meer basketbalnieuws

Bekijk alles
Top