De wielerkalender 2023

Wielersport | Met Proximus Pickx kan je genieten van de beste Belgische en internationale wielerwedstrijden en evenementen live en uitgesteld op tv of in livestream. Ontdek hieronder de kalender van het wielerseizoen 2023 met vermelding van de tv-zender waarop de wedstrijden worden uitgezonden.

Door Pickx

Deel dit nieuws

Februari 2023

1-5 Ronde van Valencia  (Spa) Eurosport 2
1-5 Ster van Bessèges
4-5 UCI World Championships cyclocross Hoogerheide (Ned) Sporza
5 Ronde van Valencia vrouwen (Spa) Eurosport 2
9-12 UAE Tour vrouwen Eurosport 2
11 Superprestige Middelkerke (Bel) Proximus Pickx
11 Ronde van Murcia (Spa) Eurosport 1
12 Clásica de Almeria (Spa) Eurosport 2
12 Figuiera Champions Classic (Por) Eurosport 2
12  X²O Trofee Lille (Bel) Sporza
13 Clásica Jaén Paraiso (Spa) Eurosport 2
15-19 Ronde van Andalusië (Spa) Eurosport 1
15-19 Ronde van Algarve (Por) Eurosport 1
17-19 Tour des Alpes-Maritimes et du Var (Fra) Eurosport 1
18 Exact Cross Sint-Niklaas (Bel) VTM 
19 X²O Trofee Brussels Universities Cyclocross (Bel) Sporza
20-26 UAE Tour Eurosport 1 & 2
25 Omloop Het Nieuwsblad - ploegenvoorstelling Proximus Pickx
25 Omloop Het Nieuwsblad (Bel) Sporza
26 Kuurne-Brussel-Kuurne (Bel) Eurosport 1
28 Le Samyn (Bel) Eurosport 1

Maart 2023

4 GP Criquielion (Bel)
4 Strade Bianche (Ita) Eurosport 1
5 GP Jean-Pierre Monséré (Bel) Eurosport 1
5-12 Parijs-Nice (Fra) Eurosport 1
6-12 Tirreno-Adriatico (Ita) Eurosport 1
8 GP Oetingen (Bel) Proximus Pickx
15 Milaan-Turijn (Ita)
15 Nokere Koerse (Bel)
16  GP Denain (Fra)
17 Bredene Koksijde Classic (Bel)
18 Milaan-Sanremo (Ita)
20-26 Ronde van Catalonië (Spa)
22 Classic Brugge-De Panne (Bel)
24 E3 Saxo Bank Classic (Bel)
26 Gent-Wevelgem (Bel) Sporza
29 Dwars Door Vlaanderen mannen (Bel) Sporza
29 Dwars Door Vlaanderen vrouwen(Bel) Proximus Pickx 

April 2023

1 Volta Limburg Classic (Ned)
1 GP Indurain (Spa)
2 Ronde van Vlaanderen (Bel) Sporza
3-8 Ronde van het Baskenland (Spa)
5 Scheldeprijs mannen (Bel) Sporza
5 Scheldeprijs vrouwen (Bel) Proximus Pickx 
9 Parijs-Roubaix (Fra) Sporza
11-14 Ronde van Sicilië (Ita)
12 De Brabantse Pijl mannen(Bel) Sporza
12 De Brabantse Pijl vrouwen (Bel) Proximus Pickx
16 Amstel Gold Race (Ned)
17-21 Tour of the Alps (Ita)
19 Waalse Pijl (Bel)
23 Luik-Bastenaken-Luik (Bel)
23-30 Ronde van Turkije
25-30 Ronde van Romandië (Zwi)

Mei 2023

1 Eschborn-Frankfurt (Dui)
6-28 Ronde van Italië
16-21 Vierdaagse van Duinkerken (Fra)
18 Circuit de Wallonie (Bel)
21 Antwerp Port Epic (Bel)
21 Ronde van Vlaanderen Jeugddag Proximus Pickx

Juni 2023

3 Heistse Pijl (Bel)
4 Brussels Cycling Classic (Bel)
4-11 Critérium du Dauphiné (Fra)
10 Dwars door het Hageland (Bel)
11 Elfstedenronde (Bel)
11-18 Ronde van Zwitserland  Proximus Pickx
14-18 Baloise Belgium Tour 
14-18 Ronde van Slovenië 
15-18 Route d'Occitanie (Fra)
17-20 Ronde van Zwitserland vrouwen 
22-25 Belgisch Kampioenschappen
30-9/6 Ronde van Italië vrouwen

Juli 2023

1-23 Ronde van Frankrijk 
12-16 Baloise Ladies Tour
22-26 Ronde van Wallonië (Bel)
23-30 Tour de France vrouwen 
29 Clásica San Sebastian (Spa)
29-4/8 Ronde van Polen

Augustus 2023

3-13 WK wielrennen (Sch)
8-10 Ronde van de Ain (Fra)
9-20 Ronde van Portugal 
15-19 Ronde van Burgos (Spa) Proximus Pickx
15-19 Ronde van Denemarken 
17-20 Arctic Tour of Norway
19 Druivenkoers Overijse (Bel)
20 BEMER Cyclassics Hamburg (Dui)
20 Egmont Cycling Race (Bel)
21-27 Benelux Tour
22-27 Ronde van Scandinavië vrouwen
23-27 Ronde van Duitsland Proximus Pickx
26-17/9 Ronde van Spanje (Vuelta)
TBC Critérium SD Worx Tubeke (Bel)
27 Schaal Schels (Bel)

September 2023

2 Circuit Franco Belge
3 Tour of Leuven GP Jef Scherens (Bel)
3 Bretagne Classic (Fra)
3-10 Ronde van Groot-Brittannië
5-10 Simac Ladies Tour (Ned)
8 GP Québec (Can)
10 GP Fourmies (Bel)
10 GP Montréal (Can)
13 GP de Wallonie (Bel)
13-17 Ronde van Slovakijke 
14 Coppa Sabatini (Ita)
15 Kampioenschap van Vlaanderen
15-17 Ronde van Romandië vrouwen (Zwi)
16 Memorial Marco Pantani (Ita)
16 Primus Classic (Bel)
17 Gooikse Pijl (Bel)
20-24 Ronde van Luxemburg 
23 Omloop van het Houtland (Bel)
23-30 Ronde van Langkawi (Mal)
24 Europees Kampioenschap (Ned)
26-1/10 CRO Race (Kro)
28 Coppa Agostoni (Ita)
30 GP Pino Cerami (Bel)

Oktober 2023

1 Famenne Ardenne Classic (Bel)
2 Coppa Bernocchi (Ita)
3 Binche-Chimay-Binche
5 Gran Piemonte (Ita)
7 Ronde van Lombardije (Ita)
8 Parijs-Tours (Fra)
8 Memorial Rik van Steenbergen
11 Giro del Veneto

November 2023

14-19 Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent Proximus Pickx

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top