De wielerkalender
Sport |
Met Proximus Pickx kan je genieten van de beste Belgische en internationale wielerwedstrijden en evenementen live en uitgesteld op tv, op het web of met de Pickx app. Ontdek hieronder de kalender van het wielerseizoen met vermelding van de tv-zender waarop de wedstrijden worden uitgezonden.
Maart
2 | Strade Bianche (Ita) | VRT 1 / Canvas / Eurosport 1 |
2 | GP Criquielion | Pickx Live / Pickx+ Sports 1 |
3 | GP Jean-Pierre Monseré | VRT 1 / Eurosport 1 |
3-10 | Parijs-Nice (Fra) | VRT 1 / Eurosport 1 |
4-10 | Tirreno-Adriatico (Ita) | Eurosport 1 |
6 | Altez GP Oetingen p/b Lotto | Pickx Live / pickx.be |
10 | Ronde van Drenthe (Ned) | Eurosport 1 |
13 | Danilith Nokere Koerse | VRT 1 / Canvas / Eurosport 1 |
13 | Milaan-Turijn (Ita) | Eurosport 1 |
14 | GP Denain (Fra) | Eurosport 1 |
15 | Bredene Koksijde Classic | VRT 1 / Eurosport 1 |
16 | Milaan-San Remo (Ita) | VTM / Eurosport 1 |
17 | Trofeo Alfredo Binda (Ita) | Eurosport 1 |
17 | Cholet Agglo Tour (Fra) | Eurosport 1 |
18-24 | Ronde van Catalonië (Spa) | Eurosport 1 |
20 | Classic Brugge-De Panne mannen | VRT 1 / Eurosport 1 |
21 | Classic Brugge-De Panne vrouwen | VRT 1 / Eurosport 1 |
22 | E3 Saxo Classic | VRT 1 / Eurosport 1 |
24 | Gent-Wevelgem in Flanders Fields | VRT 1 / Canvas / Eurosport 1 |
27 | Dwars door Vlaanderen mannen | VRT 1/ Eurosport 1 |
27 | Dwars door Vlaanderen vrouwen | Pickx Live / pickx.be |
27 | GP Miguel Indurain (Spa) | Eurosport 1 |
30 | Volta Limburg Classic | |
31 | Ronde van Vlaanderen | Sporza / Eurosport 1 |
April
1 | Ronde de Mouscron vrouwen | Eurosport 1 |
1-6 | Ronde van het Baskenland (Spa) | Eurosport 1 |
3 | Scheldeprijs vrouwen | Pickx Live / pickx.be |
3 | Scheldeprijs mannen | Sporza / Eurosport 2 |
6 | Parijs-Roubaix vrouwen (Fra) | Sporza / Eurosport 2 |
7 | Parijs-Roubaix mannen (Fra) | Sporza / Eurosport 1 |
9-12 | Ronde van Sicilië (Ita) | Eurosport 1 |
10 | De Brabantse Pijl vrouwen | Pickx Live / pickx.be |
10 | De Brabantse Pijl mannen | Sporza / Eurosport 1 |
14 | Amstel Gold Race (Ned) | Eurosport 1 |
15-19 | Ronde van de Alpen (Oos, Ita) | Sporza / Eurosport 1 |
17 | De Waalse Pijl | Eurosport 1 |
21 | Gent-Wevelgem Jeugddag | Pickx Live / pickx.be |
21 | Luik-Bastenaken-Luik | Sporza / Eurosport 1 |
21-28 | Ronde van Turkijke | Eurosport 1 / Eurosport 2 |
23-28 | Ronde van Romandië (Zwi) | Eurosport 2 |
28 | Lotto Famenne Ardenne Classic | Sporza / Eurosport 2 |
29-5/4 | La Vuelta (Spa) vrouwen | Eurosport 2 |
Mei
1 | Cyclis Bike Lease Classic Hamme (vrouwen) | Pickx Live / pickx.be |
1 | Eschborn-Frankfurt (Dui) | |
4-26 | Ronde van Italië (Giro) | |
8-12 | Ronde van Hongarije | |
14-19 | Vierdaagse van Duinkerke (Fra) | |
19 | Ronde van Vlaanderen Jeugddag | |
19 | Antwerp Port Epic - Schaal Sels | |
20 | Ronde van Limburg | |
26 | Omloop Nieuwsblad Jeugd | |
29 | Circuit Franco-Belge |
Juni
1 | Heistse Pijl | |
2 | Brussels Cycling Classic | |
2-9 | Critérium du Dauphiné (Fra) | |
8 | Dwars door het Hageland | |
9-16 | Ronde van Zwitserland mannen | |
12-16 | Baloise Belgium Tour | |
12-16 | Ronde van Slovenië | |
15-18 | Ronde van Zwitserland vrouwen | |
23 | Belgisch Kampioenschap | |
26-30 | Ronde van Slowakije | |
29-21/7 | Ronde van Frankrijk | |
30 | SD Worx BW Classic |
Juli
7-14 | Ronde van Italië vrouwen | |
13-15 | Ronde van de Ain (Fra) | |
17-21 | Baloise Ladies Tour | |
22-26 | Ronde van Wallonië | |
27 | OS Parijs wegwielrennen (tijdrijden) | |
28 | OS Parijs cross country mountainbike vrouwen | |
29 | OS Parijs cross country mountainbike mannen | |
30 | OS Parijs: BMX Freestyle (kwalificaties) | |
31 | OS Parijs: BMX Freestyle (finales) |
Augustus
1 | OS Parijs: BMX Racing (kwalificaties) | |
2 | Os Parijs: BMX Racing (finales) | |
3 | OS Parijs: wegwedstrijd mannen | |
4 | OS Parijs: wegwedstrijd vrouwen | |
5-11 | OS Parijs: baanwielrennen | |
5-9 | Ronde van Burgos (Spa) | |
8-11 | Arctic Race of Norway | |
10 | Clásica San Sebastian (Spa) | |
12-18 | Ronde van Frankrijk dames | |
12-18 | Ronde van Polen | |
14-18 | Ronde van Denemarken | |
15 | Tour of Leuven - GP Jef Scherens | |
17-8/9 | Ronde van Spanje (Vuelta) | |
18 | Egmont Cycling Race hommes | |
20 | Egmont Cycling Race dames | |
21-25 | Ronde van Duitsland | |
23 | Druivenkoers (Bel) | |
27-1/9 | Ronde van Scandinavië (Nor) | |
28 | Muur Classic Geraardsbergen | |
28-1/9 | Renewi Tour (Bel) |
September
1-8 | Ronde van Groot-Brittannië | |
5-8 | Ronden van Romandië dames (Zwi) | |
8 | Bemer Cyclassics (Dui) | |
8 | GP Stad Halle (Bel) | |
8 | GP de Fourmies (Fra) | |
11-15 | EK wielrennen (Bel) | |
13 | GP Québec (Can) | |
15 | GP Montréal (Can) | |
18 | GP van Wallonië | |
18-22 | Ronde van Luxemburg | |
20 | Kampioenschap van Vlaanderen | |
21 | Super 8 Classic (Bel) | |
22 | Gooikse Pijl | |
28 | GP Cerami (Bel) | |
29-6/10 | Ronde van Langkawi |
Oktober
1 | Binche-Chimay-Binche - Mémorial Frank Vandenbroucke | |
1-6 | Ronde van Kroatië | |
6-10 | Parijs-Tours | |
7 | Coppa Bernocchi (Ita) | |
10 | Gran Piemonte (Ita) | |
12 | Ronde van Lombardije (Ita) | |
16 | Giro del Veneto (Ita) | |
20 | Veneto Classic (Ita) |
November
12-17 | Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent |
Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.