GameKeepers en Mega Mindy maken opwachting in 'Studio 100 Kids Party': "Een kinderdroom die uitkomt"
Door Pickx

Deel dit nieuws
Wat mogen de kinderen verwachten op 31 december?
Imea Denooze: “Het wordt een spannende show met moeilijke vragen, leuke en grappige opdrachten, veel muziek en een superenthousiast publiek!”
Andres Doise: “Heel wat Studio 100-figuren passeren de revue.”
De show werd live opgenomen. Worden ervaren acteurs als jullie nog zenuwachtig voor zo’n optreden?
Lotte Stevens: “Ik vind het niet eng om voor een groot publiek op te treden of in een grote zaal te staan. Dat geeft een kick. Wat wel spannend blijft is dat je veel moet wachten en dan een kort moment hebt in de show. Dan moet je het moment grijpen, er staan, ervoor zorgen dat je het publiek meteen meeneemt. Dat is een uitdaging en zorgt wel voor een kleine gezonde spanning.”
Imea: “Voor ik moet opgaan, ervaar ik wel een gezonde dosis stress, maar eens ik op het podium ben en het juichende publiek hoor, valt dat van me af en geniet ik ten volle. Het blijft wel iets heel bijzonders, en daarom ben ik blij dat we alles met twee doen. Gedeelde stress is halve stress!”
Welke herinneringen hebben jullie aan dergelijke jeugdshows? Hebben jullie ooit in het publiek gezeten?
Andres: “Ik ben met mijn mama wel vaak naar de Kerstshows van Samson & Gert gaan kijken en die waren echt magisch. Dat maakt het des te geschifter dat ik nu met Samson & Marie het podium mag delen.”
Imea: “Onze jaarlijkse familietrip in december was altijd De Grote Sinterklaasshow en de Kerstshow van Samson & Gert. Ik droomde er altijd van om ooit zelf op zo’n grote podia te staan. Ik ben enorm dankbaar dat die kinderdroom is uitgekomen.”
Lotte: “Het was vroeger een traditie om met mijn oma en zussen naar de musicals van Studio 100 te gaan. Daar keken we altijd enorm naar uit. Nadien kochten we de CD, zodat we thuis luidkeels mee konden blijven zingen.”
Het pak maakt de held
Lotte, jij hebt nu definitief de rol van Mega Mindy overgenomen van Free Souffriau. Hoe voelt dat? Voel je een verantwoordelijkheid om haar vertolking verder te zetten of geef je je eigen draai aan het personage?
Lotte: “Het begint stilaan vertrouwd te voelen. Ik denk alleen dat veel mensen nog niet weten dat er een nieuwe Mega Mindy is, dus ze noemen me vaak nog Free. Ik voel zeker een verantwoordelijkheid om Mega Mindy neer te zetten zoals Free dat deed. Zij heeft die heldin gemaakt tot wat ze nu is en dankzij haar ziet iedereen het personage graag. Dat wil ik behouden. Maar natuurlijk zijn Free en ik verschillende personen, dus er zal zeker ook iets van mezelf in zitten.”
“Het is fijn dat er zoveel kinderen opkijken naar Mega Mindy. Doordat kinderen in haar huid kruipen, voelen ze zich stoer en sterk en kunnen ze de wereld aan. Het is zalig dat je hen dat gevoel kan geven. Het is zo belangrijk dat je op jonge leeftijd al een soort zekerheid creëert, en leert dat je in de maatschappij ook als vrouw sterk staat.”
Mega Mindy kruipt in een strak superheldenpakje, maar ook in de futuristische kostuums van GameKeepers wordt er waarschijnlijk wat gezweet. Hoe is jullie ervaring met acteren in het pak?
Imea: “Geweldig! Vanaf het moment dat ik mijn pak aantrek, voel ik me spontaan tien keer sterker en voel ik me ook als een echte superheldin. Mega Mindy is al van kleins af aan mijn favoriete Studio 100-held en met mijn pak aan voel ik me een beetje als haar.”
Andres: “Laten we zeggen dat er wel comfortabelere kostuums zijn dan die van ons, maar je krijgt zodra je het pak aantrekt wel het gevoel dat je je personage wordt. Het is vooral heel fijn om te zien hoe kinderen naar je opkijken als je dat kostuum draagt, en dat ze zelfs kleine versies ervan kopen!”
Worden de GameKeepers op straat herkend door kinderen? Of kunnen jullie nog buiten komen zonder handtekeningen te moeten uitdelen?
Imea: “Het komt wel eens voor dat kinderen me herkennen, een foto vragen of een handtekening willen. Ik vind dat alleen maar leuk. Het geeft voldoening om te weten dat je publiek je op prijs stelt!”
Andres: “Waar ik woon, zijn er meer koeien dan inwoners, dus dat valt wel mee. Ik draag ook heel vaak een pet, en de kinderen kennen Mats denk ik net vooral aan zijn warrige en nonchalante haren en het pak. En dat draag ik ook nooit op straat!”
Lotte, jij speelt binnenkort ook in de prestigemusical ‘Red Star Line’. Heb je tussen alle andere optredens in genoeg tijd om je daarop voor te bereiden?
Lotte: “De repetities voor ‘Red Star Line’ beginnen in januari. We hebben zopas de laatste versie van het script gekregen, dus nu heb ik tijd om me erin te verdiepen. Volgende week heb ik een eerste zangrepetitie zodat ik de muziek al eens kan aanvoelen. Dan kan ik ook daaraan beginnen. Ik heb er ontzettend veel zin in!”
Hoe verschillen de opnames voor ‘Studio 100 Kids Party’ voor jullie van een gewone opnamedag? Bereiden jullie zich op een andere manier voor?
Andres: “Op een gewone draaidag heb je iets meer ruimte om iets zelf in te vullen en om fouten te maken. Dat heb je bij een live optreden natuurlijk niet. Ik ben - tot ergernis van onze regisseur - sowieso al niet degene die zijn tekst altijd grondig kent, ik wil meer spelen met spontane reacties. Ik wil met mijn eigen woorden zeggen wat in het script staat. Dus voorbereidingen en teksten leren valt reuze mee voor mij.”
Imea: “Persoonlijk vind ik dat er voor een opnamedag net meer voorbereidingstijd nodig is. Want ik wil de teksten wel op voorhand instuderen!”
GameKeepers is een programma met heel wat stunts. Kunnen we die ook verwachten tijdens ‘Studio 100 Kids Party’, of zou dat op een podium te risicovol zijn?
Imea: “Dat zou inderdaad te risicovol zijn. Het zou bijvoorbeeld te gevaarlijk zijn om een pijl af te vuren, want er zit veel publiek in de zaal. Die stunts houden we beter voor de serie.”
Andres: “Op de Party zijn we er vooral om te quizzen en een feestje te bouwen!”
Maak je alvast klaar om te feesten met het hele gezin! Kijk gratis naar de show op 31 december om 19u op live.pickx.be/kidsparty.
Goed nieuws, je kan de show nog herbekijken via deze link tot 8 januari!
De Proximus Pickx klanten met tv-opties Pickx+, Pickx Mix, Pickx Sports, Pickx All-Stars of Pickx All Stars & Sports kunnen bovendien genieten van de show op 31 december om 19u de zender Pickx+ op tv en in de Pickx app.
De klanten met deze TV-opties kunnen de show ook herbekijken tot 8 januari in de?op aanvraag catalogus.

Meest gelezen
-
1
Films
Nederlandse songfestivalzangeres Heddy Lester overleden
-
2
Series
Dominique Van Malder over ‘De Club’: “Een ode aan vriendschap, doorzettingsvermogen en de liefde”
-
3
Films
Van Morrison treedt in juli twee keer op in België
-
4
Series
Nieuwigheden op Streamz in februari
-
5
Entertainment
‘Restaurant Misverstand’ heropent: Dieter Coppens en Seppe Nobels verwelkomen nieuwe gasten met (jong)dementie
Lees meer over Kids
-
Nagelbijten met deze series deze maand in Pickx Mix
Abonnees met de tv-optie Pickx Mix krijgen de komende maand onder andere een resem fictie- en documentairereeksen voorgeschoteld waardoor je je geen moment zal vervelen. Dit zijn onze kijktips voor de maand februari in de tv-optie Pickx Mix.
-
Avonturen van 'Monkie Kid' te zien op Cartoon Network
De gloednieuwe animatiereeks ‘Monkie Kid’, gebaseerd op de LEGO-sets met dezelfde naam, was in december al te zien op Cartoon Network. Binnenkort kan je ook seizoen 2 en 3 verslinden dankzij Pickx! We vertellen je alles wat je moet weten over de serie.
-
Dit mag je in januari verwachten van de tv-optie Pickx Mix
Abonnees met de tv-optie Pickx Mix krijgen de komende maand onder andere een resem moordmysteries, een schattenjacht en een donker politiedrama voorgeschoteld. Dit zijn onze kijktips voor de maand januari in de tv-optie Pickx Mix.
-
Deze details uit de boeken kreeg je niet mee in de 'Narnia'-films
In 2005 stapten vier kinderen op het witte doek voor het eerst door een kleerkast recht in een magische wereld: Narnia. De films zijn bij iedereen wel bekend, maar wist je ook dat ze gebaseerd zijn op een reeks boeken van C. S. Lewis? Nu 'The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe' zeventien jaar oud is én er gespeculeerd wordt over een nieuwe bewerking voor het kleine scherm door Netflix, vond Pickx het hoog tijd om eens op te lijsten welke details uit de boeken de filmreeks niet gehaald hebben.
-
De ultieme kerstfilms om in december te (her)bekijken (deel 3)
De magie van de kerstperiode begint zich stilaan te ontplooien in deze tijd van het jaar, zowel op straat als in de huiskamers. Om je te helpen in die feestelijke modus te geraken selecteert Proximus Pickx 25 filmtitels die perfect passen bij de kerstsfeer. Dit is deel 3 van onze selectie.
-
Studio 100 Kids Party
We zien jullie terug op 31 december 2023 voor de nieuwe editie!
-
Deze 5 leuke anekdotes over de cultfilm ‘Jumanji’ kende je misschien nog niet
In 1995 kwam de film ‘Jumanji’ uit, klaar om zijn stempel te drukken op een hele generatie. Deze fantasiekomedie, gebaseerd op een magisch bordspel dat spelers in een genadeloze jungle doet terechtkomen, moest wel onvergetelijk worden. Maar er valt nog veel te vertellen deze klassieker… Pickx dook in de archieven en lijstte vijf leuke weetjes op over deze iconische prent met Robin Williams in de hoofdrol.
-
'De ultieme held' : De Studio 100-personages maken zich klaar voor de Studio 100 Kids Party!
Het eindejaar ligt op de loer en wij tellen nu al af naar de feestdagen! En dat doen we niet alleen. Net zoals tijdens de Studio 100 Kids Party, nemen enkele Studio 100-helden het tegen elkaar op in leuke challenges. Bekijk 4 exclusieve afleveringen van 'De ultieme held' en kom te weten wie de nummer 1 is!
-
Aftellen naar Nieuwjaar met de grootste Studio 100-hits
De kleinsten tellen af naar nieuwjaar met ‘Studio 100 Kids Party’, en nu kunnen ze zich dankzij de Studio 100 GO app al voorbereiden op dat muzikale feest. De beste hits van Studio 100 zijn er terug te vinden, en wie weet wint jouw kroost wel een leuk feestpakket met de Plopsa GoldCard! Wij zetten voor de gelegenheid enkele van de grootste Studio 100-hits op een rij.
-
‘Slumberland’: een Netflix-verfilming van het beroemde stripboek, met Jason Momoa in de hoofdrol
Jason Momoa werd beroemd door zijn vele badass-personages in Hollywood-actiefilms. Tegen ieders verwachting in neemt hij nu een eerder Johnny Depp-achtige rol op zich in ‘Slumberland’. Pickx vertelt je meer over deze nieuwe Netflix-blockbuster.
-
Nieuwe afleveringen van ‘Teen Titans Go’ elke dag op Cartoon Network
Vanaf 28 november geniet je elke dag om 17u20 van nieuwe afleveringen van het zevende seizoen van ‘Teen Titans Go!’ op Cartoon Network. Robin, Beast Boy, Cyborg, Raven en Starfire moeten hun leven als jonge superhelden opnieuw combineren met hun dagelijkse beslommeringen als tieners.
-
‘Rise of the Guardians’, tien jaar geleden net op tijd voor kerst
Het is vandaag tien jaar geleden dat de film ‘Rise of the Guardians’ in de filmzalen verscheen. De film waarin figuren als de kerstman, de tandenfee en de paashaas de hoofdrollen spelen is een van de meest onderschatte werken van DreamWorks. Pickx legt uit waarom.
-
'Strange World' neemt je mee op een ontroerende en mysterieuze reis
De nieuwe Disneyfilm 'Strange World' is nu in de bioscoop! Ben je klaar voor een epische reis naar een onbekende, vijandige wereld vol fantastische wezens? Pickx vertelt je meer over deze kleurrijke nieuwe film.
-
5 dingen die je nog niet wist over 'Tangled', de film over Rapunzel
In 2010 kwam een van de meest geliefde Disneyfilms ooit uit: 'Tangled'. De film werd gebaseerd op het gelijknamige sprookje van Grimm en liet ons kennismaken met een paar fantastische personages. Maar zelfs als grootste fan zijn er vast nog steeds dingen die je niet wist over dit meesterwerk en Pickx is hier om ze te verklappen.
-
De cast van 'Anastasia' en hun beste quotes
Je kan het vast amper geloven, maar de animatiefilm 'Anastasia' is al 25 jaar oud. Achter deze tijdloze speelfilm zitten de stemmen van een geweldige cast. Pickx onthult wie er achter je favoriete personage schuilt en wat de beste quotes zijn.
-
Studio 100 bereidt je voor op de komst van de Sint!
De Sint en zijn Pieten zijn zich al volop aan het voorbereiden om je te voorzien van cadeautjes en snoepgoed, maar zijn je kindjes al klaar? Kom samen met je favoriete Studio 100 helden helemaal in de Sinterklaasstemming. Vanaf 20 november kan je de leukste Sintprogramma’s bekijken op de zender Pickx Live of in de gratis Studio 100 GO app.
-
'Disenchanted' brengt je opnieuw een sprookje in het moderne leven
Herinner je je 'Enchanted' nog? De film uit 2007 waarin Amy Adams een sprookjesprinses is die plots in het echte leven terechtkomt. Met een combinatie van fantasie, animatie, live action en musical heeft 'Disenchanted' alles in zich om een waardig vervolg te zijn op het wereldwijde succes van die eerste film. Bekijk Amy Adams, Patrick Dempsey, Idina Menzel en James Marsden vanaf vandaag terug in hun iconische rollen op Disney+.
-
‘The Little Mermaid: een verhaal dat door de eeuwen heen is aangepast
Het verhaal van Hans Christian Andersen over een zeemeermin die ervan droomt mens te worden, wordt binnenkort verwerkt tot een live-action film. In 1989 maakte Disney al een geanimeerde versie. In afwachting van de release van ‘The Little Mermaid’ in 2023, vergelijkt Pickx de Disney-versie met het oorspronkelijke verhaal.
-
Deze films zijn nieuw in de bioscoopzalen
Zin in een gezellig uitstapje deze week? Wij hebben goed nieuws, want er zijn weer een paar nieuwe films aangekomen in de bioscoopzalen. Pickx vertelt je er meer over.
-
'Paddington 2': een vervolg dat (bijna) beter is dan het origineel
Er lijkt een vloek te liggen op vervolgfilms, veel sequels kunnen het namelijk nooit opnemen tegen hun voorgangers. Maar in 2018 bracht een kleine beleefde beer in Londen daar verandering, want het vervolg op zijn eerste liveactionfilm deed het duizelingwekkend goed. Pickx legt uit waarom 'Paddington 2' zo'n groot succes was, en je hem echt wil zien.