Beleef een spannend weekend met deze films en series
Door Pickx

Deel dit nieuws
Vrijdag: The Hateful Eight (2015)
De Noord-Amerikaanse premiejager John (Kurt Russell) is met de voortvluchtige Daisy (Jennifer Jason Leigh) op weg naar het stadje Red Rock om de dame voor het gerecht te brengen. Maar het sneeuwt en John moet samen met Daisy beschutting zoeken in ‘Minnie’s Haberdashery’, een tussenstop op enkele kilometers afstand van het stadje. Daar ontmoeten ze de beruchte premiejager Marquis Warren (Samuel L. Jackson) en Chris Mannix (Walton Goggins), de toekomstige sheriff van Red Rock. Alle partijen staan elkaar naar het leven en gaan na of ze elkaar wel kunnen vertrouwen… ‘The Hateful Eight’ is de negende film van de Amerikaanse regisseur Quentin Tarantino.
Bekijk ‘The Hateful Eight’ op vrijdag om 20u35 op Play4 of waar je ook bent via Pickx.be of de Proximus Pickx-app. Niet gezien? Geen zorgen, met TV Replay bekijk je het programma tot 36 uur later en via de site of de app tot 7 dagen later wanneer jij wil.
Vrijdag: Emily in Paris - Seizoen 2
De Amerikaanse marketeer Emily (Lily Collins) voelt zich steeds beter thuis tussen de Parijzenaars. Ze probeert bovendien de romance die ze had met Gabriël te vergeten en om haar vervolgens beter te kunnen concentreren op het werk. Dat wordt makkelijker gezegd dan gedaan want Camille, de ex van Gabriël, wil Emily dringend spreken...
Ontdek het tweede seizoen van 'Emily in Paris' nu op Netflix. Meer info over de tv-optie 'Pickx All Stars' (inclusief Netflix) of het Netflix-aanbod via Proximus Pickx vind je hier terug.

Zaterdag: The Chronicles of Riddick (2004)
Richard B. Riddick (Vin Diesel) is een ontsnapte gevangene die al vijf jaar op de vlucht is voor allerhande premiejagers die de prijs op zijn hoofd willen innen. Hij belandt op de planeet Helion Prime die op het punt staat overgenomen te worden door de Necromongers, een imperialistisch ras dat iedereen in het universum wil bekeren tot hun geloof. Op Helion Prime komt Riddick echter te weten dat hij een Furyan is en deel uitmaakt van het enige ras dat de Necromongers kan doden…
Bekijk ‘The Chronicles of Riddick’ op zaterdag om 22u45 op VTM 3 of waar je ook bent via Pickx.be of de Proximus Pickx-app. Niet gezien? Geen zorgen, met TV Replay bekijk je het programma tot 36 uur later en via de site of de app tot 7 dagen later wanneer jij wil.

Zaterdag: Spencer (2021)
Het is begin jaren negentig een publiek geheim dat het huwelijk van de Britse prinses Diana met de Britse kroonprins Charles niet van een leien dakje loopt. Er doen zelfs geruchten de ronde over affaires. In de wandelgangen wordt gefluisterd dat er een echtscheiding op til is, maar daar mag Diana (Kristen Stewart) even geen gehoor aan geven. Zij wordt immers met prins Charles verwacht op het landgoed van de Britse koningin om met de familie Kerstmis te vieren.
‘Spencer' is nu beschikbaar in de Proximus VOD-catalogus. Naar de Proximus VOD-catalogus? Druk op de ‘On Demand’- of ‘Shop’-knop van je afstandsbediening, of ga rechtstreeks naar de VOD-catalogus online.

Zondag: Ferry (2021)
Ferry Bouman (Frank Lammers) is een Nederlandse drugscrimineel die werkt voor de machtige hasjbaron Ralph Brink. Op een dag raakt de zoon van Brink levensgevaarlijk gewond en geeft Brink, die tevens Boumans mentor is, de opdracht om de daders op te sporen. Die zouden zich in Brabant begeven: Ferry’s geboortestreek. Ferry keert terug naar Brabant en komt in één klap opnieuw oog in oog te staan met zijn verleden.
Bekijk ‘Ferry’ op zondag om 21u05 op Eén of waar je ook bent via Pickx.be of de Proximus Pickx-app. Niet gezien? Geen zorgen, met TV Replay bekijk je het programma tot 36 uur later en via de site of de app tot 7 dagen later wanneer jij wil.
Ontdek ‘Ferry' ook op Netflix. Meer info over de tv-optie 'Pickx All Stars' (inclusief Netflix) of het Netflix-aanbod via Proximus Pickx vind je hier terug.

Zondag: 'Benedetta' (2021)
‘Benedetta' is nu beschikbaar in de Proximus VOD-catalogus. Naar de Proximus VOD-catalogus? Druk op de ‘On Demand’- of ‘Shop’-knop van je afstandsbediening, of ga rechtstreeks naar de VOD-catalogus online.

Meest gelezen
-
1
Series
De vijf glansrollen van Pedro Pascal
-
2
Muziek
Beyoncé verbreekt eindelijk het Grammy-record van een Hongaarse dirigent
-
3
Series
'The Net - Prometheus' wordt afgetrapt op FOX
-
4
Films
Waarom ‘Life’ niet was waar de Marvel-fans stiekem op hoopten
-
5
Films
Disney censureert 'The Simpsons' opnieuw in Hongkong
Lees meer over Films
-
Matthew McConaughey gaat Elvis vertolken
De Amerikaanse acteur Matthew McConaughey gaat Elvis Presley vertolken in de animatieserie 'Agent Elvis'. Dat meldt het Amerikaanse Rolling Stone.
-
Quentin Tarantino komt naar Nederland om zijn filmboek voor te stellen
Wie Quentin Tarantino graag eens live wil meemaken, moet op zondag 2 april naar Nederland. De Amerikaanse regisseur is dan in het Koninklijk Theater Carré in Amsterdam om er 'Cinema Speculation' voor te stellen, zijn recent verschenen boek waarin hij met veel geestdrift over zijn liefde voor films schrijft.
-
Disney censureert 'The Simpsons' opnieuw in Hongkong
Disney heeft in Hongkong een aflevering van 'The Simpsons' waarin sprake is van Chinese "dwangarbeidkampen", van zijn streamingplatform gehaald. Dat bericht de krant The Financial Times. Het gaat al om de tweede keer dat het Amerikaanse mediaconcern er aan zelfcensuur doet met een aflevering van de komische animatiereeks.
-
VIERNULVIER stelt Róise Goan voor als nieuw artistiek directeur
-
'The Net - Prometheus' wordt afgetrapt op FOX
Op FOX start het tweede deel van de dramareeks ‘The Net’, een fictiereeks die perikelen achter de schermen toont bij grote Europese voetbalcompetities. In dat tweede deel, ‘Prometheus’, volgen we een ex-dopingjager die aan de slag gaat in een kliniek in de Alpen.
-
De vijf glansrollen van Pedro Pascal
Hij beleefde zijn doorbraak met zijn rol in ‘Game of Thrones’ en speelt momenteel de hoofdrol in de geweldige serie ‘The Last of Us’, maar heeft al een grote carrière achter de rug. Pickx somt de vijf beste rollen op van de Chileens-Amerikaanse rasacteur Pedro Pascal.
-
Waarom ‘Life’ niet was waar de Marvel-fans stiekem op hoopten
VTM 4 zendt vanavond ‘Life’ uit, een sf-horrorfilm uit 2017 met Jake Gyllenhaal en Ryan Reynolds over zes bemanningsleden van een internationaal ruimtestation die buitenaards leven ontdekken op Mars, maar het wezen blijkt geen goede bedoelingen te hebben. Regisseur Daniel Espinosa toverde een bloedstollende film op het witte doek, maar toch was het resultaat niet waar Marvel-fans (stiekem) op gehoopt hadden.
-
Blockbuster vs. verborgen filmparel van de maand: ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ vs. ‘Everything Everywhere All at Once’
Van The Marvel Cinematic Universe tot een kleine wasserette in de VS, het multiversum is overal aanwezig.
-
'Marie Antoinette': wie is de vrouw achter deze reeks over het leven van de laatste Franse koningin
Vanaf 8 februari kan je via Pickx+ 'Marie Antoinette' bekijken, een coproductie met Canal+. Deze fictiereeks richt de blik op Marie Antoinette van Oostenrijk, de laatste koningin van Frankrijk voor de Franse revolutie in 1792. Sommigen aanbeden haar, anderen fluisterden achter haar rug dat ze "eigenhandig het Franse koninkrijk ten gronde heeft gericht". Pickx vertelt je meer over de echte Marie Antoinette en het gruwelijke lot dat haar uiteindelijk wachtte.
-
In deze films moeten de rijken een toontje lager zingen
In een tijd waarin de samenleving nog nooit zo ongelijk is geweest, biedt Pickx een selectie van films en series waarin de rijken flink verliezen.
-
'Escape from Alcatraz': gebaseerd op een waargebeurd verhaal, maar met enkele verschillen
Vanavond kan je op VTM4 kijken naar 'Escape from Alcatraz', een actiethriller uit 1979 met Clint Eastwood, Patrick McGoohan, Fred Ward, Jack Thibeau, en Larry Hankin over de ontsnappingspoging van de veroordeelde Frank Morris van de federale gevangenis Alcatraz. Deze film is gebaseerd op een waargebeurd verhaal, maar verschilt op enkele vlakken van de realiteit. Pickx legde fictie en realiteit naast elkaar.
-
Tijd voor de Ensors: dit zijn de genomineerden voor de Vlaamse filmprijzen
Aan het einde van het filmfestival van Oostende staat traditioneel het Gala van de Ensors in het Kursaal geagendeerd. 1.700 leden van de Ensor Academie kregen de kans om te stemmen op de beste audiovisuele fictie, documentaire en animatie uit Vlaanderen. In totaal zijn er 22 categorieën. Pickx zet de genomineerden voor je op een rijtje.
-
Waarom Paul Mescal "the next big thing" wordt in Hollywood
Het grote publiek leerde Paul Mescal (27) kennen als hoofdrolspeler in de magnifieke verfilming van bestseller ‘Normal People’, maar met ‘Aftersun’ -nu in de bioscoop- zet hij een volgende stap in zijn carrière: die van het absolute sterrendom. Voor zijn prestatie in die nieuwe film maakt de Ierse acteur immers kans op een Oscar. Tijd voor een overzicht van zijn belangrijkste rollen tot nog toe!
-
Iraanse regisseur Jafar Panahi op borg vrijgelaten na zeven maanden cel
De bekende Iraanse regisseur Jafar Panahi, die sinds zeven maanden in Iran in de gevangenis zat, is op borgtocht vrijgelaten, zo heeft de ngo CHRI (Center for Human Rights in Iran), die in New York gevestigd is, bekendgemaakt.
-
Britse zanger en pedofiel Gary Glitter na acht jaar weer op vrije voeten
De Britse artiest Gary Glitter is vervroegd vrijgelaten, meldt The Independent. De 78-jarige zanger heeft vrijdag na acht jaar de gevangenis in het Engelse Portland verlaten. In 2015 werd hij veroordeeld tot een celstraf van zestien jaar voor het seksueel misbruiken van drie minderjarige meisjes in de jaren 70.
-
Ook The Killers en Florence and the Machine komen naar Pukkelpop
Nadat eerder deze week al bekend was geraakt dat Billie Eilish, Angèle en Anne-Marie dit jaar naar de Pukkelpop komen, hebben de organisatoren nu ook de zondagse headliners bekendgemaakt. The Killers en Florence and the Machine treden op 20 augustus op de festivalweide in Kiewit bij Hasselt.
-
Van ‘Bodies, Bodies, Bodies’ tot ‘FOMO’: slasherfilms veroveren ook de Lage Landen
Het genre van de satirische horror is springlevend. Ook het Filmfestival van Oostende speelt daar op in, bijvoorbeeld met de vertoning van ‘Bodies, Bodies, Bodies’, een nagelbijter van de Nederlandse regisseuse Halina Reijn.
-
'Arcadia': een dystopische fictiereeks in avant-première op Filmfestival Oostende
Er komen heel wat nieuwe films uit op Filmfestival Oostende, maar ook liefhebbers van series komen aan hun trekken. Op de voorlaatste dag van het festival gaat ‘Arcadia’ in avant-première. Een Vlaamse reeks over overleven in een wereld waarin een scoresysteem jouw levenskwaliteit bepaalt.
-
'The Greatest Dancer van Vlaanderen': het avontuur start achter de spiegel
Aan talentenshows geen gebrek in Vlaanderen, maar dan gaat het toch meestal om zang of allerhande talenten in ‘Belgium’s Got Talent’. Vanaf 4 februari is het echter weer tijd voor de dansers om te schitteren in ‘The Greatest Dancer van Vlaanderen’. Pickx vertelt je er alles over.
-
Achter de schermen van ‘The Masked Singer’: “De kostuums zijn ons stokpaardje”
‘The Masked Singer’ staat of valt met de kostuums, dus nu het nieuwe seizoen van de immens populaire zangwedstrijd begint, sprak Pickx met Veerle Moyson. Zij werkt achter de schermen mee aan het programma en is vanaf het begin betrokken in de keuzes voor de pakken. “Hoe verder de deelnemers geraken, hoe meer ze hun karakter tot leven brengen”, zegt ze.