App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

WK 2022 - Proximus Pickx

Kalender en uitslagen

Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Portugal POR Portugal wo 24 mrt 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovenië NZS Slovenië wo 24 mrt 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Letland LET Letland wo 24 mrt 20:45 Montenegro MON Montenegro
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cyprus CFA Cyprus wo 24 mrt 20:45 Slowakije SVK Slowakije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malta MAL Malta wo 24 mrt 20:45 Rusland RUS Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Servië SRB Servië wo 24 mrt 20:45 Ierland IRL Ierland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Turkije TUR Turkije wo 24 mrt 20:45 Nederland NED Nederland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Finland SPL Finland wo 24 mrt 20:45 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
België BEL België wo 24 mrt 20:45 Wales WAL Wales
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Estland EST Estland wo 24 mrt 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Frankrijk FRA Frankrijk wo 24 mrt 20:45 Oekraïne UKR Oekraïne
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Gibraltar GFA Gibraltar wo 24 mrt 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Engeland ENG Engeland do 25 mrt 20:45 San Marino SAM San Marino
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Duitsland GER Duitsland do 25 mrt 20:45 Ijsland ISL Ijsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liechtenstein LIE Liechtenstein do 25 mrt 20:45 Armenië FFA Armenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hongarije HUN Hongarije do 25 mrt 20:45 Polen POL Polen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Andorra FAF Andorra do 25 mrt 20:45 Albanië ALB Albanië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zweden SWE Zweden do 25 mrt 20:45 Georgië GFF Georgië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spanje ESP Spanje do 25 mrt 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Schotland SFA Schotland do 25 mrt 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Israël ISR Israël do 25 mrt 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Moldavië MDA Moldavië do 25 mrt 20:45 Faeröer FSF Faeröer
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Italië ITA Italië do 25 mrt 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bulgarije BFU Bulgarije do 25 mrt 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Roemenië ROU Roemenië do 25 mrt 20:45 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wit-Rusland BFF Wit-Rusland za 27 mrt 15:00 Estland EST Estland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Rusland RUS Rusland za 27 mrt 15:00 Slovenië NZS Slovenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Montenegro MON Montenegro za 27 mrt 15:00 Gibraltar GFA Gibraltar
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Noorwegen NOR Noorwegen za 27 mrt 18:00 Turkije TUR Turkije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kroatië CRO Kroatië za 27 mrt 18:00 Cyprus CFA Cyprus
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slowakije SVK Slowakije za 27 mrt 20:45 Malta MAL Malta
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Nederland NED Nederland za 27 mrt 20:45 Letland LET Letland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tsjechië CZE Tsjechië za 27 mrt 20:45 België BEL België
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Servië SRB Servië za 27 mrt 20:45 Portugal POR Portugal
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ierland IRL Ierland za 27 mrt 20:45 Luxemburg LUX Luxemburg
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kazachstan KAZ Kazachstan zo 28 mrt 15:00 Frankrijk FRA Frankrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Armenië FFA Armenië zo 28 mrt 18:00 Ijsland ISL Ijsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Georgië GFF Georgië zo 28 mrt 18:00 Spanje ESP Spanje
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Denemarken DEN Denemarken zo 28 mrt 18:00 Moldavië MDA Moldavië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Albanië ALB Albanië zo 28 mrt 18:00 Engeland ENG Engeland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kosovo FFK Kosovo zo 28 mrt 20:45 Zweden SWE Zweden
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zwitserland SUI Zwitserland zo 28 mrt 20:45 Litouwen LIT Litouwen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bulgarije BFU Bulgarije zo 28 mrt 20:45 Italië ITA Italië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Oekraïne UKR Oekraïne zo 28 mrt 20:45 Finland SPL Finland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Oostenrijk AUT Oostenrijk zo 28 mrt 20:45 Faeröer FSF Faeröer
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Israël ISR Israël zo 28 mrt 20:45 Schotland SFA Schotland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Polen POL Polen zo 28 mrt 20:45 Andorra FAF Andorra
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
San Marino SAM San Marino zo 28 mrt 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië zo 28 mrt 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Roemenië ROU Roemenië zo 28 mrt 20:45 Duitsland GER Duitsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan di 30 mrt 18:00 Servië SRB Servië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Kroatië CRO Kroatië di 30 mrt 20:45 Malta MAL Malta
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Luxemburg LUX Luxemburg di 30 mrt 20:45 Portugal POR Portugal
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Slowakije SVK Slowakije di 30 mrt 20:45 Rusland RUS Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Montenegro MON Montenegro di 30 mrt 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Gibraltar GFA Gibraltar di 30 mrt 20:45 Nederland NED Nederland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
België BEL België di 30 mrt 20:45 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Wales WAL Wales di 30 mrt 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Turkije TUR Turkije di 30 mrt 20:45 Letland LET Letland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Cyprus CFA Cyprus di 30 mrt 20:45 Slovenië NZS Slovenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Armenië FFA Armenië wo 31 mrt 18:00 Roemenië ROU Roemenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oekraïne UKR Oekraïne wo 31 mrt 20:45 Finland SPL Finland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Duitsland GER Duitsland wo 31 mrt 20:45 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
San Marino SAM San Marino wo 31 mrt 20:45 Albanië ALB Albanië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Spanje ESP Spanje wo 31 mrt 20:45 Kosovo FFK Kosovo
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Litouwen LIT Litouwen wo 31 mrt 20:45 Italië ITA Italië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Andorra FAF Andorra wo 31 mrt 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina wo 31 mrt 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oostenrijk AUT Oostenrijk wo 31 mrt 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Griekenland GRE Griekenland wo 31 mrt 20:45 Georgië GFF Georgië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Schotland SFA Schotland wo 31 mrt 20:45 Faeröer FSF Faeröer
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland wo 31 mrt 20:45 Bulgarije BFU Bulgarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Engeland ENG Engeland wo 31 mrt 20:45 Polen POL Polen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Moldavië MDA Moldavië wo 31 mrt 20:45 Israël ISR Israël
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Liechtenstein LIE Liechtenstein wo 31 mrt 20:45 Ijsland ISL Ijsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Kazachstan KAZ Kazachstan wo 1 sep 16:00 Oekraïne UKR Oekraïne
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Turkije TUR Turkije wo 1 sep 20:45 Montenegro MON Montenegro
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Faeröer FSF Faeröer wo 1 sep 20:45 Israël ISR Israël
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Malta MAL Malta wo 1 sep 20:45 Cyprus CFA Cyprus
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Luxemburg LUX Luxemburg wo 1 sep 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noorwegen NOR Noorwegen wo 1 sep 20:45 Nederland NED Nederland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Rusland RUS Rusland wo 1 sep 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Moldavië MDA Moldavië wo 1 sep 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Denemarken DEN Denemarken wo 1 sep 20:45 Schotland SFA Schotland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Frankrijk FRA Frankrijk wo 1 sep 20:45 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Letland LET Letland wo 1 sep 20:45 Gibraltar GFA Gibraltar
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Slovenië NZS Slovenië wo 1 sep 20:45 Slowakije SVK Slowakije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Portugal POR Portugal wo 1 sep 20:45 Ierland IRL Ierland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Georgië GFF Georgië do 2 sep 18:00 Kosovo FFK Kosovo
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Hongarije HUN Hongarije do 2 sep 20:45 Engeland ENG Engeland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Liechtenstein LIE Liechtenstein do 2 sep 20:45 Duitsland GER Duitsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Ijsland ISL Ijsland do 2 sep 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Polen POL Polen do 2 sep 20:45 Albanië ALB Albanië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Litouwen LIT Litouwen do 2 sep 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Andorra FAF Andorra do 2 sep 20:45 San Marino SAM San Marino
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Estland EST Estland do 2 sep 20:45 België BEL België
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Tsjechië CZE Tsjechië do 2 sep 20:45 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Italië ITA Italië do 2 sep 20:45 Bulgarije BFU Bulgarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Zweden SWE Zweden do 2 sep 20:45 Spanje ESP Spanje
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië do 2 sep 20:45 Armenië FFA Armenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Cyprus CFA Cyprus za 4 sep 15:00 Rusland RUS Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Oekraïne UKR Oekraïne za 4 sep 18:00 Frankrijk FRA Frankrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Finland SPL Finland za 4 sep 18:00 Kazachstan KAZ Kazachstan
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Letland LET Letland za 4 sep 18:00 Noorwegen NOR Noorwegen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slovenië NZS Slovenië za 4 sep 18:00 Malta MAL Malta
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Servië SRB Servië za 4 sep 18:00 Luxemburg LUX Luxemburg
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Ierland IRL Ierland za 4 sep 18:00 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Faeröer FSF Faeröer za 4 sep 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Gibraltar GFA Gibraltar za 4 sep 20:45 Turkije TUR Turkije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Nederland NED Nederland za 4 sep 20:45 Montenegro MON Montenegro
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Israël ISR Israël za 4 sep 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slowakije SVK Slowakije za 4 sep 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Schotland SFA Schotland za 4 sep 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Wit-Rusland BFF Wit-Rusland zo 5 sep 15:00 Wales WAL Wales
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Bulgarije BFU Bulgarije zo 5 sep 18:00 Litouwen LIT Litouwen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Engeland ENG Engeland zo 5 sep 18:00 Andorra FAF Andorra
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Albanië ALB Albanië zo 5 sep 18:00 Hongarije HUN Hongarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Ijsland ISL Ijsland zo 5 sep 18:00 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Spanje ESP Spanje zo 5 sep 20:45 Georgië GFF Georgië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Kosovo FFK Kosovo zo 5 sep 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Zwitserland SUI Zwitserland zo 5 sep 20:45 Italië ITA Italië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
België BEL België zo 5 sep 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
San Marino SAM San Marino zo 5 sep 20:45 Polen POL Polen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Duitsland GER Duitsland zo 5 sep 20:45 Armenië FFA Armenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Roemenië ROU Roemenië zo 5 sep 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan di 7 sep 18:00 Portugal POR Portugal
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Nederland NED Nederland di 7 sep 20:45 Turkije TUR Turkije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Oostenrijk AUT Oostenrijk di 7 sep 20:45 Schotland SFA Schotland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Slowakije SVK Slowakije di 7 sep 20:45 Cyprus CFA Cyprus
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Ierland IRL Ierland di 7 sep 20:45 Servië SRB Servië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Montenegro MON Montenegro di 7 sep 20:45 Letland LET Letland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Kroatië CRO Kroatië di 7 sep 20:45 Slovenië NZS Slovenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Denemarken DEN Denemarken di 7 sep 20:45 Israël ISR Israël
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Faeröer FSF Faeröer di 7 sep 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina di 7 sep 20:45 Kazachstan KAZ Kazachstan
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noorwegen NOR Noorwegen di 7 sep 20:45 Gibraltar GFA Gibraltar
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Rusland RUS Rusland di 7 sep 20:45 Malta MAL Malta
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Frankrijk FRA Frankrijk di 7 sep 20:45 Finland SPL Finland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Armenië FFA Armenië wo 8 sep 18:00 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Polen POL Polen wo 8 sep 20:45 Engeland ENG Engeland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Ijsland ISL Ijsland wo 8 sep 20:45 Duitsland GER Duitsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Hongarije HUN Hongarije wo 8 sep 20:45 Andorra FAF Andorra
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Albanië ALB Albanië wo 8 sep 20:45 San Marino SAM San Marino
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Italië ITA Italië wo 8 sep 20:45 Litouwen LIT Litouwen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Wit-Rusland BFF Wit-Rusland wo 8 sep 20:45 België BEL België
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Wales WAL Wales wo 8 sep 20:45 Estland EST Estland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland wo 8 sep 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Griekenland GRE Griekenland wo 8 sep 20:45 Zweden SWE Zweden
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Kosovo FFK Kosovo wo 8 sep 20:45 Spanje ESP Spanje
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië wo 8 sep 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Tsjechië CZE Tsjechië vr 8 okt 20:45 Wales WAL Wales
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Estland EST Estland vr 8 okt 20:45 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Ijsland ISL Ijsland vr 8 okt 20:45 Armenië FFA Armenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Duitsland GER Duitsland vr 8 okt 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Malta MAL Malta vr 8 okt 20:45 Slovenië NZS Slovenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Liechtenstein LIE Liechtenstein vr 8 okt 20:45 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Letland LET Letland vr 8 okt 20:45 Nederland NED Nederland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Gibraltar GFA Gibraltar vr 8 okt 20:45 Montenegro MON Montenegro
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Cyprus CFA Cyprus vr 8 okt 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Rusland RUS Rusland vr 8 okt 20:45 Slowakije SVK Slowakije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Turkije TUR Turkije vr 8 okt 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Kazachstan KAZ Kazachstan za 9 okt 15:00 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Litouwen LIT Litouwen za 9 okt 15:00 Bulgarije BFU Bulgarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Georgië GFF Georgië za 9 okt 18:00 Griekenland GRE Griekenland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan za 9 okt 18:00 Ierland IRL Ierland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Finland SPL Finland za 9 okt 18:00 Oekraïne UKR Oekraïne
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Zweden SWE Zweden za 9 okt 18:00 Kosovo FFK Kosovo
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Schotland SFA Schotland za 9 okt 18:00 Israël ISR Israël
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Zwitserland SUI Zwitserland za 9 okt 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Faeröer FSF Faeröer za 9 okt 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Moldavië MDA Moldavië za 9 okt 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Andorra FAF Andorra za 9 okt 20:45 Engeland ENG Engeland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Hongarije HUN Hongarije za 9 okt 20:45 Albanië ALB Albanië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Polen POL Polen za 9 okt 20:45 San Marino SAM San Marino
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Luxemburg LUX Luxemburg za 9 okt 20:45 Servië SRB Servië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Wit-Rusland BFF Wit-Rusland ma 11 okt 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Estland EST Estland ma 11 okt 20:45 Wales WAL Wales
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië ma 11 okt 20:45 Duitsland GER Duitsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Ijsland ISL Ijsland ma 11 okt 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Cyprus CFA Cyprus ma 11 okt 20:45 Malta MAL Malta
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Roemenië ROU Roemenië ma 11 okt 20:45 Armenië FFA Armenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Letland LET Letland ma 11 okt 20:45 Turkije TUR Turkije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Kroatië CRO Kroatië ma 11 okt 20:45 Slowakije SVK Slowakije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Slovenië NZS Slovenië ma 11 okt 20:45 Rusland RUS Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Noorwegen NOR Noorwegen ma 11 okt 20:45 Montenegro MON Montenegro
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Nederland NED Nederland ma 11 okt 20:45 Gibraltar GFA Gibraltar
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Kazachstan KAZ Kazachstan di 12 okt 16:00 Finland SPL Finland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Bulgarije BFU Bulgarije di 12 okt 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
San Marino SAM San Marino di 12 okt 20:45 Andorra FAF Andorra
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Portugal POR Portugal di 12 okt 20:45 Luxemburg LUX Luxemburg
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Servië SRB Servië di 12 okt 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Denemarken DEN Denemarken di 12 okt 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Litouwen LIT Litouwen di 12 okt 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Oekraïne UKR Oekraïne di 12 okt 20:45 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Kosovo FFK Kosovo di 12 okt 20:45 Georgië GFF Georgië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Israël ISR Israël di 12 okt 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Albanië ALB Albanië di 12 okt 20:45 Polen POL Polen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Engeland ENG Engeland di 12 okt 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Faeröer FSF Faeröer di 12 okt 20:45 Schotland SFA Schotland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Zweden SWE Zweden di 12 okt 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan do 11 nov 18:00 Luxemburg LUX Luxemburg
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Georgië GFF Georgië do 11 nov 18:00 Zweden SWE Zweden
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Rusland RUS Rusland do 11 nov 18:00 Cyprus CFA Cyprus
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Armenië FFA Armenië do 11 nov 18:00 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Duitsland GER Duitsland do 11 nov 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Roemenië ROU Roemenië do 11 nov 20:45 Ijsland ISL Ijsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Griekenland GRE Griekenland do 11 nov 20:45 Spanje ESP Spanje
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Ierland IRL Ierland do 11 nov 20:45 Portugal POR Portugal
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Malta MAL Malta do 11 nov 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Slowakije SVK Slowakije do 11 nov 20:45 Slovenië NZS Slovenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Engeland ENG Engeland vr 12 nov 20:45 Albanië ALB Albanië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Hongarije HUN Hongarije vr 12 nov 20:45 San Marino SAM San Marino
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Oostenrijk AUT Oostenrijk vr 12 nov 20:45 Israël ISR Israël
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland vr 12 nov 20:45 Litouwen LIT Litouwen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Denemarken DEN Denemarken vr 12 nov 20:45 Faeröer FSF Faeröer
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Moldavië MDA Moldavië vr 12 nov 20:45 Schotland SFA Schotland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Italië ITA Italië vr 12 nov 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Andorra FAF Andorra vr 12 nov 20:45 Polen POL Polen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina za 13 nov 15:00 Finland SPL Finland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Noorwegen NOR Noorwegen za 13 nov 18:00 Letland LET Letland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Turkije TUR Turkije za 13 nov 18:00 Gibraltar GFA Gibraltar
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Frankrijk FRA Frankrijk za 13 nov 20:45 Kazachstan KAZ Kazachstan
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
België BEL België za 13 nov 20:45 Estland EST Estland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Wales WAL Wales za 13 nov 20:45 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Montenegro MON Montenegro za 13 nov 20:45 Nederland NED Nederland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Kroatië CRO Kroatië zo 14 nov 15:00 Rusland RUS Rusland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Slovenië NZS Slovenië zo 14 nov 15:00 Cyprus CFA Cyprus
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Malta MAL Malta zo 14 nov 15:00 Slowakije SVK Slowakije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië zo 14 nov 18:00 Ijsland ISL Ijsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Liechtenstein LIE Liechtenstein zo 14 nov 18:00 Roemenië ROU Roemenië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Armenië FFA Armenië zo 14 nov 18:00 Duitsland GER Duitsland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Griekenland GRE Griekenland zo 14 nov 20:45 Kosovo FFK Kosovo
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Spanje ESP Spanje zo 14 nov 20:45 Zweden SWE Zweden
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Portugal POR Portugal zo 14 nov 20:45 Servië SRB Servië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
San Marino SAM San Marino ma 15 nov 20:45 Engeland ENG Engeland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Polen POL Polen ma 15 nov 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Albanië ALB Albanië ma 15 nov 20:45 Andorra FAF Andorra
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Israël ISR Israël ma 15 nov 20:45 Faeröer FSF Faeröer
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Schotland SFA Schotland ma 15 nov 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Oostenrijk AUT Oostenrijk ma 15 nov 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland ma 15 nov 20:45 Italië ITA Italië
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Zwitserland SUI Zwitserland ma 15 nov 20:45 Bulgarije BFU Bulgarije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Finland SPL Finland di 16 nov 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Tsjechië CZE Tsjechië di 16 nov 20:45 Estland EST Estland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Montenegro MON Montenegro di 16 nov 20:45 Turkije TUR Turkije
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Nederland NED Nederland di 16 nov 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Gibraltar GFA Gibraltar di 16 nov 20:45 Letland LET Letland
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina di 16 nov 20:45 Oekraïne UKR Oekraïne
Europa - Eerste voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Wales WAL Wales di 16 nov 20:45 België BEL België

Rangschikking

Europa - Groep A

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Portugal POR
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Servië SRB
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Ierland IRL
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Luxemburg LUX
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Azerbeidzjan AZE
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep B

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Spanje ESP
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Zweden SWE
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Griekenland GRE
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Georgië GFF
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Kosovo FFK
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep C

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Italië ITA
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Zwitserland SUI
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Noord-Ierland NIR
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Bulgarije BFU
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Litouwen LIT
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep D

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Frankrijk FRA
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Oekraïne UKR
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Finland SPL
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Bosnië en Herzegovina BIH
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Kazachstan KAZ
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep E

Ptn W G D V G+ G- G=
1
België BEL
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Wales WAL
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Tsjechië CZE
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Wit-Rusland BFF
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Estland EST
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep F

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Denemarken DEN
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Oostenrijk AUT
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Schotland SFA
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Israël ISR
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Faeröer FSF
0 0 0 0 0 0 0 0
6
Moldavië MDA
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep G

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Nederland NED
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Turkije TUR
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Noorwegen NOR
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Montenegro MON
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Letland LET
0 0 0 0 0 0 0 0
6
Gibraltar GFA
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep H

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Kroatië CRO
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Slowakije SVK
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Rusland RUS
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Slovenië NZS
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Cyprus CFA
0 0 0 0 0 0 0 0
6
Malta MAL
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep I

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Engeland ENG
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Polen POL
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Hongarije HUN
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Albanië ALB
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Andorra FAF
0 0 0 0 0 0 0 0
6
San Marino SAM
0 0 0 0 0 0 0 0

Europa - Groep J

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Duitsland GER
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Roemenië ROU
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Ijsland ISL
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Noord-Macedonië MAC
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Armenië FFA
0 0 0 0 0 0 0 0
6
Liechtenstein LIE
0 0 0 0 0 0 0 0
Top