App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

Voorronde Euro 2020 - Proximus Pickx

Road to Euro 2020

5 weetjes over Euro 2000

Dag op dag 20 jaar geleden, op 2 juli 2000, won Frankrijk het Europees kampioenschap dankzij een golden goal van David Trezeguet in de finale tegen Italië. Het EK voetbal, gezamenlijk georganiseerd do

Rode Duivels starten EURO 2020 op zaterdag 12 juni 2021 tegen Rusland

De Rode Duivels starten hun EK komend jaar in groep B op zaterdag 12 juni (21u) in het Krestovskistadion in Sint-Petersburg tegen Rusland, zo blijkt uit het wedstrijdschema dat vandaag werd goedgekeur

Alle speelsteden voor EK volgend jaar blijven behouden

De twaalf oorspronkelijke speelsteden voor het EK voetbal van 2020 zullen ook volgend jaar behouden blijven. Dat maakte de UEFA bekend op een online persconferentie na een vergadering van het Uitvoere

Road to EURO 2020 wordt road to EURO 2021

De kogel is door de kerk. Vandaag besliste de Europese voetbalbond UEFA om het Europees kampioenschap voetbal, dat normaal gesproken in juni van start zou gaan, omwille van het coronavirus een jaar ui

Road to EURO 2020: de eindspurt naar de selectie is ingezet

Op exact 100 dagen voor de start van het Europees kampioenschap voetbal in 2020 volgt bondscoach Roberto Martinez de prestaties van de Rode Duivels op de voet op. Van de loting voor de Nations League

Een jaar om van te smullen: deze sportevenementen zijn niet te missen in 2020

Was 2019 al een sportjaar om duimen en vingers bij af te likken, in 2020 krijgen we zowaar nog meer lekkers voorgeschoteld. Het ene na het andere grote sportevent wordt op ons afgevuurd. We scheppen e

Volg de kwalificatiecampagne voor het EK live op Proximus Pickx via Eleven Sports

De komende dagen staan de laatste twee speeldagen van de kwalificatiecampagne voor het EK 2020 op het programma. Onder andere Engeland, Frankrijk, Nederland en Duitsland moeten zich nog plaatsen voor

Volg de kwalificatiecampagne voor het EK live op Proximus Pickx via Eleven Sports

België, Italië, Rusland en Polen zijn ondertussen al geplaatst voor het EK van 2020. Frankrijk, Engeland en Spanje zijn nog niet zo ver. Je kan hun wedstrijden maandag en dinsdag live bekijken op Prox

Volg de kwalificatiecampagne voor het EK live op Proximus Pickx via Eleven Sports

De komende dagen staan speeldag zeven en acht van de kwalificatiecampagne voor het EK 2020 op het programma. Je kan de wedstrijden van Nederland, Engeland, Frankrijk, Italië en Duitsland live bekijken

Kalender en uitslagen

Hoofdtoernooi - speeldag 1 Kazachstan KAZ Kazachstan 3 - 0 Schotland SFA Schotland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Cyprus CFA Cyprus 5 - 0 San Marino SAM San Marino
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië 3 - 1 Letland LET Letland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland 2 - 0 Estland EST Estland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Nederland NED Nederland 4 - 0 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 België BEL België 3 - 1 Rusland RUS Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Kroatië CRO Kroatië 2 - 1 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Slowakije SVK Slowakije 2 - 0 Hongarije HUN Hongarije
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Oostenrijk AUT Oostenrijk 0 - 1 Polen POL Polen
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Israël ISR Israël 1 - 1 Slovenië NZS Slovenië
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Bulgarije BFU Bulgarije 1 - 1 Montenegro MON Montenegro
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Engeland ENG Engeland 5 - 0 Tsjechië CZE Tsjechië
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Andorra FAF Andorra 0 - 2 Ijsland ISL Ijsland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Albanië ALB Albanië 0 - 2 Turkije TUR Turkije
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Moldavië MDA Moldavië 1 - 4 Frankrijk FRA Frankrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Portugal POR Portugal 0 - 0 Oekraïne UKR Oekraïne
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Luxemburg LUX Luxemburg 2 - 1 Litouwen LIT Litouwen
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Georgië GFF Georgië 0 - 2 Zwitserland SUI Zwitserland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Zweden SWE Zweden 2 - 1 Roemenië ROU Roemenië
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Gibraltar GFA Gibraltar 0 - 1 Ierland IRL Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Malta MAL Malta 2 - 1 Faeröer FSF Faeröer
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Liechtenstein LIE Liechtenstein 0 - 2 Griekenland GRE Griekenland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Italië ITA Italië 2 - 0 Finland SPL Finland
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina 2 - 1 Armenië FFA Armenië
Hoofdtoernooi - speeldag 1 Spanje ESP Spanje 2 - 1 Noorwegen NOR Noorwegen
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Wales WAL Wales 1 - 0 Slowakije SVK Slowakije
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Kazachstan KAZ Kazachstan 0 - 4 Rusland RUS Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Israël ISR Israël 4 - 2 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Hongarije HUN Hongarije 2 - 1 Kroatië CRO Kroatië
Hoofdtoernooi - speeldag 2 San Marino SAM San Marino 0 - 2 Schotland SFA Schotland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Polen POL Polen 2 - 0 Letland LET Letland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland 2 - 1 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Nederland NED Nederland 2 - 3 Duitsland GER Duitsland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Slovenië NZS Slovenië 1 - 1 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Cyprus CFA Cyprus 0 - 2 België BEL België
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Turkije TUR Turkije 4 - 0 Moldavië MDA Moldavië
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Kosovo FFK Kosovo 1 - 1 Bulgarije BFU Bulgarije
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Andorra FAF Andorra 0 - 3 Albanië ALB Albanië
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Frankrijk FRA Frankrijk 4 - 0 Ijsland ISL Ijsland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Portugal POR Portugal 1 - 1 Servië SRB Servië
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Montenegro MON Montenegro 1 - 5 Engeland ENG Engeland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Luxemburg LUX Luxemburg 1 - 2 Oekraïne UKR Oekraïne
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Armenië FFA Armenië 0 - 2 Finland SPL Finland
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Roemenië ROU Roemenië 4 - 1 Faeröer FSF Faeröer
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Ierland IRL Ierland 1 - 0 Georgië GFF Georgië
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Zwitserland SUI Zwitserland 3 - 3 Denemarken DEN Denemarken
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Malta MAL Malta 0 - 2 Spanje ESP Spanje
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Noorwegen NOR Noorwegen 3 - 3 Zweden SWE Zweden
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Italië ITA Italië 6 - 0 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Hoofdtoernooi - speeldag 2 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina 2 - 2 Griekenland GRE Griekenland
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Georgië GFF Georgië 3 - 0 Gibraltar GFA Gibraltar
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Oekraïne UKR Oekraïne 5 - 0 Servië SRB Servië
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Oostenrijk AUT Oostenrijk 1 - 0 Slovenië NZS Slovenië
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Letland LET Letland 0 - 3 Israël ISR Israël
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Litouwen LIT Litouwen 1 - 1 Luxemburg LUX Luxemburg
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Denemarken DEN Denemarken 1 - 1 Ierland IRL Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië 0 - 1 Polen POL Polen
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Noorwegen NOR Noorwegen 2 - 2 Roemenië ROU Roemenië
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Faeröer FSF Faeröer 1 - 4 Spanje ESP Spanje
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Zweden SWE Zweden 3 - 0 Malta MAL Malta
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Montenegro MON Montenegro 1 - 1 Kosovo FFK Kosovo
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Tsjechië CZE Tsjechië 2 - 1 Bulgarije BFU Bulgarije
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Kroatië CRO Kroatië 2 - 1 Wales WAL Wales
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Ijsland ISL Ijsland 1 - 0 Albanië ALB Albanië
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Estland EST Estland 1 - 2 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Rusland RUS Rusland 9 - 0 San Marino SAM San Marino
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Armenië FFA Armenië 3 - 0 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Finland SPL Finland 2 - 0 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Moldavië MDA Moldavië 1 - 0 Andorra FAF Andorra
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan 1 - 3 Hongarije HUN Hongarije
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Griekenland GRE Griekenland 0 - 3 Italië ITA Italië
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Turkije TUR Turkije 2 - 0 Frankrijk FRA Frankrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland 0 - 2 Duitsland GER Duitsland
Hoofdtoernooi - speeldag 3 Schotland SFA Schotland 2 - 1 Cyprus CFA Cyprus
Hoofdtoernooi - speeldag 3 België BEL België 3 - 0 Kazachstan KAZ Kazachstan
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Letland LET Letland 0 - 5 Slovenië NZS Slovenië
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Tsjechië CZE Tsjechië 3 - 0 Montenegro MON Montenegro
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Spanje ESP Spanje 3 - 0 Zweden SWE Zweden
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Polen POL Polen 4 - 0 Israël ISR Israël
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Faeröer FSF Faeröer 0 - 2 Noorwegen NOR Noorwegen
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Bulgarije BFU Bulgarije 2 - 3 Kosovo FFK Kosovo
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Ierland IRL Ierland 2 - 0 Gibraltar GFA Gibraltar
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Denemarken DEN Denemarken 5 - 1 Georgië GFF Georgië
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Servië SRB Servië 4 - 1 Litouwen LIT Litouwen
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Oekraïne UKR Oekraïne 1 - 0 Luxemburg LUX Luxemburg
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië 1 - 4 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Malta MAL Malta 0 - 4 Roemenië ROU Roemenië
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Kazachstan KAZ Kazachstan 4 - 0 San Marino SAM San Marino
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan 1 - 5 Slowakije SVK Slowakije
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Andorra FAF Andorra 0 - 4 Frankrijk FRA Frankrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Ijsland ISL Ijsland 2 - 1 Turkije TUR Turkije
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Albanië ALB Albanië 2 - 0 Moldavië MDA Moldavië
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Griekenland GRE Griekenland 2 - 3 Armenië FFA Armenië
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Liechtenstein LIE Liechtenstein 0 - 2 Finland SPL Finland
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Italië ITA Italië 2 - 1 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Hongarije HUN Hongarije 1 - 0 Wales WAL Wales
Hoofdtoernooi - speeldag 4 België BEL België 3 - 0 Schotland SFA Schotland
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Rusland RUS Rusland 1 - 0 Cyprus CFA Cyprus
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Duitsland GER Duitsland 8 - 0 Estland EST Estland
Hoofdtoernooi - speeldag 4 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland 0 - 1 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Armenië FFA Armenië 1 - 3 Italië ITA Italië
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Faeröer FSF Faeröer 0 - 4 Zweden SWE Zweden
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Roemenië ROU Roemenië 1 - 2 Spanje ESP Spanje
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Noorwegen NOR Noorwegen 2 - 0 Malta MAL Malta
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina 5 - 0 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Finland SPL Finland 1 - 0 Griekenland GRE Griekenland
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Gibraltar GFA Gibraltar 0 - 6 Denemarken DEN Denemarken
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Ierland IRL Ierland 1 - 1 Zwitserland SUI Zwitserland
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Israël ISR Israël 1 - 1 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Slovenië NZS Slovenië 2 - 0 Polen POL Polen
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Oostenrijk AUT Oostenrijk 6 - 0 Letland LET Letland
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Cyprus CFA Cyprus 1 - 1 Kazachstan KAZ Kazachstan
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Estland EST Estland 1 - 2 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Wales WAL Wales 2 - 1 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Slowakije SVK Slowakije 0 - 4 Kroatië CRO Kroatië
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Schotland SFA Schotland 1 - 2 Rusland RUS Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 5 San Marino SAM San Marino 0 - 4 België BEL België
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Duitsland GER Duitsland 2 - 4 Nederland NED Nederland
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Kosovo FFK Kosovo 2 - 1 Tsjechië CZE Tsjechië
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Litouwen LIT Litouwen 0 - 3 Oekraïne UKR Oekraïne
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Engeland ENG Engeland 4 - 0 Bulgarije BFU Bulgarije
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Ijsland ISL Ijsland 3 - 0 Moldavië MDA Moldavië
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Servië SRB Servië 2 - 4 Portugal POR Portugal
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Turkije TUR Turkije 1 - 0 Andorra FAF Andorra
Hoofdtoernooi - speeldag 5 Frankrijk FRA Frankrijk 4 - 1 Albanië ALB Albanië
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Armenië FFA Armenië 4 - 2 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Georgië GFF Georgië 0 - 0 Denemarken DEN Denemarken
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Zwitserland SUI Zwitserland 4 - 0 Gibraltar GFA Gibraltar
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Roemenië ROU Roemenië 1 - 0 Malta MAL Malta
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Zweden SWE Zweden 1 - 1 Noorwegen NOR Noorwegen
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Griekenland GRE Griekenland 1 - 1 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Finland SPL Finland 1 - 2 Italië ITA Italië
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Spanje ESP Spanje 4 - 0 Faeröer FSF Faeröer
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan 1 - 1 Kroatië CRO Kroatië
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Schotland SFA Schotland 0 - 4 België BEL België
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland 0 - 2 Duitsland GER Duitsland
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Rusland RUS Rusland 1 - 0 Kazachstan KAZ Kazachstan
Hoofdtoernooi - speeldag 6 San Marino SAM San Marino 0 - 4 Cyprus CFA Cyprus
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Polen POL Polen 0 - 0 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Slovenië NZS Slovenië 3 - 2 Israël ISR Israël
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Letland LET Letland 0 - 2 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Estland EST Estland 0 - 4 Nederland NED Nederland
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Hongarije HUN Hongarije 1 - 2 Slowakije SVK Slowakije
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Litouwen LIT Litouwen 1 - 5 Portugal POR Portugal
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Luxemburg LUX Luxemburg 1 - 3 Servië SRB Servië
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Engeland ENG Engeland 5 - 3 Kosovo FFK Kosovo
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Montenegro MON Montenegro 0 - 3 Tsjechië CZE Tsjechië
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Frankrijk FRA Frankrijk 3 - 0 Andorra FAF Andorra
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Albanië ALB Albanië 4 - 2 Ijsland ISL Ijsland
Hoofdtoernooi - speeldag 6 Moldavië MDA Moldavië 0 - 4 Turkije TUR Turkije
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Kazachstan KAZ Kazachstan 1 - 2 Cyprus CFA Cyprus
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland 0 - 0 Estland EST Estland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Nederland NED Nederland 3 - 1 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Slowakije SVK Slowakije 1 - 1 Wales WAL Wales
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Kroatië CRO Kroatië 3 - 0 Hongarije HUN Hongarije
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Rusland RUS Rusland 4 - 0 Schotland SFA Schotland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 België BEL België 9 - 0 San Marino SAM San Marino
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië 2 - 1 Slovenië NZS Slovenië
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Oostenrijk AUT Oostenrijk 3 - 1 Israël ISR Israël
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Letland LET Letland 0 - 3 Polen POL Polen
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Montenegro MON Montenegro 0 - 0 Bulgarije BFU Bulgarije
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Turkije TUR Turkije 1 - 0 Albanië ALB Albanië
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Andorra FAF Andorra 1 - 0 Moldavië MDA Moldavië
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Ijsland ISL Ijsland 0 - 1 Frankrijk FRA Frankrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Tsjechië CZE Tsjechië 2 - 1 Engeland ENG Engeland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Portugal POR Portugal 3 - 0 Luxemburg LUX Luxemburg
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Oekraïne UKR Oekraïne 2 - 0 Litouwen LIT Litouwen
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Georgië GFF Georgië 0 - 0 Ierland IRL Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Denemarken DEN Denemarken 1 - 0 Zwitserland SUI Zwitserland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Faeröer FSF Faeröer 0 - 3 Roemenië ROU Roemenië
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina 4 - 1 Finland SPL Finland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Noorwegen NOR Noorwegen 1 - 1 Spanje ESP Spanje
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Italië ITA Italië 2 - 0 Griekenland GRE Griekenland
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Malta MAL Malta 0 - 4 Zweden SWE Zweden
Hoofdtoernooi - speeldag 7 Liechtenstein LIE Liechtenstein 1 - 1 Armenië FFA Armenië
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Kazachstan KAZ Kazachstan 0 - 2 België BEL België
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Cyprus CFA Cyprus 0 - 5 Rusland RUS Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland 1 - 2 Nederland NED Nederland
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Hongarije HUN Hongarije 1 - 0 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Schotland SFA Schotland 6 - 0 San Marino SAM San Marino
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Wales WAL Wales 1 - 1 Kroatië CRO Kroatië
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Estland EST Estland 0 - 3 Duitsland GER Duitsland
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Slovenië NZS Slovenië 0 - 1 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Polen POL Polen 2 - 0 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Israël ISR Israël 3 - 1 Letland LET Letland
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Oekraïne UKR Oekraïne 2 - 1 Portugal POR Portugal
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Litouwen LIT Litouwen 1 - 2 Servië SRB Servië
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Kosovo FFK Kosovo 2 - 0 Montenegro MON Montenegro
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Bulgarije BFU Bulgarije 0 - 6 Engeland ENG Engeland
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Ijsland ISL Ijsland 2 - 0 Andorra FAF Andorra
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Moldavië MDA Moldavië 0 - 4 Albanië ALB Albanië
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Frankrijk FRA Frankrijk 1 - 1 Turkije TUR Turkije
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Finland SPL Finland 3 - 0 Armenië FFA Armenië
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Zwitserland SUI Zwitserland 2 - 0 Ierland IRL Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Griekenland GRE Griekenland 2 - 1 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Zweden SWE Zweden 1 - 1 Spanje ESP Spanje
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Roemenië ROU Roemenië 1 - 1 Noorwegen NOR Noorwegen
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Liechtenstein LIE Liechtenstein 0 - 5 Italië ITA Italië
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Faeröer FSF Faeröer 1 - 0 Malta MAL Malta
Hoofdtoernooi - speeldag 8 Gibraltar GFA Gibraltar 2 - 3 Georgië GFF Georgië
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Turkije TUR Turkije 0 - 0 Ijsland ISL Ijsland
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Albanië ALB Albanië 2 - 2 Andorra FAF Andorra
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Tsjechië CZE Tsjechië 2 - 1 Kosovo FFK Kosovo
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Servië SRB Servië 3 - 2 Luxemburg LUX Luxemburg
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Portugal POR Portugal 6 - 0 Litouwen LIT Litouwen
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Frankrijk FRA Frankrijk 2 - 1 Moldavië MDA Moldavië
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Engeland ENG Engeland 7 - 0 Montenegro MON Montenegro
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Armenië FFA Armenië 0 - 1 Griekenland GRE Griekenland
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Finland SPL Finland 3 - 0 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Noorwegen NOR Noorwegen 4 - 0 Faeröer FSF Faeröer
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Zwitserland SUI Zwitserland 1 - 0 Georgië GFF Georgië
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Spanje ESP Spanje 7 - 0 Malta MAL Malta
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Roemenië ROU Roemenië 0 - 2 Zweden SWE Zweden
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Denemarken DEN Denemarken 6 - 0 Gibraltar GFA Gibraltar
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina 0 - 3 Italië ITA Italië
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Cyprus CFA Cyprus 1 - 2 Schotland SFA Schotland
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan 0 - 2 Wales WAL Wales
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Rusland RUS Rusland 1 - 4 België BEL België
Hoofdtoernooi - speeldag 9 San Marino SAM San Marino 1 - 3 Kazachstan KAZ Kazachstan
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Slovenië NZS Slovenië 1 - 0 Letland LET Letland
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Oostenrijk AUT Oostenrijk 2 - 1 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Israël ISR Israël 1 - 2 Polen POL Polen
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Duitsland GER Duitsland 4 - 0 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland 0 - 0 Nederland NED Nederland
Hoofdtoernooi - speeldag 9 Kroatië CRO Kroatië 3 - 1 Slowakije SVK Slowakije
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Luxemburg LUX Luxemburg 0 - 2 Portugal POR Portugal
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Servië SRB Servië 2 - 2 Oekraïne UKR Oekraïne
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Bulgarije BFU Bulgarije 1 - 0 Tsjechië CZE Tsjechië
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Kosovo FFK Kosovo 0 - 4 Engeland ENG Engeland
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Andorra FAF Andorra 0 - 2 Turkije TUR Turkije
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Albanië ALB Albanië 0 - 2 Frankrijk FRA Frankrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Moldavië MDA Moldavië 1 - 2 Ijsland ISL Ijsland
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Italië ITA Italië 9 - 1 Armenië FFA Armenië
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Griekenland GRE Griekenland 2 - 1 Finland SPL Finland
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Liechtenstein LIE Liechtenstein 0 - 3 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Zweden SWE Zweden 3 - 0 Faeröer FSF Faeröer
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Gibraltar GFA Gibraltar 1 - 6 Zwitserland SUI Zwitserland
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Ierland IRL Ierland 1 - 1 Denemarken DEN Denemarken
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Malta MAL Malta 1 - 2 Noorwegen NOR Noorwegen
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Spanje ESP Spanje 5 - 0 Roemenië ROU Roemenië
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Slowakije SVK Slowakije 2 - 0 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Duitsland GER Duitsland 6 - 1 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Nederland NED Nederland 5 - 0 Estland EST Estland
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Schotland SFA Schotland 3 - 1 Kazachstan KAZ Kazachstan
Hoofdtoernooi - speeldag 10 San Marino SAM San Marino 0 - 5 Rusland RUS Rusland
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Wales WAL Wales 2 - 0 Hongarije HUN Hongarije
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Letland LET Letland 1 - 0 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië 1 - 0 Israël ISR Israël
Hoofdtoernooi - speeldag 10 Polen POL Polen 3 - 2 Slovenië NZS Slovenië
Hoofdtoernooi - speeldag 10 België BEL België 6 - 1 Cyprus CFA Cyprus
Play-offs - speeldag 1 Noorwegen NOR Noorwegen do 8 okt 18:00 Servië SRB Servië
Play-offs - speeldag 1 Georgië GFF Georgië do 8 okt 18:00 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Play-offs - speeldag 1 Bulgarije BFU Bulgarije do 8 okt 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Play-offs - speeldag 1 Ijsland ISL Ijsland do 8 okt 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Play-offs - speeldag 1 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina do 8 okt 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Play-offs - speeldag 1 Slowakije SVK Slowakije do 8 okt 20:45 Ierland IRL Ierland
Play-offs - speeldag 1 Schotland SFA Schotland do 8 okt 20:45 Israël ISR Israël
Play-offs - speeldag 1 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië do 8 okt 20:45 Kosovo FFK Kosovo

Rangschikking

Hoofdtoernooi - Groep A
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Engeland Engeland ENG 21 8 7 0 1 37 6 31  
2 Tsjechië Tsjechië CZE 15 8 5 0 3 13 11 2  
3 Kosovo Kosovo FFK 11 8 3 2 3 13 16 -3  
4 Bulgarije Bulgarije BFU 6 8 1 3 4 6 17 -11  
5 Montenegro Montenegro MON 3 8 0 3 5 3 22 -19  
Hoofdtoernooi - Groep B
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Oekraïne Oekraïne UKR 20 8 6 2 0 17 4 13  
2 Portugal Portugal POR 17 8 5 2 1 22 6 16  
3 Servië Servië SRB 14 8 4 2 2 17 17 0  
4 Luxemburg Luxemburg LUX 4 8 1 1 6 7 16 -9  
5 Litouwen Litouwen LIT 1 8 0 1 7 5 25 -20  
Hoofdtoernooi - Groep C
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Duitsland Duitsland GER 21 8 7 0 1 30 7 23  
2 Nederland Nederland NED 19 8 6 1 1 24 7 17  
3 Noord-Ierland Noord-Ierland NIR 13 8 4 1 3 9 13 -4  
4 Wit-Rusland Wit-Rusland BFF 4 8 1 1 6 4 16 -12  
5 Estland Estland EST 1 8 0 1 7 2 26 -24  
Hoofdtoernooi - Groep D
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Zwitserland Zwitserland SUI 17 8 5 2 1 19 6 13  
2 Denemarken Denemarken DEN 16 8 4 4 0 23 6 17  
3 Ierland Ierland IRL 13 8 3 4 1 7 5 2  
4 Georgië Georgië GFF 8 8 2 2 4 7 11 -4  
5 Gibraltar Gibraltar GFA 0 8 0 0 8 3 31 -28  
Hoofdtoernooi - Groep E
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Kroatië Kroatië CRO 17 8 5 2 1 17 7 10  
2 Wales Wales WAL 14 8 4 2 2 10 6 4  
3 Slowakije Slowakije SVK 13 8 4 1 3 13 11 2  
4 Hongarije Hongarije HUN 12 8 4 0 4 8 11 -3  
5 Azerbeidzjan Azerbeidzjan AZE 1 8 0 1 7 5 18 -13  
Hoofdtoernooi - Groep F
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Spanje Spanje ESP 26 10 8 2 0 31 5 26  
2 Zweden Zweden SWE 21 10 6 3 1 23 9 14  
3 Noorwegen Noorwegen NOR 17 10 4 5 1 19 11 8  
4 Roemenië Roemenië ROU 14 10 4 2 4 17 15 2  
5 Faeröer Faeröer FSF 3 10 1 0 9 4 30 -26  
6 Malta Malta MAL 3 10 1 0 9 3 27 -24  
Hoofdtoernooi - Groep G
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Polen Polen POL 25 10 8 1 1 18 5 13  
2 Oostenrijk Oostenrijk AUT 19 10 6 1 3 19 9 10  
3 Noord-Macedonië Noord-Macedonië MAC 14 10 4 2 4 12 13 -1  
4 Slovenië Slovenië NZS 14 10 4 2 4 16 11 5  
5 Israël Israël ISR 11 10 3 2 5 16 18 -2  
6 Letland Letland LET 3 10 1 0 9 3 28 -25  
Hoofdtoernooi - Groep H
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Frankrijk Frankrijk FRA 25 10 8 1 1 25 6 19  
2 Turkije Turkije TUR 23 10 7 2 1 18 3 15  
3 Ijsland Ijsland ISL 19 10 6 1 3 14 11 3  
4 Albanië Albanië ALB 13 10 4 1 5 16 14 2  
5 Andorra Andorra FAF 4 10 1 1 8 3 20 -17  
6 Moldavië Moldavië MDA 3 10 1 0 9 4 26 -22  
Hoofdtoernooi - Groep I
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 België België BEL 30 10 10 0 0 40 3 37  
2 Rusland Rusland RUS 24 10 8 0 2 33 8 25  
3 Schotland Schotland SFA 15 10 5 0 5 16 19 -3  
4 Cyprus Cyprus CFA 10 10 3 1 6 15 20 -5  
5 Kazachstan Kazachstan KAZ 10 10 3 1 6 13 17 -4  
6 San Marino San Marino SAM 0 10 0 0 10 1 51 -50  
Hoofdtoernooi - Groep J
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Italië Italië ITA 30 10 10 0 0 37 4 33  
2 Finland Finland SPL 18 10 6 0 4 16 10 6  
3 Griekenland Griekenland GRE 14 10 4 2 4 12 14 -2  
4 Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina BIH 13 10 4 1 5 20 17 3  
5 Armenië Armenië FFA 10 10 3 1 6 14 25 -11  
6 Liechtenstein Liechtenstein LIE 2 10 0 2 8 2 31 -29  
Top

Kinderslot geactiveerd

Voer uw pincode in om kinderslot gedurende 10 minuten uit te schakelen.

Je pincode vergeten? Bel 0800 99 696

Hulp?