App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Nations League - Proximus Pickx

Nieuws uit de Nations League

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Polen POL Polen
wo 1 jun
2 - 1
Wales WAL Wales
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spanje ESP Spanje
do 2 jun
1 - 1
Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Tsjechië CZE Tsjechië
do 2 jun
2 - 1
Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Frankrijk FRA Frankrijk
vr 3 jun
1 - 2
Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kroatië CRO Kroatië
vr 3 jun
0 - 3
Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
België BEL België
vr 3 jun
1 - 4
Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hongarije HUN Hongarije
za 4 jun
1 - 0
Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Italië ITA Italië
za 4 jun
1 - 1
Duitsland GER Duitsland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Estland EST Estland
do 2 jun
2 - 0
San Marino SAM San Marino
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Letland LET Letland
vr 3 jun
3 - 0
Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liechtenstein LIE Liechtenstein
vr 3 jun
0 - 2
Moldavië MDA Moldavië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Georgië GFF Georgië
do 2 jun
4 - 0
Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cyprus CHY Cyprus
do 2 jun
0 - 2
Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bulgarije BUL Bulgarije
do 2 jun
1 - 1
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
do 2 jun
0 - 1
Griekenland GRE Griekenland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kazachstan KAZ Kazachstan
vr 3 jun
2 - 0
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
vr 3 jun
0 - 1
Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Litouwen LIT Litouwen
za 4 jun
0 - 2
Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Turkije TUR Turkije
za 4 jun
4 - 0
Faeröer FER Faeröer
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Albanië ALB Albanië
Geannuleerd
Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Israël ISR Israël
do 2 jun
2 - 2
Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Servië SRB Servië
do 2 jun
0 - 1
Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovenië SLO Slovenië
do 2 jun
0 - 2
Zweden SWE Zweden
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Armenië ARM Armenië
za 4 jun
1 - 0
Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Finland FIN Finland
za 4 jun
1 - 1
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Montenegro MON Montenegro
za 4 jun
2 - 0
Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Schotland SCO Schotland
wo 21 sep
3 - 0
Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
San Marino SAM San Marino
zo 5 jun
0 - 2
Malta MAL Malta
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Letland LET Letland
ma 6 jun
1 - 0
Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Andorra AND Andorra
ma 6 jun
0 - 0
Moldavië MDA Moldavië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gibraltar GIB Gibraltar
zo 5 jun
0 - 2
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Cyprus CHY Cyprus
zo 5 jun
0 - 0
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kosovo KOS Kosovo
zo 5 jun
0 - 1
Griekenland GRE Griekenland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bulgarije BUL Bulgarije
zo 5 jun
2 - 5
Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
ma 6 jun
0 - 0
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slowakije SVK Slowakije
ma 6 jun
0 - 1
Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Faeröer FER Faeröer
di 7 jun
0 - 1
Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Litouwen LIT Litouwen
di 7 jun
0 - 6
Turkije TUR Turkije
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Servië SRB Servië
zo 5 jun
4 - 1
Slovenië SLO Slovenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zweden SWE Zweden
zo 5 jun
1 - 2
Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ijsland ISL Ijsland
ma 6 jun
1 - 1
Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Israël ISR Israël
Geannuleerd
Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Finland FIN Finland
di 7 jun
2 - 0
Montenegro MON Montenegro
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
di 7 jun
1 - 0
Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Schotland SCO Schotland
wo 8 jun
2 - 0
Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ierland IRL Ierland
wo 8 jun
0 - 1
Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tsjechië CZE Tsjechië
zo 5 jun
2 - 2
Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Portugal POR Portugal
zo 5 jun
4 - 0
Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kroatië CRO Kroatië
ma 6 jun
1 - 1
Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Oostenrijk AUT Oostenrijk
ma 6 jun
1 - 2
Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Duitsland GER Duitsland
di 7 jun
1 - 1
Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Italië ITA Italië
di 7 jun
2 - 1
Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
België BEL België
wo 8 jun
6 - 1
Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wales WAL Wales
wo 8 jun
1 - 2
Nederland NED Nederland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noorwegen NOR Noorwegen
do 9 jun
0 - 0
Slovenië SLO Slovenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zweden SWE Zweden
do 9 jun
0 - 1
Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Albanië ALB Albanië
vr 10 jun
1 - 2
Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Rusland RUS Rusland
Geannuleerd
Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oekraïne UKR Oekraïne
za 11 jun
3 - 0
Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Ierland IRL Ierland
za 11 jun
3 - 0
Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Montenegro MON Montenegro
za 11 jun
1 - 1
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Roemenië ROU Roemenië
za 11 jun
1 - 0
Finland FIN Finland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Malta MAL Malta
do 9 jun
1 - 2
Estland EST Estland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Moldavië MDA Moldavië
vr 10 jun
2 - 4
Letland LET Letland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Andorra AND Andorra
vr 10 jun
2 - 1
Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Portugal POR Portugal
do 9 jun
2 - 0
Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zwitserland SUI Zwitserland
do 9 jun
0 - 1
Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oostenrijk AUT Oostenrijk
vr 10 jun
1 - 1
Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Denemarken DEN Denemarken
vr 10 jun
0 - 1
Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Engeland ENG Engeland
za 11 jun
0 - 0
Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Hongarije HUN Hongarije
za 11 jun
1 - 1
Duitsland GER Duitsland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Nederland NED Nederland
za 11 jun
2 - 2
Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Wales WAL Wales
za 11 jun
1 - 1
België BEL België
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Kosovo KOS Kosovo
do 9 jun
3 - 2
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Griekenland GRE Griekenland
do 9 jun
3 - 0
Cyprus CHY Cyprus
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Gibraltar GIB Gibraltar
do 9 jun
1 - 1
Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
do 9 jun
0 - 3
Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
vr 10 jun
0 - 1
Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
vr 10 jun
1 - 1
Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Faeröer FER Faeröer
za 11 jun
2 - 1
Litouwen LIT Litouwen
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Luxemburg LUX Luxemburg
za 11 jun
0 - 2
Turkije TUR Turkije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
zo 12 jun
2 - 2
Cyprus CHY Cyprus
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Georgië GFF Georgië
zo 12 jun
0 - 0
Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
zo 12 jun
4 - 0
Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Griekenland GRE Griekenland
zo 12 jun
2 - 0
Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Kazachstan KAZ Kazachstan
ma 13 jun
2 - 1
Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
ma 13 jun
2 - 0
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Luxemburg LUX Luxemburg
di 14 jun
2 - 2
Faeröer FER Faeröer
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Turkije TUR Turkije
di 14 jun
2 - 0
Litouwen LIT Litouwen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noorwegen NOR Noorwegen
zo 12 jun
3 - 2
Zweden SWE Zweden
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Slovenië SLO Slovenië
zo 12 jun
2 - 2
Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Ijsland ISL Ijsland
ma 13 jun
2 - 2
Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Rusland RUS Rusland
Geannuleerd
Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Armenië ARM Armenië
di 14 jun
1 - 4
Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Oekraïne UKR Oekraïne
di 14 jun
1 - 1
Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
di 14 jun
3 - 2
Finland FIN Finland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Roemenië ROU Roemenië
di 14 jun
0 - 3
Montenegro MON Montenegro
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Malta MAL Malta
zo 12 jun
1 - 0
San Marino SAM San Marino
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Moldavië MDA Moldavië
di 14 jun
2 - 1
Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Liechtenstein LIE Liechtenstein
di 14 jun
0 - 2
Letland LET Letland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Spanje ESP Spanje
zo 12 jun
2 - 0
Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Zwitserland SUI Zwitserland
zo 12 jun
1 - 0
Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Frankrijk FRA Frankrijk
ma 13 jun
0 - 1
Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Denemarken DEN Denemarken
ma 13 jun
2 - 0
Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Engeland ENG Engeland
di 14 jun
0 - 4
Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Duitsland GER Duitsland
di 14 jun
5 - 2
Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Polen POL Polen
di 14 jun
0 - 1
België BEL België
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Nederland NED Nederland
di 14 jun
3 - 2
Wales WAL Wales
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Kazachstan KAZ Kazachstan
do 22 sep
2 - 1
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Litouwen LIT Litouwen
do 22 sep
1 - 1
Faeröer FER Faeröer
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Turkije TUR Turkije
do 22 sep
3 - 3
Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slowakije SVK Slowakije
do 22 sep
1 - 2
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Georgië GFF Georgië
vr 23 sep
2 - 0
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Bulgarije BUL Bulgarije
vr 23 sep
5 - 1
Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
za 24 sep
2 - 1
Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Cyprus CHY Cyprus
za 24 sep
1 - 0
Griekenland GRE Griekenland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Letland LET Letland
do 22 sep
1 - 2
Moldavië MDA Moldavië
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Liechtenstein LIE Liechtenstein
do 22 sep
0 - 2
Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Estland EST Estland
vr 23 sep
2 - 1
Malta MAL Malta
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Frankrijk FRA Frankrijk
do 22 sep
2 - 0
Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Kroatië CRO Kroatië
do 22 sep
2 - 1
Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
België BEL België
do 22 sep
2 - 1
Wales WAL Wales
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Polen POL Polen
do 22 sep
0 - 2
Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Duitsland GER Duitsland
vr 23 sep
0 - 1
Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Italië ITA Italië
vr 23 sep
1 - 0
Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Tsjechië CZE Tsjechië
za 24 sep
0 - 4
Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Spanje ESP Spanje
za 24 sep
1 - 2
Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
vr 23 sep
1 - 0
Montenegro MON Montenegro
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Finland FIN Finland
vr 23 sep
1 - 1
Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Armenië ARM Armenië
za 24 sep
0 - 5
Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Ijsland ISL Ijsland
Geannuleerd
Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slovenië SLO Slovenië
za 24 sep
2 - 1
Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Schotland SCO Schotland
za 24 sep
2 - 1
Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Israël ISR Israël
za 24 sep
2 - 1
Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Servië SRB Servië
za 24 sep
4 - 1
Zweden SWE Zweden
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Andorra AND Andorra
zo 25 sep
1 - 1
Letland LET Letland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Moldavië MDA Moldavië
zo 25 sep
2 - 0
Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
San Marino SAM San Marino
ma 26 sep
0 - 4
Estland EST Estland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
zo 25 sep
3 - 0
Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Slowakije SVK Slowakije
zo 25 sep
1 - 1
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Faeröer FER Faeröer
zo 25 sep
2 - 1
Turkije TUR Turkije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Luxemburg LUX Luxemburg
zo 25 sep
1 - 0
Litouwen LIT Litouwen
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Gibraltar GIB Gibraltar
ma 26 sep
1 - 2
Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
ma 26 sep
0 - 1
Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Griekenland GRE Griekenland
di 27 sep
3 - 1
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Kosovo KOS Kosovo
di 27 sep
5 - 1
Cyprus CHY Cyprus
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Denemarken DEN Denemarken
zo 25 sep
2 - 0
Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Oostenrijk AUT Oostenrijk
zo 25 sep
1 - 3
Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Nederland NED Nederland
zo 25 sep
1 - 0
België BEL België
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Wales WAL Wales
zo 25 sep
0 - 1
Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Engeland ENG Engeland
ma 26 sep
3 - 3
Duitsland GER Duitsland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Hongarije HUN Hongarije
ma 26 sep
0 - 2
Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Portugal POR Portugal
di 27 sep
0 - 1
Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zwitserland SUI Zwitserland
di 27 sep
2 - 1
Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Montenegro MON Montenegro
ma 26 sep
0 - 2
Finland FIN Finland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Roemenië ROU Roemenië
ma 26 sep
4 - 1
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Ierland IRL Ierland
di 27 sep
3 - 2
Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Oekraïne UKR Oekraïne
di 27 sep
0 - 0
Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Albanië ALB Albanië
di 27 sep
1 - 1
Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Rusland RUS Rusland
Geannuleerd
Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noorwegen NOR Noorwegen
di 27 sep
0 - 2
Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zweden SWE Zweden
di 27 sep
1 - 1
Slovenië SLO Slovenië

Rangschikking

Divisie A - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Kroatië CRO
13 6 4 1 1 8 6 2
2
Denemarken DEN
12 6 4 0 2 9 5 4
3
Frankrijk FRA
5 6 1 2 3 5 7 -2
4
Oostenrijk AUT
4 6 1 1 4 6 10 -4

Divisie A - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Spanje ESP
11 6 3 2 1 8 5 3
2
Portugal POR
10 6 3 1 2 11 3 8
3
Zwitserland SUI
9 6 3 0 3 6 9 -3
4
Tsjechië CZE
4 6 1 1 4 5 13 -8

Divisie A - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Italië ITA
11 6 3 2 1 8 7 1
2
Hongarije HUN
10 6 3 1 2 8 5 3
3
Duitsland GER
7 6 1 4 1 11 9 2
4
Engeland ENG
3 6 0 3 3 4 10 -6

Divisie A - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Nederland NED
16 6 5 1 0 14 6 8
2
België BEL
10 6 3 1 2 11 8 3
3
Polen POL
7 6 2 1 3 6 12 -6
4
Wales WAL
1 6 0 1 5 6 11 -5

Divisie B - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Schotland SCO
13 6 4 1 1 11 5 6
2
Oekraïne UKR
11 6 3 2 1 10 4 6
3
Ierland IRL
7 6 2 1 3 8 7 1
4
Armenië ARM
3 6 1 0 5 4 17 -13

Divisie B - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Israël ISR
8 4 2 2 0 8 6 2
2
Ijsland ISL
4 4 0 4 0 6 6 0
3
Albanië ALB
2 4 0 2 2 4 6 -2
4
Rusland RUS
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie B - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Bosnië en Herzegovina BIH
11 6 3 2 1 8 8 0
2
Finland FIN
8 6 2 2 2 8 6 2
3
Montenegro MON
7 6 2 1 3 6 6 0
4
Roemenië ROU
7 6 2 1 3 6 8 -2

Divisie B - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Servië SRB
13 6 4 1 1 13 5 8
2
Noorwegen NOR
10 6 3 1 2 7 7 0
3
Slovenië SLO
6 6 1 3 2 6 10 -4
4
Zweden SWE
4 6 1 1 4 7 11 -4

Divisie C - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Turkije TUR
13 6 4 1 1 18 5 13
2
Luxemburg LUX
11 6 3 2 1 9 7 2
3
Faeröer FER
8 6 2 2 2 7 10 -3
4
Litouwen LIT
1 6 0 1 5 2 14 -12

Divisie C - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Griekenland GRE
15 6 5 0 1 10 2 8
2
Kosovo KOS
9 6 3 0 3 11 8 3
3
Noord-Ierland NIR
5 6 1 2 3 7 10 -3
4
Cyprus CHY
5 6 1 2 3 4 12 -8

Divisie C - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Kazachstan KAZ
13 6 4 1 1 8 6 2
2
Azerbeidzjan AZE
10 6 3 1 2 7 4 3
3
Slowakije SVK
7 6 2 1 3 5 6 -1
4
Wit-Rusland BIE
3 6 0 3 3 3 7 -4

Divisie C - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Georgië GFF
16 6 5 1 0 16 3 13
2
Bulgarije BUL
9 6 2 3 1 10 8 2
3
Noord-Macedonië MKD
7 6 2 1 3 7 7 0
4
Gibraltar GIB
1 6 0 1 5 3 18 -15

Divisie D - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Letland LET
13 6 4 1 1 12 5 7
2
Moldavië MDA
13 6 4 1 1 10 6 4
3
Andorra AND
8 6 2 2 2 6 7 -1
4
Liechtenstein LIE
0 6 0 0 6 1 11 -10

Divisie D - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Estland EST
12 4 4 0 0 10 2 8
2
Malta MAL
6 4 2 0 2 5 4 1
3
San Marino SAM
0 4 0 0 4 0 9 -9
Top