App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Nations League - Proximus Pickx

Nieuws uit de Nations League

Rode Duivels kennen hun speeldata voor UEFA Nations League

De Rode Duivels kennen de exacte tijdstippen wanneer ze komend najaar in actie moeten komen in de Nations League. Het avontuur voor de Belgen in groep 2 van divisie A begint op 5 september (om 20u45)

Wie wint de allereerste editie van de UEFA Nations League?

Portugal en Nederland strijden zondag om de overwinning in de eerste editie van de UEFA Nations League. Je kan de finale live bekijken op Proximus TV via Eleven Sports.

Bekijk de Final Four van de UEFA Nations League live

Op 5 en 6 juni worden de halve finales afgewerkt in de Final Four van de Nations League in Portugal. Je kan de wedstrijden Portugal - Zwitserland en Nederland - Engeland live bekijken op Proximus TV v

Bekijk de topaffiches uit de UEFA Nations League live op Proximus TV

De UEFA Nations League is de komende week aan de speeldagen 5 en 6 toe. Op Eleven Sports kan je enkele leuke affiches uit divisie A live bekijken, zoals Kroatië - Spanje, Nederland - Frankrijk, Italië

Bekijk de topaffiches uit de UEFA Nations League live op Proximus TV

De UEFA Nations League is de komende week aan de speeldagen drie en vier toe. Op Eleven Sports kan je enkele leuke affiches uit divisie A live bekijken, zoals Kroatië - Engeland, Nederland - Duitsland

Alles wat je moet weten over de UEFA Nations League

Op dinsdag 11 september spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd in de UEFA Nations League in en tegen IJsland. Wat is die nieuwe landencompetitie precies? Wij vertellen je er alles over in dit dos

Kalender en uitslagen

Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Oekraïne UKR Oekraïne do 3 sep 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Rusland RUS Rusland do 3 sep 20:45 Servië SRB Servië
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Faeröer FSF Faeröer do 3 sep 20:45 Malta MAL Malta
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Letland LET Letland do 3 sep 20:45 Andorra FAF Andorra
Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Duitsland GER Duitsland do 3 sep 20:45 Spanje ESP Spanje
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Turkije TUR Turkije do 3 sep 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Finland SPL Finland do 3 sep 20:45 Wales WAL Wales
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Bulgarije BFU Bulgarije do 3 sep 20:45 Ierland IRL Ierland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Slovenië NZS Slovenië do 3 sep 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Moldavië MDA Moldavië do 3 sep 20:45 Kosovo FFK Kosovo
Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Nederland NED Nederland vr 4 sep 20:45 Polen POL Polen
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Litouwen LIT Litouwen vr 4 sep 20:45 Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Slowakije SVK Slowakije vr 4 sep 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Schotland SFA Schotland vr 4 sep 20:45 Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Roemenië ROU Roemenië vr 4 sep 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 1 Noorwegen NOR Noorwegen vr 4 sep 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Italië ITA Italië vr 4 sep 20:45 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland vr 4 sep 20:45 Albanië ALB Albanië
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Gibraltar GFA Gibraltar za 5 sep 15:00 San Marino FSGC San Marino
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië za 5 sep 15:00 Armenië FFA Armenië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Estland EST Estland za 5 sep 18:00 Georgië GFF Georgië
Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Ijsland ISL Ijsland za 5 sep 18:00 Engeland ENG Engeland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan za 5 sep 18:00 Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 1 Cyprus CFA Cyprus za 5 sep 18:00 Montenegro MON Montenegro
Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Portugal POR Portugal za 5 sep 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Zweden SWE Zweden za 5 sep 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - speeldag 1 Denemarken DEN Denemarken za 5 sep 20:45 België BEL België
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Andorra FAF Andorra zo 6 sep 15:00 Faeröer FSF Faeröer
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Wales WAL Wales zo 6 sep 15:00 Bulgarije BFU Bulgarije
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Ierland IRL Ierland zo 6 sep 18:00 Finland SPL Finland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Hongarije HUN Hongarije zo 6 sep 18:00 Rusland RUS Rusland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Slovenië NZS Slovenië zo 6 sep 18:00 Moldavië MDA Moldavië
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 Zwitserland SUI Zwitserland zo 6 sep 20:45 Duitsland GER Duitsland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Kosovo FFK Kosovo zo 6 sep 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Servië SRB Servië zo 6 sep 20:45 Turkije TUR Turkije
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 Spanje ESP Spanje zo 6 sep 20:45 Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Malta MAL Malta zo 6 sep 20:45 Letland LET Letland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Kazachstan KAZ Kazachstan ma 7 sep 16:00 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Israël ISR Israël ma 7 sep 20:45 Slowakije SVK Slowakije
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland ma 7 sep 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Oostenrijk AUT Oostenrijk ma 7 sep 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina ma 7 sep 20:45 Polen POL Polen
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Albanië ALB Albanië ma 7 sep 20:45 Litouwen LIT Litouwen
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 Nederland NED Nederland ma 7 sep 20:45 Italië ITA Italië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 2 Tsjechië CZE Tsjechië ma 7 sep 20:45 Schotland SFA Schotland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Armenië FFA Armenië di 8 sep 18:00 Estland EST Estland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Georgië GFF Georgië di 8 sep 18:00 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 Zweden SWE Zweden di 8 sep 20:45 Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 Frankrijk FRA Frankrijk di 8 sep 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Cyprus CFA Cyprus di 8 sep 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 2 Luxemburg LUX Luxemburg di 8 sep 20:45 Montenegro MON Montenegro
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 Denemarken DEN Denemarken di 8 sep 20:45 Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 2 België BEL België di 8 sep 20:45 Ijsland ISL Ijsland
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 2 San Marino FSGC San Marino di 8 sep 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Armenië FFA Armenië do 8 okt 18:00 Georgië GFF Georgië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Estland EST Estland do 8 okt 20:45 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Israël ISR Israël do 8 okt 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Liechtenstein LIE Liechtenstein do 8 okt 20:45 Gibraltar GFA Gibraltar
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina do 8 okt 20:45 Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Polen POL Polen do 8 okt 20:45 Italië ITA Italië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Schotland SFA Schotland do 8 okt 20:45 Slowakije SVK Slowakije
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Noorwegen NOR Noorwegen do 8 okt 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland do 8 okt 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Faeröer FSF Faeröer vr 9 okt 20:45 Letland LET Letland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Rusland RUS Rusland vr 9 okt 20:45 Turkije TUR Turkije
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Ijsland ISL Ijsland vr 9 okt 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Luxemburg LUX Luxemburg vr 9 okt 20:45 Cyprus CFA Cyprus
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Montenegro MON Montenegro vr 9 okt 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Frankrijk FRA Frankrijk vr 9 okt 20:45 Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Engeland ENG Engeland vr 9 okt 20:45 België BEL België
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Kroatië CRO Kroatië vr 9 okt 20:45 Zweden SWE Zweden
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Andorra FAF Andorra vr 9 okt 20:45 Malta MAL Malta
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Servië SRB Servië vr 9 okt 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Ierland IRL Ierland za 10 okt 15:00 Wales WAL Wales
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Kazachstan KAZ Kazachstan za 10 okt 15:00 Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 3 Finland SPL Finland za 10 okt 18:00 Bulgarije BFU Bulgarije
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Litouwen LIT Litouwen za 10 okt 18:00 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Oekraïne UKR Oekraïne za 10 okt 20:45 Duitsland GER Duitsland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 3 Spanje ESP Spanje za 10 okt 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Griekenland GRE Griekenland za 10 okt 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 3 Kosovo FFK Kosovo za 10 okt 20:45 Slovenië NZS Slovenië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Schotland SFA Schotland zo 11 okt 15:00 Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Liechtenstein LIE Liechtenstein zo 11 okt 18:00 San Marino FSGC San Marino
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Estland EST Estland zo 11 okt 18:00 Armenië FFA Armenië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië zo 11 okt 18:00 Georgië GFF Georgië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Roemenië ROU Roemenië zo 11 okt 18:00 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Polen POL Polen zo 11 okt 20:45 Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina zo 11 okt 20:45 Italië ITA Italië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Slowakije SVK Slowakije zo 11 okt 20:45 Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Noorwegen NOR Noorwegen zo 11 okt 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan ma 12 okt 18:00 Cyprus CFA Cyprus
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Kroatië CRO Kroatië ma 12 okt 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Faeröer FSF Faeröer ma 12 okt 20:45 Andorra FAF Andorra
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Montenegro MON Montenegro ma 12 okt 20:45 Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Portugal POR Portugal ma 12 okt 20:45 Zweden SWE Zweden
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Engeland ENG Engeland ma 12 okt 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Letland LET Letland ma 12 okt 20:45 Malta MAL Malta
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Ijsland ISL Ijsland ma 12 okt 20:45 België BEL België
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Turkije TUR Turkije ma 12 okt 20:45 Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Rusland RUS Rusland ma 12 okt 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Duitsland GER Duitsland di 13 okt 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Litouwen LIT Litouwen di 13 okt 20:45 Albanië ALB Albanië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland di 13 okt 20:45 Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Moldavië MDA Moldavië di 13 okt 20:45 Slovenië NZS Slovenië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 4 Griekenland GRE Griekenland di 13 okt 20:45 Kosovo FFK Kosovo
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Bulgarije BFU Bulgarije di 13 okt 20:45 Wales WAL Wales
Divisie B - Groepsfase - speeldag 4 Finland SPL Finland di 13 okt 20:45 Ierland IRL Ierland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 4 Oekraïne UKR Oekraïne di 13 okt 20:45 Spanje ESP Spanje
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Cyprus CFA Cyprus do 12 nov 18:00 Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Albanië ALB Albanië do 12 nov 18:00 Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 België BEL België do 12 nov 20:45 Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 Denemarken DEN Denemarken do 12 nov 20:45 Ijsland ISL Ijsland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland do 12 nov 20:45 Litouwen LIT Litouwen
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 Zweden SWE Zweden do 12 nov 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan do 12 nov 20:45 Montenegro MON Montenegro
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 Portugal POR Portugal do 12 nov 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Georgië GFF Georgië vr 13 nov 18:00 Armenië FFA Armenië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Slovenië NZS Slovenië vr 13 nov 20:45 Kosovo FFK Kosovo
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Moldavië MDA Moldavië vr 13 nov 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Bulgarije BFU Bulgarije vr 13 nov 20:45 Finland SPL Finland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Wales WAL Wales vr 13 nov 20:45 Ierland IRL Ierland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 Zwitserland SUI Zwitserland vr 13 nov 20:45 Spanje ESP Spanje
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 5 San Marino FSGC San Marino vr 13 nov 20:45 Gibraltar GFA Gibraltar
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 Duitsland GER Duitsland vr 13 nov 20:45 Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië vr 13 nov 20:45 Estland EST Estland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Tsjechië CZE Tsjechië za 14 nov 15:00 Israël ISR Israël
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Malta MAL Malta za 14 nov 15:00 Andorra FAF Andorra
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Turkije TUR Turkije za 14 nov 18:00 Rusland RUS Rusland
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 5 Letland LET Letland za 14 nov 18:00 Faeröer FSF Faeröer
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Slowakije SVK Slowakije za 14 nov 18:00 Schotland SFA Schotland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Oostenrijk AUT Oostenrijk za 14 nov 18:00 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Hongarije HUN Hongarije za 14 nov 20:45 Servië SRB Servië
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 Italië ITA Italië za 14 nov 20:45 Nederland NED Nederland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 5 Roemenië ROU Roemenië za 14 nov 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie A - Groepsfase - speeldag 5 Polen POL Polen za 14 nov 20:45 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Kazachstan KAZ Kazachstan zo 15 nov 15:00 Litouwen LIT Litouwen
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Albanië ALB Albanië zo 15 nov 15:00 Wit-Rusland BFF Wit-Rusland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 België BEL België zo 15 nov 18:00 Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 Engeland ENG Engeland zo 15 nov 18:00 Ijsland ISL Ijsland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Luxemburg LUX Luxemburg zo 15 nov 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Montenegro MON Montenegro zo 15 nov 20:45 Cyprus CFA Cyprus
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 Frankrijk FRA Frankrijk zo 15 nov 20:45 Zweden SWE Zweden
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 Kroatië CRO Kroatië zo 15 nov 20:45 Portugal POR Portugal
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Armenië FFA Armenië ma 16 nov 18:00 Noord-Macedonië MAC Noord-Macedonië
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Georgië GFF Georgië ma 16 nov 18:00 Estland EST Estland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Kosovo FFK Kosovo ma 16 nov 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 Zwitserland SUI Zwitserland ma 16 nov 20:45 Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 Spanje ESP Spanje ma 16 nov 20:45 Duitsland GER Duitsland
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Gibraltar GFA Gibraltar ma 16 nov 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Wales WAL Wales ma 16 nov 20:45 Finland SPL Finland
Divisie C - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Griekenland GRE Griekenland ma 16 nov 20:45 Slovenië NZS Slovenië
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Ierland IRL Ierland ma 16 nov 20:45 Bulgarije BFU Bulgarije
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Oostenrijk AUT Oostenrijk di 17 nov 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Tsjechië CZE Tsjechië di 17 nov 20:45 Slowakije SVK Slowakije
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Israël ISR Israël di 17 nov 20:45 Schotland SFA Schotland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Hongarije HUN Hongarije di 17 nov 20:45 Turkije TUR Turkije
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Malta MAL Malta di 17 nov 20:45 Faeröer FSF Faeröer
Divisie D - Hoofdtoernooi - speeldag 6 Andorra FAF Andorra di 17 nov 20:45 Letland LET Letland
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Servië SRB Servië di 17 nov 20:45 Rusland RUS Rusland
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 Italië ITA Italië di 17 nov 20:45 Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - speeldag 6 Nederland NED Nederland di 17 nov 20:45 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - speeldag 6 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland di 17 nov 20:45 Roemenië ROU Roemenië

Rangschikking

Divisie A - Groep 1
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina BIH 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Italië Italië ITA 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Polen Polen POL 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Nederland Nederland NED 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie A - Groep 2
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Ijsland Ijsland ISL 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Engeland Engeland ENG 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Denemarken Denemarken DEN 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 België België BEL 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie A - Groep 3
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Kroatië Kroatië CRO 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Portugal Portugal POR 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Zweden Zweden SWE 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Frankrijk Frankrijk FRA 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie A - Groep 4
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Duitsland Duitsland GER 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Spanje Spanje ESP 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Zwitserland Zwitserland SUI 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Oekraïne Oekraïne UKR 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie B - Groep 1
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Noord-Ierland Noord-Ierland NIR 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Oostenrijk Oostenrijk AUT 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Noorwegen Noorwegen NOR 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Roemenië Roemenië ROU 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie B - Groep 2
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Schotland Schotland SFA 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Israël Israël ISR 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Tsjechië Tsjechië CZE 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Slowakije Slowakije SVK 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie B - Groep 3
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Hongarije Hongarije HUN 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Turkije Turkije TUR 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Rusland Rusland RUS 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Servië Servië SRB 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie B - Groep 4
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Bulgarije Bulgarije BFU 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Finland Finland SPL 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Wales Wales WAL 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Ierland Ierland IRL 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie C - Groep 1
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Azerbeidzjan Azerbeidzjan AZE 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Luxemburg Luxemburg LUX 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Cyprus Cyprus CFA 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Montenegro Montenegro MON 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie C - Groep 2
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Estland Estland EST 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Georgië Georgië GFF 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Noord-Macedonië Noord-Macedonië MAC 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Armenië Armenië FFA 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie C - Groep 3
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Griekenland Griekenland GRE 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Moldavië Moldavië MDA 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Slovenië Slovenië NZS 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Kosovo Kosovo FFK 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie C - Groep 4
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Albanië Albanië ALB 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Wit-Rusland Wit-Rusland BFF 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Litouwen Litouwen LIT 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Kazachstan Kazachstan KAZ 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie D - Groep 1
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Faeröer Faeröer FSF 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 Letland Letland LET 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Malta Malta MAL 0 0 0 0 0 0 0 0  
4 Andorra Andorra FAF 0 0 0 0 0 0 0 0  
Divisie D - Groep 2
Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Liechtenstein Liechtenstein LIE 0 0 0 0 0 0 0 0  
2 San Marino San Marino FSGC 0 0 0 0 0 0 0 0  
3 Gibraltar Gibraltar GFA 0 0 0 0 0 0 0 0  
Top

Kinderslot geactiveerd

Voer uw pincode in om kinderslot gedurende 10 minuten uit te schakelen.

Je pincode vergeten? Bel 0800 99 696

Hulp?