App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Nations League - Proximus Pickx

Nieuws uit de Nations League

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Polen POL Polen wo 1 jun 20:45 Wales WAL Wales
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Tsjechië CZE Tsjechië do 2 jun 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spanje ESP Spanje do 2 jun 20:45 Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kroatië CRO Kroatië vr 3 jun 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Frankrijk FRA Frankrijk vr 3 jun 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
België BEL België vr 3 jun 20:45 Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hongarije HUN Hongarije za 4 jun 18:00 Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Italië ITA Italië za 4 jun 20:45 Duitsland GER Duitsland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Estland EST Estland do 2 jun 18:00 San Marino SAM San Marino
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Letland LET Letland vr 3 jun 20:45 Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liechtenstein LIE Liechtenstein vr 3 jun 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Georgië GFF Georgië do 2 jun 18:00 Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bulgarije BUL Bulgarije do 2 jun 18:00 Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland do 2 jun 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cyprus CHY Cyprus do 2 jun 20:45 Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kazachstan KAZ Kazachstan vr 3 jun 16:00 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slowakije SVK Slowakije vr 3 jun 20:45 Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Litouwen LIT Litouwen za 4 jun 18:00 Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Turkije TUR Turkije za 4 jun 20:45 Faeröer FER Faeröer
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Albanië ALB Albanië Uitgesteld Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Israël ISR Israël do 2 jun 20:45 Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Servië SRB Servië do 2 jun 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovenië SLO Slovenië do 2 jun 20:45 Zweden SWE Zweden
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Finland FIN Finland za 4 jun 18:00 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Montenegro MON Montenegro za 4 jun 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Schotland SCO Schotland wo 8 jun 15:00 Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ierland IRL Ierland wo 8 jun 20:45 Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Armenië ARM Armenië za 4 jun 18:00 Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Servië SRB Servië zo 5 jun 20:45 Slovenië SLO Slovenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zweden SWE Zweden zo 5 jun 20:45 Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ijsland ISL Ijsland ma 6 jun 20:45 Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Israël ISR Israël Uitgesteld Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina di 7 jun 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Finland FIN Finland di 7 jun 20:45 Montenegro MON Montenegro
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Schotland SCO Schotland wo 21 sep 20:45 Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
San Marino SAM San Marino zo 5 jun 15:00 Malta MAL Malta
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Letland LET Letland ma 6 jun 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Andorra AND Andorra ma 6 jun 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gibraltar GIB Gibraltar zo 5 jun 18:00 Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Cyprus CHY Cyprus zo 5 jun 18:00 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kosovo KOS Kosovo zo 5 jun 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bulgarije BUL Bulgarije zo 5 jun 20:45 Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland ma 6 jun 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slowakije SVK Slowakije ma 6 jun 20:45 Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Faeröer FER Faeröer di 7 jun 20:45 Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Litouwen LIT Litouwen di 7 jun 20:45 Turkije TUR Turkije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tsjechië CZE Tsjechië zo 5 jun 20:45 Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Portugal POR Portugal zo 5 jun 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Oostenrijk AUT Oostenrijk ma 6 jun 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kroatië CRO Kroatië ma 6 jun 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Duitsland GER Duitsland di 7 jun 20:45 Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Italië ITA Italië di 7 jun 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
België BEL België wo 8 jun 20:45 Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wales WAL Wales wo 8 jun 20:45 Nederland NED Nederland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noorwegen NOR Noorwegen do 9 jun 20:45 Slovenië SLO Slovenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zweden SWE Zweden do 9 jun 20:45 Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Albanië ALB Albanië vr 10 jun 20:45 Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Rusland RUS Rusland Uitgesteld Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Montenegro MON Montenegro za 11 jun 15:00 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Ierland IRL Ierland za 11 jun 18:00 Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oekraïne UKR Oekraïne za 11 jun 20:45 Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Roemenië ROU Roemenië za 11 jun 20:45 Finland FIN Finland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Malta MAL Malta do 9 jun 20:45 Estland EST Estland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Moldavië MDA Moldavië vr 10 jun 20:45 Letland LET Letland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Andorra AND Andorra vr 10 jun 20:45 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Portugal POR Portugal do 9 jun 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zwitserland SUI Zwitserland do 9 jun 20:45 Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oostenrijk AUT Oostenrijk vr 10 jun 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Denemarken DEN Denemarken vr 10 jun 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Engeland ENG Engeland za 11 jun 20:45 Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Hongarije HUN Hongarije za 11 jun 20:45 Duitsland GER Duitsland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Nederland NED Nederland za 11 jun 20:45 Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Wales WAL Wales za 11 jun 20:45 België BEL België
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Kosovo KOS Kosovo do 9 jun 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Griekenland GRE Griekenland do 9 jun 20:45 Cyprus CHY Cyprus
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Gibraltar GIB Gibraltar do 9 jun 20:45 Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië do 9 jun 20:45 Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan vr 10 jun 18:00 Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland vr 10 jun 20:45 Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Faeröer FER Faeröer za 11 jun 18:00 Litouwen LIT Litouwen
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Luxemburg LUX Luxemburg za 11 jun 20:45 Turkije TUR Turkije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland zo 12 jun 15:00 Cyprus CHY Cyprus
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Georgië GFF Georgië zo 12 jun 18:00 Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië zo 12 jun 18:00 Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Griekenland GRE Griekenland zo 12 jun 20:45 Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Kazachstan KAZ Kazachstan ma 13 jun 16:00 Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan ma 13 jun 18:00 Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Luxemburg LUX Luxemburg di 14 jun 20:45 Faeröer FER Faeröer
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Turkije TUR Turkije di 14 jun 20:45 Litouwen LIT Litouwen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noorwegen NOR Noorwegen zo 12 jun 18:00 Zweden SWE Zweden
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Slovenië SLO Slovenië zo 12 jun 20:45 Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Ijsland ISL Ijsland ma 13 jun 20:45 Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Rusland RUS Rusland Uitgesteld Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Armenië ARM Armenië di 14 jun 18:00 Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Oekraïne UKR Oekraïne di 14 jun 20:45 Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina di 14 jun 20:45 Finland FIN Finland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Roemenië ROU Roemenië di 14 jun 20:45 Montenegro MON Montenegro
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Malta MAL Malta zo 12 jun 20:45 San Marino SAM San Marino
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Moldavië MDA Moldavië di 14 jun 20:45 Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Liechtenstein LIE Liechtenstein di 14 jun 20:45 Letland LET Letland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Spanje ESP Spanje zo 12 jun 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Zwitserland SUI Zwitserland zo 12 jun 20:45 Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Denemarken DEN Denemarken ma 13 jun 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Frankrijk FRA Frankrijk ma 13 jun 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Engeland ENG Engeland di 14 jun 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Duitsland GER Duitsland di 14 jun 20:45 Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Nederland NED Nederland di 14 jun 20:45 Wales WAL Wales
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Polen POL Polen di 14 jun 20:45 België BEL België
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Kazachstan KAZ Kazachstan do 22 sep 16:00 Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Litouwen LIT Litouwen do 22 sep 20:45 Faeröer FER Faeröer
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Turkije TUR Turkije do 22 sep 20:45 Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slowakije SVK Slowakije do 22 sep 20:45 Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Georgië GFF Georgië vr 23 sep 18:00 Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Bulgarije BUL Bulgarije vr 23 sep 20:45 Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland za 24 sep 18:00 Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Cyprus CHY Cyprus za 24 sep 20:45 Griekenland GRE Griekenland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Kroatië CRO Kroatië do 22 sep 20:45 Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Frankrijk FRA Frankrijk do 22 sep 20:45 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
België BEL België do 22 sep 20:45 Wales WAL Wales
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Polen POL Polen do 22 sep 20:45 Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Duitsland GER Duitsland vr 23 sep 20:45 Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Italië ITA Italië vr 23 sep 20:45 Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Tsjechië CZE Tsjechië za 24 sep 20:45 Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Spanje ESP Spanje za 24 sep 20:45 Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Liechtenstein LIE Liechtenstein do 22 sep 20:45 Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Letland LET Letland do 22 sep 20:45 Moldavië MDA Moldavië
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Estland EST Estland vr 23 sep 20:45 Malta MAL Malta
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina vr 23 sep 20:45 Montenegro MON Montenegro
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Finland FIN Finland vr 23 sep 20:45 Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Ijsland ISL Ijsland Uitgesteld Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Armenië ARM Armenië za 24 sep 18:00 Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slovenië SLO Slovenië za 24 sep 18:00 Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Schotland SCO Schotland za 24 sep 20:45 Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Israël ISR Israël za 24 sep 20:45 Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Servië SRB Servië za 24 sep 20:45 Zweden SWE Zweden
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Andorra AND Andorra zo 25 sep 15:00 Letland LET Letland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Moldavië MDA Moldavië zo 25 sep 15:00 Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
San Marino SAM San Marino ma 26 sep 20:45 Estland EST Estland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland zo 25 sep 18:00 Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan zo 25 sep 18:00 Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Faeröer FER Faeröer zo 25 sep 20:45 Turkije TUR Turkije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Luxemburg LUX Luxemburg zo 25 sep 20:45 Litouwen LIT Litouwen
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Gibraltar GIB Gibraltar ma 26 sep 20:45 Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië ma 26 sep 20:45 Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Griekenland GRE Griekenland di 27 sep 20:45 Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Kosovo KOS Kosovo di 27 sep 20:45 Cyprus CHY Cyprus
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Oostenrijk AUT Oostenrijk zo 25 sep 20:45 Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Denemarken DEN Denemarken zo 25 sep 20:45 Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Nederland NED Nederland zo 25 sep 20:45 België BEL België
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Wales WAL Wales zo 25 sep 20:45 Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Engeland ENG Engeland ma 26 sep 20:45 Duitsland GER Duitsland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Hongarije HUN Hongarije ma 26 sep 20:45 Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Portugal POR Portugal di 27 sep 20:45 Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zwitserland SUI Zwitserland di 27 sep 20:45 Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Montenegro MON Montenegro ma 26 sep 20:45 Finland FIN Finland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Roemenië ROU Roemenië ma 26 sep 20:45 Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Ierland IRL Ierland di 27 sep 20:45 Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Oekraïne UKR Oekraïne di 27 sep 20:45 Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Albanië ALB Albanië di 27 sep 20:45 Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Rusland RUS Rusland Uitgesteld Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noorwegen NOR Noorwegen di 27 sep 20:45 Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zweden SWE Zweden di 27 sep 20:45 Slovenië SLO Slovenië

Rangschikking

Divisie A - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Frankrijk FRA
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Denemarken DEN
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Kroatië CRO
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Oostenrijk AUT
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie A - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Spanje ESP
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Portugal POR
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Zwitserland SUI
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Tsjechië CZE
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie A - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Italië ITA
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Duitsland GER
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Engeland ENG
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Hongarije HUN
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie A - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
België BEL
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Nederland NED
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Polen POL
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Wales WAL
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie B - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Schotland SCO
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Oekraïne UKR
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Armenië ARM
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Ierland IRL
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie B - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Ijsland ISL
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Albanië ALB
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Israël ISR
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Rusland RUS
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie B - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Bosnië en Herzegovina BIH
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Finland FIN
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Roemenië ROU
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Montenegro MON
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie B - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Noorwegen NOR
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Slovenië SLO
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Zweden SWE
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Servië SRB
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie C - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Faeröer FER
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Litouwen LIT
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Luxemburg LUX
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Turkije TUR
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie C - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Noord-Ierland NIR
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Griekenland GRE
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Kosovo KOS
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Cyprus CHY
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie C - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Azerbeidzjan AZE
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Wit-Rusland BIE
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Slowakije SVK
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Kazachstan KAZ
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie C - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Bulgarije BUL
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Georgië GFF
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Noord-Macedonië MKD
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Gibraltar GIB
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie D - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Letland LET
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Liechtenstein LIE
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Andorra AND
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Moldavië MDA
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie D - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Malta MAL
0 0 0 0 0 0 0 0
2
San Marino SAM
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Estland EST
0 0 0 0 0 0 0 0
Top