App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

Liga NOS - Proximus Pickx

Nieuws uit de Primeira Liga

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Reguliere competitie - speeldag 1 Famalicão FAM Famalicão 1 - 5 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 1 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes 0 - 1 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 1 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira 3 - 3 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 1 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon Uitgesteld Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 1 FC Porto FCP FC Porto 3 - 1 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 1 Santa Clara SCL Santa Clara 2 - 0 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 1 Moreirense MOR Moreirense 2 - 0 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 1 Tondela CDT Tondela 1 - 1 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 1 Portimonense POR Portimonense 1 - 1 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 2 Sporting Braga SCB Sporting Braga vr 25 sep 21:30 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 2 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal za 26 sep 16:30 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 2 Benfica SLB Benfica za 26 sep 19:30 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 2 Boavista Porto BFC Boavista Porto za 26 sep 22:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 2 SC Farense FAR SC Farense zo 27 sep 16:30 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 2 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 27 sep 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 2 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 27 sep 19:30 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 2 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 27 sep 22:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 2 Belenenses CFB Belenenses ma 28 sep 20:45 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 3 Moreirense MOR Moreirense vr 2 okt 20:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 3 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes vr 2 okt 22:15 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 3 Santa Clara SCL Santa Clara za 3 okt 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 3 FC Porto FCP FC Porto za 3 okt 19:30 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 3 Tondela CDT Tondela za 3 okt 22:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 3 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 4 okt 16:30 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 3 Famalicão FAM Famalicão zo 4 okt 19:30 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 3 Benfica SLB Benfica zo 4 okt 19:30 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 3 Portimonense POR Portimonense zo 4 okt 22:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 4 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 18 okt 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 4 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 18 okt 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 4 SC Farense FAR SC Farense zo 18 okt 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 4 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 18 okt 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 4 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 18 okt 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 4 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 18 okt 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 4 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 18 okt 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 4 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 18 okt 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 4 Belenenses CFB Belenenses zo 18 okt 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 5 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 25 okt 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 5 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 25 okt 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 5 Tondela CDT Tondela zo 25 okt 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 5 Benfica SLB Benfica zo 25 okt 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 5 Famalicão FAM Famalicão zo 25 okt 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 5 Moreirense MOR Moreirense zo 25 okt 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 5 SC Farense FAR SC Farense zo 25 okt 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 5 Santa Clara SCL Santa Clara zo 25 okt 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 5 FC Porto FCP FC Porto zo 25 okt 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 6 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 1 nov 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 6 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 1 nov 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 6 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 1 nov 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 6 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 1 nov 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 6 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 1 nov 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 6 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 1 nov 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 6 Portimonense POR Portimonense zo 1 nov 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 6 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 1 nov 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 6 Belenenses CFB Belenenses zo 1 nov 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 7 Tondela CDT Tondela zo 8 nov 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 7 Moreirense MOR Moreirense zo 8 nov 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 7 Benfica SLB Benfica zo 8 nov 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 7 FC Porto FCP FC Porto zo 8 nov 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 7 SC Farense FAR SC Farense zo 8 nov 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 7 Famalicão FAM Famalicão zo 8 nov 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 7 Belenenses CFB Belenenses zo 8 nov 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 7 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 8 nov 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 7 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 8 nov 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 8 Tondela CDT Tondela zo 29 nov 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 8 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 29 nov 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 8 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 29 nov 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 8 Santa Clara SCL Santa Clara zo 29 nov 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 8 Portimonense POR Portimonense zo 29 nov 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 8 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 29 nov 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 8 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 29 nov 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 8 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 29 nov 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 8 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 29 nov 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 9 Benfica SLB Benfica zo 6 dec 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 9 Belenenses CFB Belenenses zo 6 dec 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 9 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 6 dec 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 9 FC Porto FCP FC Porto zo 6 dec 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 9 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 6 dec 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 9 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 6 dec 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 9 SC Farense FAR SC Farense zo 6 dec 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 9 Moreirense MOR Moreirense zo 6 dec 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 9 Famalicão FAM Famalicão zo 6 dec 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 10 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 20 dec 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 10 Santa Clara SCL Santa Clara zo 20 dec 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 10 FC Porto FCP FC Porto zo 20 dec 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 10 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 20 dec 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 10 Portimonense POR Portimonense zo 20 dec 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 10 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 20 dec 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 10 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 20 dec 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 10 Tondela CDT Tondela zo 20 dec 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 10 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 20 dec 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 11 SC Farense FAR SC Farense zo 27 dec 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 11 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 27 dec 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 11 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 27 dec 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 11 Moreirense MOR Moreirense zo 27 dec 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 11 Benfica SLB Benfica zo 27 dec 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 11 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 27 dec 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 11 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 27 dec 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 11 Famalicão FAM Famalicão zo 27 dec 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 11 Belenenses CFB Belenenses zo 27 dec 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 12 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 3 jan 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 12 Tondela CDT Tondela zo 3 jan 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 12 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 3 jan 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 12 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 3 jan 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 12 Santa Clara SCL Santa Clara zo 3 jan 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 12 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 3 jan 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 12 FC Porto FCP FC Porto zo 3 jan 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 12 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 3 jan 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 12 Portimonense POR Portimonense zo 3 jan 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 13 Belenenses CFB Belenenses zo 10 jan 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 13 Benfica SLB Benfica zo 10 jan 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 13 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 10 jan 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 13 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 10 jan 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 13 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 10 jan 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 13 Famalicão FAM Famalicão zo 10 jan 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 13 Moreirense MOR Moreirense zo 10 jan 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 13 SC Farense FAR SC Farense zo 10 jan 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 13 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 10 jan 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 14 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 17 jan 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 14 Santa Clara SCL Santa Clara zo 17 jan 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 14 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 17 jan 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 14 FC Porto FCP FC Porto zo 17 jan 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 14 Tondela CDT Tondela zo 17 jan 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 14 Portimonense POR Portimonense zo 17 jan 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 14 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 17 jan 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 14 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 17 jan 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 14 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 17 jan 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 15 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 24 jan 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 15 Belenenses CFB Belenenses zo 24 jan 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 15 Moreirense MOR Moreirense zo 24 jan 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 15 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 24 jan 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 15 Benfica SLB Benfica zo 24 jan 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 15 SC Farense FAR SC Farense zo 24 jan 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 15 Famalicão FAM Famalicão zo 24 jan 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 15 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 24 jan 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 15 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 24 jan 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 16 FC Porto FCP FC Porto zo 31 jan 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 16 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 31 jan 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 16 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 31 jan 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 16 Portimonense POR Portimonense zo 31 jan 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 16 Santa Clara SCL Santa Clara zo 31 jan 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 16 Moreirense MOR Moreirense zo 31 jan 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 16 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 31 jan 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 16 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 31 jan 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 16 Tondela CDT Tondela zo 31 jan 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 17 Famalicão FAM Famalicão wo 3 feb 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 17 SC Farense FAR SC Farense wo 3 feb 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 17 P. Ferreira FCPF P. Ferreira wo 3 feb 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 17 Sporting Braga SCB Sporting Braga wo 3 feb 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 17 Belenenses CFB Belenenses wo 3 feb 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 17 Rio Ave RAFC Rio Ave wo 3 feb 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 17 Benfica SLB Benfica wo 3 feb 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 17 Boavista Porto BFC Boavista Porto wo 3 feb 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 17 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal wo 3 feb 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 18 Belenenses CFB Belenenses zo 7 feb 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 18 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 7 feb 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 18 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 7 feb 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 18 Benfica SLB Benfica zo 7 feb 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 18 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 7 feb 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 18 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 7 feb 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 18 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 7 feb 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 18 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 7 feb 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 18 SC Farense FAR SC Farense zo 7 feb 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 19 Famalicão FAM Famalicão zo 14 feb 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 19 Moreirense MOR Moreirense zo 14 feb 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 19 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 14 feb 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 19 Santa Clara SCL Santa Clara zo 14 feb 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 19 FC Porto FCP FC Porto zo 14 feb 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 19 Tondela CDT Tondela zo 14 feb 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 19 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 14 feb 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 19 Portimonense POR Portimonense zo 14 feb 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 19 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 14 feb 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 20 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 21 feb 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 20 Belenenses CFB Belenenses zo 21 feb 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 20 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 21 feb 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 20 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 21 feb 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 20 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 21 feb 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 20 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 21 feb 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 20 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 21 feb 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 20 SC Farense FAR SC Farense zo 21 feb 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 20 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 21 feb 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 21 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 28 feb 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 21 Santa Clara SCL Santa Clara zo 28 feb 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 21 Moreirense MOR Moreirense zo 28 feb 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 21 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 28 feb 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 21 Portimonense POR Portimonense zo 28 feb 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 21 Tondela CDT Tondela zo 28 feb 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 21 Benfica SLB Benfica zo 28 feb 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 21 FC Porto FCP FC Porto zo 28 feb 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 21 Famalicão FAM Famalicão zo 28 feb 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 22 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 7 mrt 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 22 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 7 mrt 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 22 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 7 mrt 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 22 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 7 mrt 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 22 Portimonense POR Portimonense zo 7 mrt 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 22 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 7 mrt 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 22 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 7 mrt 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 22 Belenenses CFB Belenenses zo 7 mrt 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 22 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 7 mrt 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 23 SC Farense FAR SC Farense zo 14 mrt 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 23 Famalicão FAM Famalicão zo 14 mrt 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 23 FC Porto FCP FC Porto zo 14 mrt 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 23 Santa Clara SCL Santa Clara zo 14 mrt 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 23 Benfica SLB Benfica zo 14 mrt 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 23 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 14 mrt 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 23 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 14 mrt 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 23 Tondela CDT Tondela zo 14 mrt 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 23 Moreirense MOR Moreirense zo 14 mrt 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 24 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 21 mrt 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 24 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 21 mrt 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 24 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 21 mrt 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 24 Portimonense POR Portimonense zo 21 mrt 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 24 Santa Clara SCL Santa Clara zo 21 mrt 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 24 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 21 mrt 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 24 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 21 mrt 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 24 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 21 mrt 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 24 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 21 mrt 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 25 Famalicão FAM Famalicão za 3 apr 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 25 SC Farense FAR SC Farense za 3 apr 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 25 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes za 3 apr 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 25 Belenenses CFB Belenenses za 3 apr 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 25 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira za 3 apr 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 25 FC Porto FCP FC Porto za 3 apr 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 25 Benfica SLB Benfica za 3 apr 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 25 Moreirense MOR Moreirense za 3 apr 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 25 Rio Ave RAFC Rio Ave za 3 apr 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 26 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 11 apr 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 26 Portimonense POR Portimonense zo 11 apr 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 26 Santa Clara SCL Santa Clara zo 11 apr 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 26 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 11 apr 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 26 Tondela CDT Tondela zo 11 apr 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 26 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 11 apr 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 26 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 11 apr 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 26 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 11 apr 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 26 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 11 apr 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 27 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 18 apr 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 27 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 18 apr 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 27 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 18 apr 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 27 Moreirense MOR Moreirense zo 18 apr 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 27 Famalicão FAM Famalicão zo 18 apr 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 27 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 18 apr 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 27 Belenenses CFB Belenenses zo 18 apr 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 27 Benfica SLB Benfica zo 18 apr 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 27 SC Farense FAR SC Farense zo 18 apr 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 28 FC Porto FCP FC Porto wo 21 apr 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 28 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal wo 21 apr 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 28 Tondela CDT Tondela wo 21 apr 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 28 Gil Vicente GVFC Gil Vicente wo 21 apr 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 28 Sporting Braga SCB Sporting Braga wo 21 apr 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 28 Portimonense POR Portimonense wo 21 apr 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 28 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon wo 21 apr 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 28 Santa Clara SCL Santa Clara wo 21 apr 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 28 P. Ferreira FCPF P. Ferreira wo 21 apr 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 29 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 25 apr 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 29 Famalicão FAM Famalicão zo 25 apr 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 29 SC Farense FAR SC Farense zo 25 apr 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 29 Benfica SLB Benfica zo 25 apr 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 29 Moreirense MOR Moreirense zo 25 apr 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 29 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 25 apr 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 29 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira zo 25 apr 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 29 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 25 apr 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 29 Belenenses CFB Belenenses zo 25 apr 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 30 Portimonense POR Portimonense zo 2 mei 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 30 FC Porto FCP FC Porto zo 2 mei 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 30 Tondela CDT Tondela zo 2 mei 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 30 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon zo 2 mei 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 30 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 2 mei 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 30 Santa Clara SCL Santa Clara zo 2 mei 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 30 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 2 mei 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 30 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes zo 2 mei 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 30 Gil Vicente GVFC Gil Vicente zo 2 mei 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 31 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 9 mei 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 31 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 9 mei 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 31 Famalicão FAM Famalicão zo 9 mei 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 31 Belenenses CFB Belenenses zo 9 mei 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 31 Moreirense MOR Moreirense zo 9 mei 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 31 Benfica SLB Benfica zo 9 mei 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 31 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 9 mei 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 31 SC Farense FAR SC Farense zo 9 mei 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 31 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 9 mei 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 32 Santa Clara SCL Santa Clara wo 12 mei 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 32 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes wo 12 mei 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 32 P. Ferreira FCPF P. Ferreira wo 12 mei 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 32 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon wo 12 mei 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 32 Portimonense POR Portimonense wo 12 mei 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 32 Tondela CDT Tondela wo 12 mei 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 32 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira wo 12 mei 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 32 Gil Vicente GVFC Gil Vicente wo 12 mei 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 32 FC Porto FCP FC Porto wo 12 mei 17:00 SC Farense FAR SC Farense
Reguliere competitie - speeldag 33 Sporting Braga SCB Sporting Braga zo 16 mei 17:00 Moreirense MOR Moreirense
Reguliere competitie - speeldag 33 SC Farense FAR SC Farense zo 16 mei 17:00 Tondela CDT Tondela
Reguliere competitie - speeldag 33 Boavista Porto BFC Boavista Porto zo 16 mei 17:00 Portimonense POR Portimonense
Reguliere competitie - speeldag 33 Belenenses CFB Belenenses zo 16 mei 17:00 Santa Clara SCL Santa Clara
Reguliere competitie - speeldag 33 Famalicão FAM Famalicão zo 16 mei 17:00 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira
Reguliere competitie - speeldag 33 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal zo 16 mei 17:00 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Reguliere competitie - speeldag 33 Benfica SLB Benfica zo 16 mei 17:00 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Reguliere competitie - speeldag 33 Rio Ave RAFC Rio Ave zo 16 mei 17:00 FC Porto FCP FC Porto
Reguliere competitie - speeldag 33 P. Ferreira FCPF P. Ferreira zo 16 mei 17:00 Gil Vicente GVFC Gil Vicente
Reguliere competitie - speeldag 34 Nacional Madeira NMA Nacional Madeira wo 19 mei 17:00 Rio Ave RAFC Rio Ave
Reguliere competitie - speeldag 34 V.Guimaraes VSC V.Guimaraes wo 19 mei 17:00 Benfica SLB Benfica
Reguliere competitie - speeldag 34 Moreirense MOR Moreirense wo 19 mei 17:00 Famalicão FAM Famalicão
Reguliere competitie - speeldag 34 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon wo 19 mei 17:00 Maritimo Funchal CSM Maritimo Funchal
Reguliere competitie - speeldag 34 Gil Vicente GVFC Gil Vicente wo 19 mei 17:00 Boavista Porto BFC Boavista Porto
Reguliere competitie - speeldag 34 FC Porto FCP FC Porto wo 19 mei 17:00 Belenenses CFB Belenenses
Reguliere competitie - speeldag 34 Portimonense POR Portimonense wo 19 mei 17:00 Sporting Braga SCB Sporting Braga
Reguliere competitie - speeldag 34 Tondela CDT Tondela wo 19 mei 17:00 P. Ferreira FCPF P. Ferreira
Reguliere competitie - speeldag 34 Santa Clara SCL Santa Clara wo 19 mei 17:00 SC Farense FAR SC Farense

Rangschikking

Reguliere competitie Ptn W G D V G+ G- G=  
1 Benfica Benfica SLB 3 1 1 0 0 5 1 4  
2 FC Porto FC Porto FCP 3 1 1 0 0 3 1 2  
3 Moreirense Moreirense MOR 3 1 1 0 0 2 0 2  
4 Santa Clara Santa Clara SCL 3 1 1 0 0 2 0 2  
5 Belenenses Belenenses CFB 3 1 1 0 0 1 0 1  
6 Boavista Porto Boavista Porto BFC 1 1 0 1 0 3 3 0  
7 Nacional Madeira Nacional Madeira NMA 1 1 0 1 0 3 3 0  
8 P. Ferreira P. Ferreira FCPF 1 1 0 1 0 1 1 0  
9 Rio Ave Rio Ave RAFC 1 1 0 1 0 1 1 0  
10 Tondela Tondela CDT 1 1 0 1 0 1 1 0  
11 Portimonense Portimonense POR 1 1 0 1 0 1 1 0  
12 Sporting Lissabon Sporting Lissabon SCP 0 0 0 0 0 0 0 0  
13 Gil Vicente Gil Vicente GVFC 0 0 0 0 0 0 0 0  
14 V.Guimaraes V.Guimaraes VSC 0 1 0 0 1 0 1 -1  
15 Sporting Braga Sporting Braga SCB 0 1 0 0 1 1 3 -2  
16 Maritimo Funchal Maritimo Funchal CSM 0 1 0 0 1 0 2 -2  
17 SC Farense SC Farense FAR 0 1 0 0 1 0 2 -2  
18 Famalicão Famalicão FAM 0 1 0 0 1 1 5 -4  
Top

Kinderslot geactiveerd

Voer uw pincode in om kinderslot gedurende 10 minuten uit te schakelen.

Je pincode vergeten? Bel 0800 99 696

Hulp?