App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Europa League - Proximus Pickx

Nieuws uit de Europa League

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Voorronde - speeldag 1 Engordany ENG Engordany 1 - 3 FK Zeta Golubovci ZET FK Zeta Golubovci
Voorronde - speeldag 1 St Joseph’s JOS St Joseph’s 1 - 2 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Voorronde - speeldag 1 NSI Runavik RUN NSI Runavik 5 - 1 Barry Town BAR Barry Town
Voorronde - speeldag 1 FC Santa Coloma STC FC Santa Coloma 0 - 1 Iskra Danilovgrad ISK Iskra Danilovgrad
Voorronde - speeldag 1 Glentoran FC GLE Glentoran FC 1 - 0 HB Torshavn HB TORSHAVN HB Torshavn
Voorronde - speeldag 1 Coleraine COL Coleraine 1 - 0 SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
Voorronde - speeldag 1 SP Tre Penne PEN SP Tre Penne 1 - 3 SC Gjilani SCG SC Gjilani
Voorronde - speeldag 1 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 3 - 0 Prishtina PRI Prishtina
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Riteriai RIT Riteriai 3 - 2 Derry City DC Derry City
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 3 - 0 FK Zeta Golubovci ZET FK Zeta Golubovci
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 4 - 1 Noah NOA Noah
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils 2 - 1 Dinamo-Auto DIA Dinamo-Auto
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Ordabasy Chymkent ORD Ordabasy Chymkent 1 - 2 Botosani BOT Botosani
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 FK Borac FK BO FK Borac 1 - 0 FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Teuta Durres TEU Teuta Durres 2 - 0 Beitar Jerusalem BJE Beitar Jerusalem
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk 0 - 2 Piast Gliwice PIA Piast Gliwice
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 2 - 0 Union Titus Pétange UTP Union Titus Pétange
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Bodo Glimt BODO GLIMT Bodo Glimt 6 - 1 Kauno Zalgiris KAU Kauno Zalgiris
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 2 - 1 Shkupi SHK Shkupi
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Alashkert FC ALA Alashkert FC 0 - 1 FK Renova FK RE FK Renova
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Sumgayit SUM Sumgayit 0 - 2 Skendija 79 SKE Skendija 79
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Apollon Limasol APL Apollon Limasol 5 - 1 Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana 2 - 1 Vikingur Reykjavik VIKINGUR REYKJAVIK Vikingur Reykjavik
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Fehervar FEH Fehervar 1 - 1 Bohemians Dublin BOHEMIANS DUBLIN Bohemians Dublin
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius 2 - 0 Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Aarhus AGF Aarhus 5 - 2 FC Honka HON FC Honka
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Malmö FF MFF Malmö FF 2 - 0 Cracovia CRACO Cracovia
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Rosenborg ROS Rosenborg 4 - 2 Breidablik UBK (f) BRE Breidablik UBK (f)
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Hammarby HAMMA Hammarby 3 - 0 Puskás Akadémia PUSKÁS AKADÉMIA Puskás Akadémia
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Kesla FK KES Kesla FK 0 - 0 KF Laci KF LA KF Laci
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Lokomotiv Tbilissi LOKOMOTIV TBILISSI Lokomotiv Tbilissi 2 - 1 Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 SC Gjilani SCG SC Gjilani 0 - 2 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 FC Vaduz FCV FC Vaduz 0 - 2 Hibernians FC HIB Hibernians FC
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 2 - 1 Sirens SIR Sirens
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 FH Hafnarfjordhur HAF FH Hafnarfjordhur 0 - 2 Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 New Saints TNS New Saints 3 - 1 MSK Zilina ZIL MSK Zilina
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk 0 - 0 Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 3 - 0 Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 KF Kukësi KUK KF Kukësi 2 - 1 Slavia Sofia SLAVI Slavia Sofia
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Valletta FC VAL Valletta FC 0 - 1 Bala Town BAL Bala Town
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar 3 - 0 FC Differdange 03 DIF FC Differdange 03
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn 4 - 3 Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Iskra Danilovgrad ISK Iskra Danilovgrad 0 - 1 Lokomotiv Plovdiv LP Lokomotiv Plovdiv
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti 0 - 2 Backa Topola BAC Backa Topola
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Servette FC SER Servette FC 3 - 0 Ruzomberok RUZ Ruzomberok
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 FCSB STE FCSB 3 - 0 Shirak FC SHI Shirak FC
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Motherwell MOTH Motherwell 5 - 1 Glentoran FC GLE Glentoran FC
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC 6 - 0 NSI Runavik RUN NSI Runavik
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 NK Maribor NKM NK Maribor 1 - 1 Coleraine COL Coleraine
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Lech Poznan POZ Lech Poznan 3 - 0 Valmiera VFC Valmiera
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 FK Partizan PAR FK Partizan 1 - 0 RFS RFS RFS
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers 2 - 2 Ilves ILV Ilves
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd 2 - 1 FC Inter Turku TURKU FC Inter Turku
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa 3 - 1 Zeljeznicar Sarajevo ZEL Zeljeznicar Sarajevo
Eerste kwalificatieronde - speeldag 1 JK Nõmme Kalju NOM JK Nõmme Kalju 0 - 4 NS Mura MUR NS Mura
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 FC Progrès Niederkorn PRO FC Progrès Niederkorn 0 - 5 Willem II WIL Willem II
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Hammarby HAMMA Hammarby 0 - 3 Lech Poznan POZ Lech Poznan
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn 3 - 2 New Saints TNS New Saints
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Kaysar KAY Kaysar 1 - 4 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 FK Ventspils VEN FK Ventspils 1 - 5 Rosenborg ROS Rosenborg
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 FK Renova FK RE FK Renova 0 - 1 Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Teuta Durres TEU Teuta Durres 0 - 4 Granada FC GFC Granada FC
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Astana AST Astana 0 - 1 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia 4 - 3 Fola Esch FOL Fola Esch
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 0 - 5 Rangers RAN Rangers
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 KuPS KUPS KuPS 1 - 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Botosani BOT Botosani 0 - 1 Skendija 79 SKE Skendija 79
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Lokomotiv Plovdiv LP Lokomotiv Plovdiv 1 - 2 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Riteriai RIT Riteriai 1 - 5 Slovan Liberec LIB Slovan Liberec
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Bodo Glimt BODO GLIMT Bodo Glimt 3 - 1 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 IFK Goteborg GOT IFK Goteborg 1 - 2 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 1 - 3 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn 2 - 1 KR Reykjavík REY KR Reykjavík
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Olimpija Ljubjlana OL Olimpija Ljubjlana 2 - 3 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa 2 - 1 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Lokomotiv Tbilissi LOKOMOTIV TBILISSI Lokomotiv Tbilissi 2 - 1 Dynamo Moscou DYNM Dynamo Moscou
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 OFI Crête OFI CRÊTE OFI Crête 0 - 1 Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Hibernians FC HIB Hibernians FC 0 - 1 Fehervar FEH Fehervar
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads 0 - 1 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Djurgardens IF DJU Djurgardens IF 2 - 1 Europa FC EFC Europa FC
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe 0 - 1 FK Partizan PAR FK Partizan
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 KF Laci KF LA KF Laci 1 - 2 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 2 - 0 BATE Borisov BATE BATE Borisov
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes 0 - 1 Dundalk DUN Dundalk
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 FK Borac FK BO FK Borac 0 - 2 Rio Ave RAFC Rio Ave
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers 0 - 2 AC Milaan ACM AC Milaan
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Sileks SIL Sileks 0 - 2 Drita DRI Drita
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 KF Kukësi KUK KF Kukësi 0 - 4 VfL Wolfsburg WOB VfL Wolfsburg
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Aris Salonique ARIS Aris Salonique 1 - 2 Kolos Kovalivka FKK Kolos Kovalivka
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Standard STA Standard 2 - 0 Bala Town BAL Bala Town
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Piast Gliwice PIA Piast Gliwice 3 - 2 Tsv Hartberg TSV Tsv Hartberg
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 NS Mura MUR NS Mura 3 - 0 Aarhus AGF Aarhus
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Viking Stavanger VIKING STAVANGER Viking Stavanger 0 - 2 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Coleraine COL Coleraine 2 - 2 Motherwell MOTH Motherwell
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Linfield LIN Linfield 0 - 1 Floriana FLO Floriana
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 NK Osijek OSI NK Osijek 1 - 2 FC Basel FCB FC Basel
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Dunajska Streda DUN Dunajska Streda 5 - 3 FK Jablonec JAB FK Jablonec
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Servette FC SER Servette FC 0 - 1 Reims SR Reims
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Backa Topola BAC Backa Topola 6 - 6 FCSB STE FCSB
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Budapest Honvéd HON Budapest Honvéd 0 - 2 Malmö FF MFF Malmö FF
Tweede kwalificatieronde - speeldag 1 Riga RIG Riga 1 - 0 SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Apollon Limasol APL Apollon Limasol wo 23 sep 18:00 Lech Poznan POZ Lech Poznan
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia 1 - 0 Celje CEL Celje
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 KuPS KUPS KuPS 2 - 0 FK Suduva SUD FK Suduva
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen 3 - 0 SonderjyskE SE SonderjyskE
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Fehervar FEH Fehervar 0 - 0 Reims SR Reims
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 FK Rostov ROS FK Rostov 1 - 2 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Malmö FF MFF Malmö FF 5 - 0 NK Lokomotiva Zagreb NK LOKOMOTIVA ZAGREB NK Lokomotiva Zagreb
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Floriana FLO Floriana 0 - 0 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Riga RIG Riga 0 - 1 Celtic FC CFC Celtic FC
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Sporting Charleroi CHA Sporting Charleroi 2 - 1 FK Partizan PAR FK Partizan
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 NS Mura MUR NS Mura 1 - 5 PSV PSV PSV
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Rosenborg ROS Rosenborg 1 - 0 Alanyaspor ALA Alanyaspor
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Djurgardens IF DJU Djurgardens IF 0 - 1 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia 3 - 1 B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Besiktas JK BES Besiktas JK 1 - 1 Rio Ave RAFC Rio Ave
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 FCSB STE FCSB 0 - 2 Slovan Liberec LIB Slovan Liberec
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva 3 - 0 Motherwell MOTH Motherwell
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Skendija 79 SKE Skendija 79 1 - 3 Tottenham Hotspur THFC Tottenham Hotspur
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Granada FC GFC Granada FC 2 - 0 Lokomotiv Tbilissi LOKOMOTIV TBILISSI Lokomotiv Tbilissi
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Standard STA Standard 2 - 1 FK Vojvodina VOJ FK Vojvodina
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen 3 - 0 Piast Gliwice PIA Piast Gliwice
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia 2 - 2 HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik 6 - 1 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK 2 - 0 Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 1 Dundalk DUN Dundalk
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 FK Sarajevo FKS FK Sarajevo 2 - 1 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 VfL Wolfsburg WOB VfL Wolfsburg 2 - 0 Desna Chernihiv DES Desna Chernihiv
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau 2 - 0 Drita DRI Drita
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 FC Basel FCB FC Basel 3 - 2 Anorthosis ANF Anorthosis
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Linz ASK LASK Linz ASK 7 - 0 Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 AC Milaan ACM AC Milaan 3 - 2 Bodo Glimt BODO GLIMT Bodo Glimt
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 St. Gallen FCSG St. Gallen 0 - 1 AEK Athene AEK AEK Athene
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 NK Rijeka NKR NK Rijeka 2 - 0 Kolos Kovalivka FKK Kolos Kovalivka
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon 1 - 0 Aberdeen FC ABE Aberdeen FC
Derde kwalificatieronde - speeldag 1 Willem II WIL Willem II 0 - 4 Rangers RAN Rangers
Top

Kinderslot geactiveerd

Voer uw pincode in om kinderslot gedurende 10 minuten uit te schakelen.

Je pincode vergeten? Bel 0800 99 696

Hulp?