App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

Eredivisie - Proximus Pickx

Nieuws uit de Eredivisie

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
vr 5 aug
0 - 0
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
za 6 aug
2 - 3
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cambuur SCCL Cambuur
za 6 aug
0 - 2
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PSV PSV PSV
za 6 aug
4 - 1
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
za 6 aug
2 - 2
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 7 aug
2 - 2
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 7 aug
2 - 5
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 7 aug
0 - 1
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 7 aug
2 - 0
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
vr 12 aug 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
za 13 aug 18:45
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Utrecht FCU FC Utrecht
za 13 aug 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Emmen FCE Emmen
za 13 aug 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Feyenoord FEY Feyenoord
za 13 aug 21:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Volendam VOL Volendam
zo 14 aug 12:15
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Twente FCT FC Twente
zo 14 aug 14:30
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 14 aug 14:30
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 14 aug 16:45
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
za 20 aug 16:30
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
za 20 aug 18:45
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
PSV PSV PSV
za 20 aug 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Emmen FCE Emmen
za 20 aug 21:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 21 aug 12:15
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 21 aug 14:30
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 21 aug 14:30
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 21 aug 16:45
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Twente FCT FC Twente
wo 31 aug 21:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
vr 26 aug 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
za 27 aug 16:30
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
za 27 aug 18:45
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Feyenoord FEY Feyenoord
za 27 aug 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
za 27 aug 21:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 28 aug 12:15
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Volendam VOL Volendam
zo 28 aug 14:30
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 28 aug 14:30
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Cambuur SCCL Cambuur
zo 28 aug 16:45
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
vr 2 sep 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
AFC Ajax AFC AFC Ajax
za 3 sep 16:30
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Twente FCT FC Twente
za 3 sep 18:45
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
za 3 sep 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
za 3 sep 21:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 4 sep 12:15
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 4 sep 14:30
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Emmen FCE Emmen
zo 4 sep 14:30
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 4 sep 16:45
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Volendam VOL Volendam
vr 9 sep 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
za 10 sep 16:30
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
AFC Ajax AFC AFC Ajax
za 10 sep 18:45
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
za 10 sep 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
PSV PSV PSV
za 10 sep 21:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 11 sep 12:15
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Cambuur SCCL Cambuur
zo 11 sep 14:30
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 11 sep 14:30
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 11 sep 16:45
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
FC Utrecht FCU FC Utrecht
vr 16 sep 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
za 17 sep 16:30
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
za 17 sep 18:45
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
za 17 sep 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
za 17 sep 21:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 18 sep 12:15
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
PSV PSV PSV
zo 18 sep 14:30
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 18 sep 14:30
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 18 sep 16:45
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Cambuur SCCL Cambuur
za 1 okt 16:30
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
za 1 okt 18:45
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
FC Twente FCT FC Twente
za 1 okt 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
AFC Ajax AFC AFC Ajax
za 1 okt 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
FC Groningen FCG FC Groningen
za 1 okt 21:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Emmen FCE Emmen
zo 2 okt 12:15
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 2 okt 14:30
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 2 okt 14:30
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 2 okt 16:45
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
FC Groningen FCG FC Groningen
vr 7 okt 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Volendam VOL Volendam
za 8 okt 18:45
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
za 8 okt 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
za 8 okt 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
za 8 okt 21:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 9 okt 12:15
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 9 okt 14:30
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 9 okt 14:30
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 9 okt 16:45
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Emmen FCE Emmen
vr 14 okt 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
za 15 okt 18:45
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
AFC Ajax AFC AFC Ajax
za 15 okt 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
za 15 okt 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Cambuur SCCL Cambuur
za 15 okt 21:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 16 okt 12:15
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
FC Twente FCT FC Twente
zo 16 okt 14:30
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
PSV PSV PSV
zo 16 okt 14:30
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 16 okt 16:45
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Feyenoord FEY Feyenoord
za 22 okt 16:30
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
za 22 okt 18:45
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
za 22 okt 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Cambuur SCCL Cambuur
za 22 okt 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
FC Groningen FCG FC Groningen
za 22 okt 21:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 23 okt 12:15
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Volendam VOL Volendam
zo 23 okt 14:30
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 23 okt 14:30
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 23 okt 16:45
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 30 okt 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 30 okt 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 30 okt 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
PSV PSV PSV
zo 30 okt 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 30 okt 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 30 okt 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
FC Twente FCT FC Twente
zo 30 okt 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Emmen FCE Emmen
zo 30 okt 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 30 okt 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 6 nov 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
FC Twente FCT FC Twente
zo 6 nov 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Volendam VOL Volendam
zo 6 nov 20:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 6 nov 20:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 6 nov 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Cambuur SCCL Cambuur
zo 6 nov 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 6 nov 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 6 nov 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 6 nov 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 13 nov 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Emmen FCE Emmen
zo 13 nov 20:00
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 13 nov 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Volendam VOL Volendam
zo 13 nov 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 13 nov 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 13 nov 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
PSV PSV PSV
zo 13 nov 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 13 nov 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 13 nov 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
FC Twente FCT FC Twente
vr 6 jan 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
za 7 jan 16:30
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
za 7 jan 18:45
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
za 7 jan 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
PSV PSV PSV
za 7 jan 21:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 8 jan 12:15
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Cambuur SCCL Cambuur
zo 8 jan 14:30
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 8 jan 14:30
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 8 jan 16:45
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
vr 13 jan 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
FC Groningen FCG FC Groningen
za 14 jan 16:30
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
za 14 jan 18:45
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
AFC Ajax AFC AFC Ajax
za 14 jan 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Volendam VOL Volendam
za 14 jan 21:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 15 jan 12:15
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 15 jan 14:30
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 15 jan 14:30
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Emmen FCE Emmen
zo 15 jan 16:45
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
vr 20 jan 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
za 21 jan 18:45
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Cambuur SCCL Cambuur
za 21 jan 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
PSV PSV PSV
za 21 jan 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
za 21 jan 21:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 22 jan 12:15
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 22 jan 14:30
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
FC Twente FCT FC Twente
zo 22 jan 14:30
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 22 jan 16:45
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Emmen FCE Emmen
di 24 jan 18:45
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
di 24 jan 21:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
wo 25 jan 18:45
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
wo 25 jan 18:45
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
wo 25 jan 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
FC Utrecht FCU FC Utrecht
wo 25 jan 21:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Feyenoord FEY Feyenoord
wo 25 jan 21:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
FC Groningen FCG FC Groningen
do 26 jan 18:45
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
AFC Ajax AFC AFC Ajax
do 26 jan 21:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
za 28 jan 16:30
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
PSV PSV PSV
za 28 jan 18:45
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
za 28 jan 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
za 28 jan 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
za 28 jan 21:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
FC Twente FCT FC Twente
zo 29 jan 12:15
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Volendam VOL Volendam
zo 29 jan 14:30
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 29 jan 14:30
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Cambuur SCCL Cambuur
zo 29 jan 16:45
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
vr 3 feb 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Volendam VOL Volendam
za 4 feb 18:45
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Emmen FCE Emmen
za 4 feb 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
FC Utrecht FCU FC Utrecht
za 4 feb 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
za 4 feb 21:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Cambuur SCCL Cambuur
zo 5 feb 12:15
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 5 feb 14:30
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 5 feb 14:30
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 5 feb 16:45
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 12 feb 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 12 feb 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 12 feb 20:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
PSV PSV PSV
zo 12 feb 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 12 feb 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
FC Twente FCT FC Twente
zo 12 feb 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Emmen FCE Emmen
zo 12 feb 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 12 feb 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 12 feb 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Volendam VOL Volendam
zo 19 feb 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 19 feb 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 19 feb 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 19 feb 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 19 feb 20:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 19 feb 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 19 feb 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 19 feb 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Cambuur SCCL Cambuur
zo 19 feb 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 26 feb 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Emmen FCE Emmen
zo 26 feb 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 26 feb 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 26 feb 20:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 26 feb 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
PSV PSV PSV
zo 26 feb 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 26 feb 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 26 feb 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 26 feb 20:00
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 5 mrt 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 5 mrt 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
FC Twente FCT FC Twente
zo 5 mrt 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 5 mrt 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Volendam VOL Volendam
zo 5 mrt 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 5 mrt 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 5 mrt 20:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Cambuur SCCL Cambuur
zo 5 mrt 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 5 mrt 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 12 mrt 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Emmen FCE Emmen
zo 12 mrt 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 12 mrt 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 12 mrt 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 12 mrt 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 12 mrt 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
PSV PSV PSV
zo 12 mrt 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 12 mrt 20:00
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 12 mrt 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 19 mrt 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 19 mrt 20:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Emmen FCE Emmen
zo 19 mrt 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 19 mrt 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
FC Twente FCT FC Twente
zo 19 mrt 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 19 mrt 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Volendam VOL Volendam
zo 19 mrt 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 19 mrt 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 19 mrt 20:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 26 mrt 20:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
Cambuur SCCL Cambuur
zo 26 mrt 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 26 mrt 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 26 mrt 20:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 26 mrt 20:00
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 26 mrt 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 26 mrt 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 26 mrt 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 26 mrt 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 2 apr 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 2 apr 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 2 apr 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Emmen FCE Emmen
zo 2 apr 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
FC Twente FCT FC Twente
zo 2 apr 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 2 apr 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
PSV PSV PSV
zo 2 apr 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 2 apr 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 2 apr 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 9 apr 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 9 apr 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 9 apr 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 9 apr 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
Volendam VOL Volendam
zo 9 apr 20:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 9 apr 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 9 apr 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
Cambuur SCCL Cambuur
zo 9 apr 20:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 9 apr 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 16 apr 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 16 apr 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
FC Twente FCT FC Twente
zo 16 apr 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 16 apr 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
Volendam VOL Volendam
zo 16 apr 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 16 apr 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 16 apr 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
PSV PSV PSV
zo 16 apr 20:00
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 16 apr 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 23 apr 20:00
PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
Cambuur SCCL Cambuur
zo 23 apr 20:00
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 23 apr 20:00
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 23 apr 20:00
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 23 apr 20:00
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
Emmen FCE Emmen
zo 23 apr 20:00
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 23 apr 20:00
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 23 apr 20:00
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 23 apr 20:00
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 30 apr 20:00
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 30 apr 20:00
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Volendam VOL Volendam
zo 30 apr 20:00
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
FC Twente FCT FC Twente
zo 30 apr 20:00
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 30 apr 20:00
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 30 apr 20:00
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 30 apr 20:00
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 30 apr 20:00
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
PSV PSV PSV
zo 30 apr 20:00
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
PSV PSV PSV
zo 21 mei 14:30
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
zo 21 mei 14:30
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
zo 21 mei 14:30
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
zo 21 mei 14:30
Volendam VOL Volendam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
zo 21 mei 14:30
FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
zo 21 mei 14:30
Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
zo 21 mei 14:30
FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
Emmen FCE Emmen
zo 21 mei 14:30
Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
AFC Ajax AFC AFC Ajax
zo 21 mei 14:30
FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Volendam VOL Volendam
zo 28 mei 14:30
SBV Excelsior EXC SBV Excelsior
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
FC Utrecht FCU FC Utrecht
zo 28 mei 14:30
Emmen FCE Emmen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
FC Twente FCT FC Twente
zo 28 mei 14:30
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
zo 28 mei 14:30
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
FC Groningen FCG FC Groningen
zo 28 mei 14:30
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
zo 28 mei 14:30
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Feyenoord FEY Feyenoord
zo 28 mei 14:30
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Cambuur SCCL Cambuur
zo 28 mei 14:30
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
zo 28 mei 14:30
PSV PSV PSV

Rangschikking

Reguliere competitie

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Feyenoord FEY
3 1 1 0 0 5 2 3
2
PSV PSV
3 1 1 0 0 4 1 3
3
SBV Excelsior EXC
3 1 1 0 0 2 0 2
4
AZ Alkmaar AZA
3 1 1 0 0 2 0 2
5
AFC Ajax AFC
3 1 1 0 0 3 2 1
6
FC Twente FCT
3 1 1 0 0 1 0 1
7
FC Utrecht FCU
1 1 0 1 0 2 2 0
8
Volendam VOL
1 1 0 1 0 2 2 0
9
FC Groningen FCG
1 1 0 1 0 2 2 0
10
RKC Waalwijk RKC
1 1 0 1 0 2 2 0
11
Sparta Rotterdam ROT
1 1 0 1 0 0 0 0
12
SC Heerenveen SCH
1 1 0 1 0 0 0 0
13
Fortuna Sittard FOR
0 1 0 0 1 2 3 -1
14
NEC Nijmegen NEC
0 1 0 0 1 0 1 -1
15
Cambuur SCCL
0 1 0 0 1 0 2 -2
16
G.A. Eagles GAE
0 1 0 0 1 0 2 -2
17
Vitesse Arnhem SBV
0 1 0 0 1 2 5 -3
18
Emmen FCE
0 1 0 0 1 1 4 -3
Top