Eredivisie - Proximus Pickx

Nieuws uit de Eredivisie

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles 0 - 1 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk 1 - 0 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Heracles Almelo HER Heracles Almelo 0 - 2 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard 2 - 1 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AFC Ajax AFC AFC Ajax 5 - 0 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cambuur SCCL Cambuur 1 - 2 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zwolle ZWO Zwolle 0 - 1 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Utrecht FCU FC Utrecht 4 - 0 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Willem II WIL Willem II 0 - 4 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen 2 - 0 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen 3 - 2 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PSV PSV PSV 4 - 1 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam 1 - 1 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Groningen FCG FC Groningen 0 - 0 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Twente FCT FC Twente 1 - 1 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Feyenoord FEY Feyenoord 2 - 0 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem 0 - 3 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar do 2 dec 18:45 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard 2 - 2 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Cambuur SCCL Cambuur 2 - 0 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles 2 - 0 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
PSV PSV PSV 5 - 2 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Willem II WIL Willem II 1 - 0 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Utrecht FCU FC Utrecht 3 - 1 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Heracles Almelo HER Heracles Almelo 0 - 1 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
AFC Ajax AFC AFC Ajax 5 - 0 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen 1 - 3 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FC Twente FCT FC Twente 1 - 0 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Cambuur SCCL Cambuur 5 - 2 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Zwolle ZWO Zwolle 0 - 2 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar 0 - 3 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen 0 - 0 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam 3 - 1 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FC Groningen FCG FC Groningen 1 - 1 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk 1 - 2 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Feyenoord FEY Feyenoord wo 1 dec 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam vr 17 sep 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen za 18 sep 16:30 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Willem II WIL Willem II za 18 sep 18:45 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
AFC Ajax AFC AFC Ajax za 18 sep 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Utrecht FCU FC Utrecht za 18 sep 21:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 19 sep 12:15 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
PSV PSV PSV zo 19 sep 14:30 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 19 sep 16:45 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 19 sep 16:45 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard di 21 sep 18:45 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk di 21 sep 21:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles wo 22 sep 18:45 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen wo 22 sep 18:45 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
FC Groningen FCG FC Groningen wo 22 sep 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Feyenoord FEY Feyenoord wo 22 sep 21:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zwolle ZWO Zwolle wo 22 sep 21:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Cambuur SCCL Cambuur do 23 sep 18:45 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
FC Twente FCT FC Twente do 23 sep 21:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Willem II WIL Willem II za 25 sep 16:30 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem za 25 sep 18:45 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
AFC Ajax AFC AFC Ajax za 25 sep 18:45 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Feyenoord FEY Feyenoord za 25 sep 21:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
FC Utrecht FCU FC Utrecht za 25 sep 21:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 26 sep 12:15 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 26 sep 14:30 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 26 sep 14:30 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 26 sep 16:45 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
FC Groningen FCG FC Groningen vr 1 okt 20:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk za 2 okt 18:45 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Heracles Almelo HER Heracles Almelo za 2 okt 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Zwolle ZWO Zwolle za 2 okt 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard za 2 okt 21:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 3 okt 14:30 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Cambuur SCCL Cambuur zo 3 okt 14:30 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 3 okt 16:45 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
PSV PSV PSV zo 3 okt 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Feyenoord FEY Feyenoord za 16 okt 16:30 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen za 16 okt 18:45 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles za 16 okt 18:45 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
PSV PSV PSV za 16 okt 21:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard za 16 okt 21:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 17 okt 12:15 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 17 okt 14:30 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 17 okt 14:30 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
FC Twente FCT FC Twente zo 17 okt 16:45 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Willem II WIL Willem II vr 22 okt 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
FC Utrecht FCU FC Utrecht za 23 okt 18:45 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Zwolle ZWO Zwolle za 23 okt 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk za 23 okt 21:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
FC Twente FCT FC Twente zo 24 okt 12:15 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 24 okt 14:30 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Cambuur SCCL Cambuur zo 24 okt 14:30 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 24 okt 16:45 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
FC Groningen FCG FC Groningen zo 24 okt 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
PSV PSV PSV za 30 okt 16:30 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Heracles Almelo HER Heracles Almelo za 30 okt 18:45 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen za 30 okt 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar za 30 okt 21:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 31 okt 12:15 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 31 okt 14:30 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 31 okt 14:30 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 31 okt 16:45 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 31 okt 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
FC Twente FCT FC Twente vr 5 nov 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen za 6 nov 18:45 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Willem II WIL Willem II za 6 nov 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Zwolle ZWO Zwolle za 6 nov 21:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
FC Groningen FCG FC Groningen zo 7 nov 12:15 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 7 nov 14:30 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 7 nov 16:45 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Feyenoord FEY Feyenoord zo 7 nov 16:45 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 7 nov 20:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
PSV PSV PSV za 20 nov 16:30 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam za 20 nov 18:45 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar za 20 nov 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Heracles Almelo HER Heracles Almelo za 20 nov 21:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 21 nov 12:15 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Feyenoord FEY Feyenoord zo 21 nov 14:30 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 21 nov 14:30 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 21 nov 16:45 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Cambuur SCCL Cambuur zo 21 nov 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen vr 26 nov 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard za 27 nov 18:45 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Zwolle ZWO Zwolle za 27 nov 20:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Willem II WIL Willem II za 27 nov 21:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 28 nov 12:15 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
FC Twente FCT FC Twente zo 28 nov 14:30 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 28 nov 14:30 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 28 nov 16:45 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 28 nov 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
AFC Ajax AFC AFC Ajax do 2 dec 21:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
FC Groningen FCG FC Groningen vr 3 dec 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
PSV PSV PSV za 4 dec 16:30 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Cambuur SCCL Cambuur za 4 dec 18:45 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Heracles Almelo HER Heracles Almelo za 4 dec 21:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 5 dec 12:15 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 5 dec 14:30 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 5 dec 14:30 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Feyenoord FEY Feyenoord zo 5 dec 16:45 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Willem II WIL Willem II vr 10 dec 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen za 11 dec 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
FC Utrecht FCU FC Utrecht za 11 dec 20:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Zwolle ZWO Zwolle za 11 dec 21:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
FC Twente FCT FC Twente zo 12 dec 12:15 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
FC Groningen FCG FC Groningen zo 12 dec 14:30 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 12 dec 14:30 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 12 dec 16:45 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 12 dec 20:00 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard vr 17 dec 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam za 18 dec 18:45 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Heracles Almelo HER Heracles Almelo za 18 dec 20:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar za 18 dec 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Zwolle ZWO Zwolle za 18 dec 21:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Cambuur SCCL Cambuur zo 19 dec 12:15 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 19 dec 14:30 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Feyenoord FEY Feyenoord zo 19 dec 14:30 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 19 dec 16:45 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem di 21 dec 18:45 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar di 21 dec 21:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Willem II WIL Willem II wo 22 dec 18:45 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen wo 22 dec 18:45 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Heracles Almelo HER Heracles Almelo wo 22 dec 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
FC Utrecht FCU FC Utrecht wo 22 dec 21:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
AFC Ajax AFC AFC Ajax wo 22 dec 21:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
PSV PSV PSV do 23 dec 18:45 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam do 23 dec 21:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Zwolle ZWO Zwolle vr 14 jan 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen za 15 jan 18:45 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Feyenoord FEY Feyenoord za 15 jan 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
FC Twente FCT FC Twente za 15 jan 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles za 15 jan 21:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 16 jan 12:15 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Cambuur SCCL Cambuur zo 16 jan 14:30 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
FC Groningen FCG FC Groningen zo 16 jan 14:30 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 16 jan 16:45 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk vr 21 jan 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem za 22 jan 18:45 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar za 22 jan 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen za 22 jan 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Willem II WIL Willem II za 22 jan 21:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 23 jan 12:15 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 23 jan 14:30 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
PSV PSV PSV zo 23 jan 14:30 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 23 jan 16:45 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
FC Utrecht FCU FC Utrecht za 5 feb 16:30 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard za 5 feb 18:45 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
PSV PSV PSV za 5 feb 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Zwolle ZWO Zwolle za 5 feb 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
FC Twente FCT FC Twente za 5 feb 21:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Feyenoord FEY Feyenoord zo 6 feb 12:15 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Willem II WIL Willem II zo 6 feb 14:30 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
FC Groningen FCG FC Groningen zo 6 feb 14:30 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 6 feb 16:45 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
FC Groningen FCG FC Groningen zo 13 feb 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 13 feb 20:00 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 13 feb 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 13 feb 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 13 feb 20:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Cambuur SCCL Cambuur zo 13 feb 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 13 feb 20:00 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 13 feb 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 13 feb 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Zwolle ZWO Zwolle zo 20 feb 20:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
PSV PSV PSV zo 20 feb 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 20 feb 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Feyenoord FEY Feyenoord zo 20 feb 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Willem II WIL Willem II zo 20 feb 20:00 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 20 feb 20:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 20 feb 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
FC Twente FCT FC Twente zo 20 feb 20:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 23
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 20 feb 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
FC Groningen FCG FC Groningen zo 27 feb 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 27 feb 20:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 27 feb 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 27 feb 20:00 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Cambuur SCCL Cambuur zo 27 feb 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 27 feb 20:00 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 27 feb 20:00 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 27 feb 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 24
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 27 feb 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
PSV PSV PSV zo 6 mrt 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Feyenoord FEY Feyenoord zo 6 mrt 20:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 6 mrt 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Willem II WIL Willem II zo 6 mrt 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 6 mrt 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 6 mrt 20:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 6 mrt 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
FC Twente FCT FC Twente zo 6 mrt 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 25
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 6 mrt 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 13 mrt 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
FC Groningen FCG FC Groningen zo 13 mrt 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Cambuur SCCL Cambuur zo 13 mrt 20:00 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 13 mrt 20:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 13 mrt 20:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 13 mrt 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Zwolle ZWO Zwolle zo 13 mrt 20:00 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 13 mrt 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 26
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 13 mrt 20:00 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 20 mrt 20:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
PSV PSV PSV zo 20 mrt 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
Willem II WIL Willem II zo 20 mrt 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 20 mrt 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 20 mrt 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 20 mrt 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 20 mrt 20:00 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
FC Twente FCT FC Twente zo 20 mrt 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 27
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 20 mrt 20:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
FC Twente FCT FC Twente zo 3 apr 20:00 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
FC Groningen FCG FC Groningen zo 3 apr 20:00 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 3 apr 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 3 apr 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Cambuur SCCL Cambuur zo 3 apr 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Feyenoord FEY Feyenoord zo 3 apr 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 3 apr 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Zwolle ZWO Zwolle zo 3 apr 20:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 28
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 3 apr 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
Zwolle ZWO Zwolle zo 10 apr 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 10 apr 20:00 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
PSV PSV PSV zo 10 apr 20:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 10 apr 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 10 apr 20:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 10 apr 20:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 10 apr 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 10 apr 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 29
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 10 apr 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
FC Twente FCT FC Twente zo 24 apr 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
FC Groningen FCG FC Groningen zo 24 apr 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
Cambuur SCCL Cambuur zo 24 apr 20:00 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 24 apr 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 24 apr 20:00 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 24 apr 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
Willem II WIL Willem II zo 24 apr 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
Feyenoord FEY Feyenoord zo 24 apr 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 30
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 24 apr 20:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard zo 1 mei 20:00 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
FC Utrecht FCU FC Utrecht zo 1 mei 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 1 mei 20:00 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
PSV PSV PSV zo 1 mei 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 1 mei 20:00 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam zo 1 mei 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles zo 1 mei 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
AFC Ajax AFC AFC Ajax zo 1 mei 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 31
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk zo 1 mei 20:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 8 mei 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
FC Groningen FCG FC Groningen zo 8 mei 20:00 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
FC Twente FCT FC Twente zo 8 mei 20:00 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Cambuur SCCL Cambuur zo 8 mei 20:00 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 8 mei 20:00 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Willem II WIL Willem II zo 8 mei 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 8 mei 20:00 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Zwolle ZWO Zwolle zo 8 mei 20:00 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 32
Feyenoord FEY Feyenoord zo 8 mei 20:00 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
FC Utrecht FCU FC Utrecht wo 11 mei 20:00 AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
PSV PSV PSV wo 11 mei 20:00 NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk wo 11 mei 20:00 Heracles Almelo HER Heracles Almelo
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
Cambuur SCCL Cambuur wo 11 mei 20:00 Willem II WIL Willem II
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
G.A. Eagles GAE G.A. Eagles wo 11 mei 20:00 Feyenoord FEY Feyenoord
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam wo 11 mei 20:00 Zwolle ZWO Zwolle
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
FC Twente FCT FC Twente wo 11 mei 20:00 FC Groningen FCG FC Groningen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
AFC Ajax AFC AFC Ajax wo 11 mei 20:00 SC Heerenveen SCH SC Heerenveen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 33
Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard wo 11 mei 20:00 Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
FC Groningen FCG FC Groningen zo 15 mei 14:30 Cambuur SCCL Cambuur
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Vitesse Arnhem SBV Vitesse Arnhem zo 15 mei 14:30 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar zo 15 mei 14:30 RKC Waalwijk RKC RKC Waalwijk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
NEC Nijmegen NEC NEC Nijmegen zo 15 mei 14:30 Fortuna Sittard FOR Fortuna Sittard
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Willem II WIL Willem II zo 15 mei 14:30 FC Utrecht FCU FC Utrecht
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
SC Heerenveen SCH SC Heerenveen zo 15 mei 14:30 G.A. Eagles GAE G.A. Eagles
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Feyenoord FEY Feyenoord zo 15 mei 14:30 FC Twente FCT FC Twente
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Zwolle ZWO Zwolle zo 15 mei 14:30 PSV PSV PSV
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 34
Heracles Almelo HER Heracles Almelo zo 15 mei 14:30 Sparta Rotterdam ROT Sparta Rotterdam

Rangschikking

Reguliere competitie

Ptn W G D V G+ G- G=
1
PSV PSV
12 4 4 0 0 14 3 11
2
AFC Ajax AFC
10 4 3 1 0 13 1 12
3
FC Utrecht FCU
7 4 2 1 1 7 2 5
4
SC Heerenveen SCH
7 4 2 1 1 6 6 0
5
Willem II WIL
7 4 2 1 1 4 4 0
6
NEC Nijmegen NEC
7 4 2 1 1 3 5 -2
7
Feyenoord FEY
6 3 2 0 1 7 3 4
8
Cambuur SCCL
6 4 2 0 2 9 8 1
9
Vitesse Arnhem SBV
6 4 2 0 2 3 9 -6
10
FC Groningen FCG
5 4 1 2 1 5 7 -2
11
RKC Waalwijk RKC
4 4 1 1 2 6 7 -1
12
Fortuna Sittard FOR
4 3 1 1 1 5 6 -1
13
FC Twente FCT
4 4 1 1 2 3 5 -2
14
Sparta Rotterdam ROT
4 4 1 1 2 4 8 -4
15
AZ Alkmaar AZA
3 3 1 0 2 3 5 -2
16
G.A. Eagles GAE
3 4 1 0 3 4 8 -4
17
Heracles Almelo HER
1 3 0 1 2 1 4 -3
18
Zwolle ZWO
0 4 0 0 4 0 6 -6
Top