App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

EK 2020 - Proximus Pickx

Het EK-nieuws

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Turkije TUR Turkije vr 11 jun 21:00 Italië ITA Italië
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Wales WAL Wales za 12 jun 15:00 Zwitserland SUI Zwitserland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Denemarken DEN Denemarken za 12 jun 18:00 Finland FIN Finland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
België BEL België za 12 jun 21:00 Rusland RUS Rusland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Engeland ENG Engeland zo 13 jun 15:00 Kroatië CRO Kroatië
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Oostenrijk AUT Oostenrijk zo 13 jun 18:00 Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Nederland NED Nederland zo 13 jun 21:00 Oekraïne UKR Oekraïne
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Schotland SCO Schotland ma 14 jun 15:00 Tsjechië CZE Tsjechië
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Polen POL Polen ma 14 jun 18:00 Slowakije SVK Slowakije
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spanje ESP Spanje ma 14 jun 21:00 Zweden SWE Zweden
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hongarije HUN Hongarije di 15 jun 18:00 Portugal POR Portugal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Frankrijk FRA Frankrijk di 15 jun 21:00 Duitsland GER Duitsland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Finland FIN Finland wo 16 jun 15:00 Rusland RUS Rusland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Turkije TUR Turkije wo 16 jun 18:00 Wales WAL Wales
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Italië ITA Italië wo 16 jun 21:00 Zwitserland SUI Zwitserland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Oekraïne UKR Oekraïne do 17 jun 15:00 Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Denemarken DEN Denemarken do 17 jun 18:00 België BEL België
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Nederland NED Nederland do 17 jun 21:00 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zweden SWE Zweden vr 18 jun 15:00 Slowakije SVK Slowakije
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kroatië CRO Kroatië vr 18 jun 18:00 Tsjechië CZE Tsjechië
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Engeland ENG Engeland vr 18 jun 21:00 Schotland SCO Schotland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hongarije HUN Hongarije za 19 jun 15:00 Frankrijk FRA Frankrijk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Portugal POR Portugal za 19 jun 18:00 Duitsland GER Duitsland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Spanje ESP Spanje za 19 jun 21:00 Polen POL Polen
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Italië ITA Italië zo 20 jun 18:00 Wales WAL Wales
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zwitserland SUI Zwitserland zo 20 jun 18:00 Turkije TUR Turkije
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oekraïne UKR Oekraïne ma 21 jun 18:00 Oostenrijk AUT Oostenrijk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië ma 21 jun 18:00 Nederland NED Nederland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Rusland RUS Rusland ma 21 jun 21:00 Denemarken DEN Denemarken
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Finland FIN Finland ma 21 jun 21:00 België BEL België
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Tsjechië CZE Tsjechië di 22 jun 21:00 Engeland ENG Engeland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Kroatië CRO Kroatië di 22 jun 21:00 Schotland SCO Schotland
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zweden SWE Zweden wo 23 jun 18:00 Polen POL Polen
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Slowakije SVK Slowakije wo 23 jun 18:00 Spanje ESP Spanje
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Duitsland GER Duitsland wo 23 jun 21:00 Hongarije HUN Hongarije
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Portugal POR Portugal wo 23 jun 21:00 Frankrijk FRA Frankrijk

Rangschikking

Groepsfase - Groep A

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Turkije TUR
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Italië ITA
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Wales WAL
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Zwitserland SUI
0 0 0 0 0 0 0 0

Groepsfase - Groep B

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Denemarken DEN
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Finland FIN
0 0 0 0 0 0 0 0
3
België BEL
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Rusland RUS
0 0 0 0 0 0 0 0

Groepsfase - Groep C

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Noord-Macedonië MKD
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Nederland NED
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Oekraïne UKR
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Oostenrijk AUT
0 0 0 0 0 0 0 0

Groepsfase - Groep D

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Schotland SCO
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Engeland ENG
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Kroatië CRO
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Tsjechië CZE
0 0 0 0 0 0 0 0

Groepsfase - Groep E

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Slowakije SVK
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Spanje ESP
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Zweden SWE
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Polen POL
0 0 0 0 0 0 0 0

Groepsfase - Groep F

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Hongarije HUN
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Portugal POR
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Frankrijk FRA
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Duitsland GER
0 0 0 0 0 0 0 0
Top