App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Europa Conference League - Proximus Pickx

Kalender en uitslagen

Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Gzira United GZI Gzira United
di 5 jul
1 - 1
Atlètic Club d'Escaldes ACE Atlètic Club d'Escaldes
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
St Joseph’s JOS St Joseph’s
di 5 jul
0 - 0
Larne LFC Larne
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Inter Turku TURKU FC Inter Turku
wo 6 jul
1 - 0
Drita DRI Drita
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
wo 6 jul
1 - 0
Europa FC EFC Europa FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Alashkert FC ALA Alashkert FC
do 7 jul
1 - 0
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
UE Santa Coloma SCO UE Santa Coloma
do 7 jul
0 - 1
Breioablik BREIO Breioablik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Borac BBL FK Borac
do 7 jul
2 - 0
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Panevėžys FKP FK Panevėžys
do 7 jul
0 - 0
Milsami MIL Milsami
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
do 7 jul
1 - 0
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bruno's Magpies FCB Bruno's Magpies
do 7 jul
2 - 1
Crusaders FC CRU Crusaders FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
do 7 jul
4 - 1
KR Reykjavík REY KR Reykjavík
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KuPS KUPS KuPS
do 7 jul
2 - 0
Dila Gori DIL Dila Gori
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
do 7 jul
0 - 1
Partizani Tirana PAR Partizani Tirana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
do 7 jul
2 - 0
Kauno Zalgiris KAU Kauno Zalgiris
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
do 7 jul
2 - 3
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
do 7 jul
1 - 1
FC Differdange 03 DIF FC Differdange 03
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sfântul Gheorghe SGS Sfântul Gheorghe
do 7 jul
1 - 2
NS Mura MUR NS Mura
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Floriana FLO Floriana
do 7 jul
0 - 0
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KF Laci KF LA KF Laci
do 7 jul
0 - 0
Iskra Danilovgrad ISK Iskra Danilovgrad
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SC Gjilani SCG SC Gjilani
do 7 jul
1 - 0
FK Liepaja LIE FK Liepaja
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
do 7 jul
1 - 1
Decic FKD Decic
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fola Esch FOL Fola Esch
do 7 jul
0 - 1
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shkendija SHK Shkendija
do 7 jul
2 - 0
Ararat Erevan ARA Ararat Erevan
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HB Torshavn TOR HB Torshavn
do 7 jul
1 - 0
Newtown AFC NEW Newtown AFC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bala Town BAL Bala Town
do 7 jul
1 - 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
do 7 jul
4 - 1
Akademija Pandev AKP Akademija Pandev
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
do 7 jul
2 - 1
Cliftonville CLI Cliftonville
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
do 7 jul
2 - 0
Llapi FKL Llapi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SP Tre Penne PEN SP Tre Penne
do 7 jul
0 - 2
Tuzla TUZ Tuzla
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Derry City DC Derry City
do 7 jul
0 - 2
Riga RIG Riga
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Drita DRI Drita
di 12 jul
3 - 0
FC Inter Turku TURKU FC Inter Turku
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Liepaja LIE FK Liepaja
do 14 jul
3 - 1
SC Gjilani SCG SC Gjilani
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Akademija Pandev AKP Akademija Pandev
do 14 jul
1 - 2
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ararat Erevan ARA Ararat Erevan
do 14 jul
2 - 2
Shkendija SHK Shkendija
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Europa FC EFC Europa FC
do 14 jul
1 - 2
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tuzla TUZ Tuzla
do 14 jul
6 - 0
SP Tre Penne PEN SP Tre Penne
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
do 14 jul
4 - 2
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Milsami MIL Milsami
do 14 jul
2 - 0
FK Panevėžys FKP FK Panevėžys
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
do 14 jul
1 - 2
Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kauno Zalgiris KAU Kauno Zalgiris
do 14 jul
0 - 0
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
do 14 jul
3 - 1
FK Borac BBL FK Borac
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dila Gori DIL Dila Gori
do 14 jul
0 - 0
KuPS KUPS KuPS
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Atlètic Club d'Escaldes ACE Atlètic Club d'Escaldes
do 14 jul
0 - 1
Gzira United GZI Gzira United
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Riga RIG Riga
do 14 jul
2 - 0
Derry City DC Derry City
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
do 14 jul
1 - 0
Floriana FLO Floriana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Newtown AFC NEW Newtown AFC
do 14 jul
2 - 1
HB Torshavn TOR HB Torshavn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Differdange 03 DIF FC Differdange 03
do 14 jul
1 - 2
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
do 14 jul
4 - 1
Alashkert FC ALA Alashkert FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NS Mura MUR NS Mura
do 14 jul
2 - 1
Sfântul Gheorghe SGS Sfântul Gheorghe
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Partizani Tirana PAR Partizani Tirana
do 14 jul
0 - 1
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Llapi FKL Llapi
do 14 jul
2 - 2
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
do 14 jul
0 - 1
Bala Town BAL Bala Town
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KR Reykjavík REY KR Reykjavík
do 14 jul
1 - 0
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Larne LFC Larne
do 14 jul
0 - 1
St Joseph’s JOS St Joseph’s
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
do 14 jul
3 - 1
Fola Esch FOL Fola Esch
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Decic FKD Decic
do 14 jul
1 - 2
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Cliftonville CLI Cliftonville
do 14 jul
0 - 3
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Crusaders FC CRU Crusaders FC
do 14 jul
3 - 1
Bruno's Magpies FCB Bruno's Magpies
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Iskra Danilovgrad ISK Iskra Danilovgrad
do 14 jul
0 - 1
KF Laci KF LA KF Laci
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Breioablik BREIO Breioablik
do 14 jul
4 - 1
UE Santa Coloma SCO UE Santa Coloma
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Tirana TIR FK Tirana
di 19 jul
0 - 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hibernians FC HIB Hibernians FC
di 19 jul
3 - 2
Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
di 19 jul
0 - 4
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Botev Plovdiv BOT Botev Plovdiv
wo 20 jul
0 - 0
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
wo 20 jul
0 - 2
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
wo 20 jul
0 - 0
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
do 21 jul
1 - 2
NK Osijek OSI NK Osijek
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
do 21 jul
0 - 1
Kisvárda KIS Kisvárda
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
do 21 jul
2 - 0
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Liepaja LIE FK Liepaja
do 21 jul
0 - 1
Young Boys YB Young Boys
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Valmiera VFC Valmiera
do 21 jul
1 - 2
Shkendija SHK Shkendija
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
do 21 jul
0 - 0
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Makedonija Skopje MAK Makedonija Skopje
do 21 jul
0 - 0
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KuPS KUPS KuPS
do 21 jul
2 - 2
Milsami MIL Milsami
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
do 21 jul
1 - 0
FCSB FCSB FCSB
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
do 21 jul
0 - 1
Lilleström LIL Lilleström
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Molde FK MOL Molde FK
do 21 jul
4 - 1
IF Elfsborg IF E IF Elfsborg
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 21 jul
5 - 0
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zira FK ZIR Zira FK
do 21 jul
0 - 3
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Koper KOP FC Koper
do 21 jul
0 - 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
do 21 jul
0 - 3
Riga RIG Riga
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Suduva SUD FK Suduva
do 21 jul
0 - 1
Viborg VIBORG Viborg
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
do 21 jul
1 - 1
Brøndby IF BIF Brøndby IF
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fehervar FEH Fehervar
do 21 jul
4 - 1
Gabala GAB Gabala
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
do 21 jul
0 - 0
KF Laci KF LA KF Laci
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Basel FCB FC Basel
do 21 jul
2 - 0
Crusaders FC CRU Crusaders FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Rapid Wien RAP Rapid Wien
do 21 jul
0 - 0
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Gzira United GZI Gzira United
do 21 jul
2 - 2
Radnicki Nis NIS Radnicki Nis
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
do 21 jul
0 - 0
Drita DRI Drita
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
St Joseph’s JOS St Joseph’s
do 21 jul
0 - 4
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Levski Sofia LEV Levski Sofia
do 21 jul
2 - 0
PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vorskla Poltava VOR Vorskla Poltava
do 21 jul
3 - 2
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag
do 21 jul
0 - 0
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
do 21 jul
1 - 0
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 21 jul
2 - 1
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Aris Limassol ARI Aris Limassol
do 21 jul
2 - 0
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 21 jul
3 - 0
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 21 jul
1 - 1
Maccabi Netanya NET Maccabi Netanya
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
do 21 jul
5 - 1
FK Gomel GOM FK Gomel
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Racing FC RAC Racing FC
do 21 jul
1 - 4
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
do 21 jul
3 - 1
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Velez Mostar VEL Velez Mostar
do 21 jul
0 - 1
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NK Rijeka NKR NK Rijeka
do 21 jul
1 - 2
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
do 21 jul
4 - 1
Newtown AFC NEW Newtown AFC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 21 jul
1 - 0
Tuzla TUZ Tuzla
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Motherwell MOT Motherwell
do 21 jul
0 - 1
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
do 21 jul
1 - 1
NS Mura MUR NS Mura
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
do 21 jul
5 - 0
Astana AST Astana
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
BATE Borisov BATE BATE Borisov
do 21 jul
0 - 3
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vllaznia Shokder VL SH Vllaznia Shokder
do 21 jul
1 - 1
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Breioablik BREIO Breioablik
do 21 jul
2 - 0
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
do 21 jul
2 - 0
New Saints TNS New Saints
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
do 21 jul
3 - 0
Puskás Akadémia PUS Puskás Akadémia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
di 26 jul
0 - 1
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
New Saints TNS New Saints
di 26 jul
0 - 0
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Ballkani FCB FC Ballkani
di 26 jul
6 - 0
SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
wo 27 jul
1 - 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
wo 27 jul
2 - 0
Vorskla Poltava VOR Vorskla Poltava
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
wo 27 jul
1 - 0
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Gomel GOM FK Gomel
wo 27 jul
1 - 2
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Astana AST Astana
do 28 jul
0 - 1
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gabala GAB Gabala
do 28 jul
2 - 1
Fehervar FEH Fehervar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
do 28 jul
1 - 0
Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kisvárda KIS Kisvárda
do 28 jul
1 - 0
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Milsami MIL Milsami
do 28 jul
1 - 4
KuPS KUPS KuPS
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
IF Elfsborg IF E IF Elfsborg
do 28 jul
1 - 2
Molde FK MOL Molde FK
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Maccabi Netanya NET Maccabi Netanya
do 28 jul
0 - 1
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
do 28 jul
1 - 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Riga RIG Riga
do 28 jul
2 - 1
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Radnicki Nis NIS Radnicki Nis
do 28 jul
3 - 4
Gzira United GZI Gzira United
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
do 28 jul
2 - 0
Botev Plovdiv BOT Botev Plovdiv
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
do 28 jul
4 - 0
Makedonija Skopje MAK Makedonija Skopje
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
do 28 jul
1 - 1
Hibernians FC HIB Hibernians FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 28 jul
7 - 0
St Joseph’s JOS St Joseph’s
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lilleström LIL Lilleström
do 28 jul
5 - 2
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
do 28 jul
3 - 0
Aris Limassol ARI Aris Limassol
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
do 28 jul
2 - 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
do 28 jul
2 - 1
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
do 28 jul
2 - 0
NK Rijeka NKR NK Rijeka
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viborg VIBORG Viborg
do 28 jul
1 - 0
FK Suduva SUD FK Suduva
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Newtown AFC NEW Newtown AFC
do 28 jul
1 - 2
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
do 28 jul
0 - 0
Zira FK ZIR Zira FK
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
do 28 jul
3 - 0
Vllaznia Shokder VL SH Vllaznia Shokder
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FCSB FCSB FCSB
do 28 jul
4 - 2
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki
do 28 jul
1 - 1
Levski Sofia LEV Levski Sofia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
do 28 jul
1 - 2
Rapid Wien RAP Rapid Wien
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
do 28 jul
1 - 0
Velez Mostar VEL Velez Mostar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 28 jul
1 - 1
FC Koper KOP FC Koper
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Brøndby IF BIF Brøndby IF
do 28 jul
4 - 0
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Drita DRI Drita
do 28 jul
0 - 2
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
do 28 jul
4 - 0
Racing FC RAC Racing FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
do 28 jul
2 - 0
BATE Borisov BATE BATE Borisov
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KF Laci KF LA KF Laci
do 28 jul
1 - 4
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shkendija SHK Shkendija
do 28 jul
3 - 1
Valmiera VFC Valmiera
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
do 28 jul
0 - 1
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NS Mura MUR NS Mura
do 28 jul
0 - 1
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
do 28 jul
2 - 0
Motherwell MOT Motherwell
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys
do 28 jul
3 - 0
FK Liepaja LIE FK Liepaja
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NK Osijek OSI NK Osijek
do 28 jul
0 - 2
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
do 28 jul
2 - 1
Breioablik BREIO Breioablik
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tuzla TUZ Tuzla
do 28 jul
0 - 4
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
do 28 jul
0 - 0
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
do 28 jul
3 - 2
FK Tirana TIR FK Tirana
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
do 28 jul
2 - 0
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Puskás Akadémia PUS Puskás Akadémia
do 28 jul
0 - 0
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Crusaders FC CRU Crusaders FC
do 28 jul
1 - 1
FC Basel FCB FC Basel
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Viborg VIBORG Viborg
wo 3 aug
3 - 0
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Riga RIG Riga
wo 3 aug
1 - 1
Gil Vicente GVF Gil Vicente
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Wolfsberger AC WAC Wolfsberger AC
wo 3 aug
0 - 0
Gzira United GZI Gzira United
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
wo 3 aug
0 - 1
FCSB FCSB FCSB
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RFS RFS RFS
do 4 aug
1 - 1
Hibernians FC HIB Hibernians FC
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KuPS KUPS KuPS
do 4 aug
0 - 2
Young Boys YB Young Boys
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
do 4 aug
0 - 2
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
do 4 aug
0 - 2
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Molde FK MOL Molde FK
do 4 aug
3 - 0
Kisvárda KIS Kisvárda
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
do 4 aug
1 - 0
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lilleström LIL Lilleström
do 4 aug
1 - 3
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
do 4 aug
2 - 1
Rapid Wien RAP Rapid Wien
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
do 4 aug
0 - 1
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
do 4 aug
2 - 0
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 4 aug
2 - 0
Panathinaikos PFC Panathinaikos
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
do 4 aug
5 - 1
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
do 4 aug
1 - 1
Shkendija SHK Shkendija
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
do 4 aug
0 - 0
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
do 4 aug
0 - 1
Levski Sofia LEV Levski Sofia
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk
do 4 aug
1 - 0
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Ballkani FCB FC Ballkani
do 4 aug
3 - 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Lugano LUG FC Lugano
do 4 aug
0 - 2
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
do 4 aug
1 - 3
FC Twente FCT FC Twente
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
do 4 aug
1 - 3
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 4 aug
1 - 1
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Brøndby IF BIF Brøndby IF
do 4 aug
1 - 0
FC Basel FCB FC Basel
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
do 4 aug
1 - 0
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Breioablik BREIO Breioablik
do 4 aug
1 - 3
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fehervar FEH Fehervar
do 4 aug
5 - 0
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hajduk Split HAJ Hajduk Split
do 4 aug
3 - 1
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dundee Utd DUTD Dundee Utd
do 4 aug
1 - 0
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
do 4 aug
1 - 0
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gzira United GZI Gzira United
di 9 aug
0 - 4
Wolfsberger AC WAC Wolfsberger AC
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
di 9 aug
1 - 2
Viborg VIBORG Viborg
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
wo 10 aug
1 - 0
Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
do 11 aug
0 - 0
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
do 11 aug
1 - 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
do 11 aug
1 - 0
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Basel FCB FC Basel
do 11 aug
2 - 1
Brøndby IF BIF Brøndby IF
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 11 aug
1 - 0
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 11 aug
3 - 1
FC Lugano LUG FC Lugano
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
do 11 aug
2 - 4
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
do 11 aug
3 - 1
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
do 11 aug
1 - 2
Fehervar FEH Fehervar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Twente FCT FC Twente
do 11 aug
4 - 1
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Panathinaikos PFC Panathinaikos
do 11 aug
1 - 1
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
do 11 aug
2 - 0
Lilleström LIL Lilleström
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FCSB FCSB FCSB
do 11 aug
1 - 0
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
do 11 aug
3 - 0
Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 11 aug
3 - 0
Breioablik BREIO Breioablik
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
do 11 aug
3 - 0
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
do 11 aug
2 - 1
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Levski Sofia LEV Levski Sofia
do 11 aug
1 - 2
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hibernians FC HIB Hibernians FC
do 11 aug
1 - 3
RFS RFS RFS
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
do 11 aug
2 - 1
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
do 11 aug
1 - 0
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shkendija SHK Shkendija
do 11 aug
1 - 1
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 11 aug
4 - 1
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Rapid Wien RAP Rapid Wien
do 11 aug
2 - 0
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
do 11 aug
0 - 2
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys
do 11 aug
3 - 0
KuPS KUPS KuPS
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 11 aug
7 - 0
Dundee Utd DUTD Dundee Utd
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kisvárda KIS Kisvárda
do 11 aug
2 - 1
Molde FK MOL Molde FK
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gil Vicente GVF Gil Vicente
do 11 aug
4 - 0
Riga RIG Riga
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
wo 17 aug
3 - 0
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
do 18 aug
2 - 1
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RFS RFS RFS
do 18 aug
2 - 2
Linfield LIN Linfield
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Young Boys YB Young Boys
do 18 aug
0 - 1
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovácko SLO Slovácko
do 18 aug
3 - 0
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Molde FK MOL Molde FK
do 18 aug
0 - 1
Wolfsberger AC WAC Wolfsberger AC
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
do 18 aug
1 - 0
Nice OGCN Nice
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
do 18 aug
1 - 0
FC Basel FCB FC Basel
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
do 18 aug
1 - 1
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 18 aug
1 - 1
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
do 18 aug
1 - 0
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 18 aug
1 - 1
Rapid Wien RAP Rapid Wien
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NK Maribor NKM NK Maribor
do 18 aug
0 - 0
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Köln KOL Köln
do 18 aug
1 - 2
Fehervar FEH Fehervar
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FCSB FCSB FCSB
do 18 aug
1 - 2
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 18 aug
2 - 0
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal
do 18 aug
4 - 2
Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
West Ham United WHU West Ham United
do 18 aug
3 - 1
Viborg VIBORG Viborg
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Partizan PAR FK Partizan
do 18 aug
4 - 1
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fiorentina FIO Fiorentina
do 18 aug
2 - 1
FC Twente FCT FC Twente
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shkupi SHK Shkupi
do 18 aug
1 - 2
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 18 aug
4 - 0
Gil Vicente GVF Gil Vicente
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
di 23 aug
3 - 2
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
do 25 aug
1 - 3
FCSB FCSB FCSB
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 25 aug
1 - 1
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
do 25 aug
0 - 1
Slovácko SLO Slovácko
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wolfsberger AC WAC Wolfsberger AC
do 25 aug
0 - 4
Molde FK MOL Molde FK
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 25 aug
1 - 0
NK Maribor NKM NK Maribor
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Twente FCT FC Twente
do 25 aug
0 - 0
Fiorentina FIO Fiorentina
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Fehervar FEH Fehervar
do 25 aug
0 - 3
Köln KOL Köln
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viborg VIBORG Viborg
do 25 aug
0 - 3
West Ham United WHU West Ham United
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 25 aug
2 - 0
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Basel FCB FC Basel
do 25 aug
2 - 0
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Nice OGCN Nice
do 25 aug
2 - 0
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
do 25 aug
0 - 1
Young Boys YB Young Boys
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
do 25 aug
3 - 3
FK Partizan PAR FK Partizan
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Ballkani FCB FC Ballkani
do 25 aug
1 - 0
Shkupi SHK Shkupi
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
do 25 aug
2 - 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
do 25 aug
1 - 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Linfield LIN Linfield
do 25 aug
1 - 1
RFS RFS RFS
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
do 25 aug
1 - 3
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gil Vicente GVF Gil Vicente
do 25 aug
1 - 2
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Rapid Wien RAP Rapid Wien
do 25 aug
0 - 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hajduk Split HAJ Hajduk Split
do 25 aug
0 - 2
Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Heart of Midlothian HOM Heart of Midlothian
do 8 sep
0 - 4
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fiorentina FIO Fiorentina
do 8 sep
1 - 1
RFS RFS RFS
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
do 8 sep
1 - 0
Silkeborg SIF Silkeborg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Austria Wien FAW Austria Wien
do 8 sep
0 - 0
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal
do 8 sep
4 - 3
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Nice OGCN Nice
do 8 sep
1 - 1
Köln KOL Köln
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovácko SLO Slovácko
do 8 sep
3 - 3
FK Partizan PAR FK Partizan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Ballkani FCB FC Ballkani
do 8 sep
1 - 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
West Ham United WHU West Ham United
do 8 sep
3 - 1
FCSB FCSB FCSB
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 8 sep
0 - 0
Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
do 8 sep
0 - 1
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Molde FK MOL Molde FK
do 8 sep
0 - 0
KAA Gent GNT KAA Gent
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
do 8 sep
0 - 0
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sivasspor SIV Sivasspor
do 8 sep
1 - 1
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
do 8 sep
0 - 0
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Basel FCB FC Basel
do 8 sep
3 - 1
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Apollon Limasol APL Apollon Limasol
do 15 sep
1 - 3
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 15 sep
4 - 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KAA Gent GNT KAA Gent
do 15 sep
3 - 0
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
do 15 sep
3 - 2
Molde FK MOL Molde FK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 15 sep
3 - 2
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 15 sep
0 - 1
Sivasspor SIV Sivasspor
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
do 15 sep
2 - 0
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
do 15 sep
0 - 1
FC Basel FCB FC Basel
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RFS RFS RFS
do 15 sep
0 - 2
Heart of Midlothian HOM Heart of Midlothian
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 15 sep
3 - 0
Fiorentina FIO Fiorentina
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FCSB FCSB FCSB
do 15 sep
0 - 0
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Silkeborg SIF Silkeborg
do 15 sep
2 - 3
West Ham United WHU West Ham United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 15 sep
1 - 2
Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 15 sep
4 - 1
Austria Wien FAW Austria Wien
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Partizan PAR FK Partizan
do 15 sep
1 - 1
Nice OGCN Nice
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Köln KOL Köln
do 15 sep
4 - 2
Slovácko SLO Slovácko
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
do 6 okt
0 - 1
West Ham United WHU West Ham United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Silkeborg SIF Silkeborg
do 6 okt
5 - 0
FCSB FCSB FCSB
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 6 okt
0 - 0
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Slovácko SLO Slovácko
do 6 okt
0 - 1
Nice OGCN Nice
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
do 6 okt
2 - 2
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Molde FK MOL Molde FK
do 6 okt
3 - 0
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Sivasspor SIV Sivasspor
do 6 okt
3 - 4
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
do 6 okt
2 - 0
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Heart of Midlothian HOM Heart of Midlothian
do 6 okt
0 - 3
Fiorentina FIO Fiorentina
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
RFS RFS RFS
do 6 okt
0 - 0
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Villarreal VIL Villarreal
do 6 okt
5 - 0
Austria Wien FAW Austria Wien
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Köln KOL Köln
do 6 okt
0 - 1
FK Partizan PAR FK Partizan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 6 okt
3 - 2
Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
KAA Gent GNT KAA Gent
do 6 okt
0 - 1
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 6 okt
0 - 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Basel FCB FC Basel
do 6 okt
0 - 2
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Fiorentina FIO Fiorentina
do 13 okt
5 - 1
Heart of Midlothian HOM Heart of Midlothian
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 13 okt
3 - 0
RFS RFS RFS
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Austria Wien FAW Austria Wien
do 13 okt
0 - 1
Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FK Partizan PAR FK Partizan
do 13 okt
2 - 0
Köln KOL Köln
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Apollon Limasol APL Apollon Limasol
do 13 okt
1 - 0
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
do 13 okt
4 - 2
KAA Gent GNT KAA Gent
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 13 okt
2 - 0
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
do 13 okt
3 - 3
FC Basel FCB FC Basel
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
West Ham United WHU West Ham United
do 13 okt
2 - 1
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FCSB FCSB FCSB
do 13 okt
0 - 5
Silkeborg SIF Silkeborg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 13 okt
1 - 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Nice OGCN Nice
do 13 okt
1 - 2
Slovácko SLO Slovácko
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 13 okt
1 - 2
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
do 13 okt
0 - 2
Molde FK MOL Molde FK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FC Ballkani FCB FC Ballkani
do 13 okt
1 - 2
Sivasspor SIV Sivasspor
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
do 13 okt
2 - 1
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Fiorentina FIO Fiorentina
do 27 okt
2 - 1
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
do 27 okt
2 - 2
FCSB FCSB FCSB
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Villarreal VIL Villarreal
do 27 okt
2 - 2
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Austria Wien FAW Austria Wien
do 27 okt
1 - 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Nice OGCN Nice
do 27 okt
2 - 1
FK Partizan PAR FK Partizan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 27 okt
1 - 2
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Heart of Midlothian HOM Heart of Midlothian
do 27 okt
2 - 1
RFS RFS RFS
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
West Ham United WHU West Ham United
do 27 okt
1 - 0
Silkeborg SIF Silkeborg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
do 27 okt
1 - 0
Apollon Limasol APL Apollon Limasol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
do 27 okt
1 - 1
KAA Gent GNT KAA Gent
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Molde FK MOL Molde FK
do 27 okt
2 - 3
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Sivasspor SIV Sivasspor
do 27 okt
3 - 0
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Ballkani FCB FC Ballkani
do 27 okt
0 - 1
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Basel FCB FC Basel
do 27 okt
2 - 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
do 27 okt
2 - 1
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slovácko SLO Slovácko
vr 28 okt
0 - 1
Köln KOL Köln
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RFS RFS RFS
do 3 nov
0 - 3
Fiorentina FIO Fiorentina
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 3 nov
3 - 1
Heart of Midlothian HOM Heart of Midlothian
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 3 nov
2 - 1
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Apollon Limasol APL Apollon Limasol
do 3 nov
1 - 0
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
KAA Gent GNT KAA Gent
do 3 nov
4 - 0
Molde FK MOL Molde FK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Djurgardens IF DJURGARDENS IF Djurgardens IF
do 3 nov
1 - 0
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 3 nov
1 - 0
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 3 nov
1 - 1
Sivasspor SIV Sivasspor
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
do 3 nov
1 - 2
FC Basel FCB FC Basel
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
do 3 nov
1 - 2
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Silkeborg SIF Silkeborg
do 3 nov
0 - 2
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
FCSB FCSB FCSB
do 3 nov
0 - 3
West Ham United WHU West Ham United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 3 nov
3 - 0
Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 3 nov
4 - 0
Austria Wien FAW Austria Wien
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
FK Partizan PAR FK Partizan
do 3 nov
1 - 1
Slovácko SLO Slovácko
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Köln KOL Köln
do 3 nov
2 - 2
Nice OGCN Nice
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Qarabag QFK FK Qarabag
do 16 feb 18:45
KAA Gent GNT KAA Gent
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Trabzonspor TRA Trabzonspor
do 16 feb 18:45
FC Basel FCB FC Basel
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
do 16 feb 18:45
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sporting Braga SCB Sporting Braga
do 16 feb 18:45
Fiorentina FIO Fiorentina
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
do 16 feb 21:00
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sheriff Tiraspol FCS Sheriff Tiraspol
do 16 feb 21:00
FK Partizan PAR FK Partizan
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
do 16 feb 21:00
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lazio Roma SSL Lazio Roma
do 16 feb 21:00
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 23 feb 18:45
Lazio Roma SSL Lazio Roma
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dnipro-1 DN1 Dnipro-1
do 23 feb 18:45
AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Partizan PAR FK Partizan
do 23 feb 18:45
Sheriff Tiraspol FCS Sheriff Tiraspol
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
do 23 feb 18:45
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 23 feb 21:00
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Fiorentina FIO Fiorentina
do 23 feb 21:00
Sporting Braga SCB Sporting Braga
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KAA Gent GNT KAA Gent
do 23 feb 21:00
FK Qarabag QFK FK Qarabag
Zestiende finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Basel FCB FC Basel
do 23 feb 21:00
Trabzonspor TRA Trabzonspor

Rangschikking

Groepsfase - Groep A

Ptn W G D V G+ G- G=
1
İstanbul Başakşehir IST
13 6 4 1 1 14 3 11
2
Fiorentina FIO
13 6 4 1 1 14 6 8
3
Heart of Midlothian HOM
6 6 2 0 4 6 16 -10
4
RFS RFS
2 6 0 2 4 2 11 -9

Groepsfase - Groep B

Ptn W G D V G+ G- G=
1
West Ham United WHU
18 6 6 0 0 13 4 9
2
RSC Anderlecht AND
8 6 2 2 2 6 5 1
3
Silkeborg SIF
6 6 2 0 4 12 7 5
4
FCSB FCSB
2 6 0 2 4 3 18 -15

Groepsfase - Groep C

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Villarreal VIL
13 6 4 1 1 14 9 5
2
Lech Poznan POZ
9 6 2 3 1 12 7 5
3
Hapoël Beer-Sheva HBS
7 6 1 4 1 8 5 3
4
Austria Wien FAW
2 6 0 2 4 2 15 -13

Groepsfase - Groep D

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Nice OGCN
9 6 2 3 1 8 7 1
2
FK Partizan PAR
9 6 2 3 1 9 7 2
3
Köln KOL
8 6 2 2 2 8 8 0
4
Slovácko SLO
5 6 1 2 3 8 11 -3

Groepsfase - Groep E

Ptn W G D V G+ G- G=
1
AZ Alkmaar AZA
15 6 5 0 1 12 6 6
2
Dnipro-1 DN1
10 6 3 1 2 9 7 2
3
Apollon Limasol APL
7 6 2 1 3 5 7 -2
4
FC Vaduz FCV
2 6 0 2 4 5 11 -6

Groepsfase - Groep F

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Djurgardens IF DJURGARDENS IF
16 6 5 1 0 12 6 6
2
KAA Gent GNT
8 6 2 2 2 10 6 4
3
Molde FK MOL
7 6 2 1 3 9 10 -1
4
Shamrock Rovers SHAMR
2 6 0 2 4 1 10 -9

Groepsfase - Groep G

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Sivasspor SIV
11 6 3 2 1 11 7 4
2
CFR Cluj CFR
10 6 3 1 2 5 5 0
3
Slavia Praag SLA
8 6 2 2 2 6 7 -1
4
FC Ballkani FCB
4 6 1 1 4 8 11 -3

Groepsfase - Groep H

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Slovan Bratislava SSB
11 6 3 2 1 9 7 2
2
FC Basel FCB
11 6 3 2 1 11 9 2
3
Pyunik Erevan PYU
6 6 2 0 4 8 9 -1
4
Zalgiris Vilnius ZAL
5 6 1 2 3 5 8 -3