App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Europa Conference League - Proximus Pickx

Nieuws uit de Conference League

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Gzira United GZI Gzira United
di 5 jul
1 - 1
Atlètic Club d'Escaldes ACE Atlètic Club d'Escaldes
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
St Joseph’s JOS St Joseph’s
di 5 jul
0 - 0
Larne LFC Larne
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Inter Turku TURKU FC Inter Turku
wo 6 jul
1 - 0
Drita DRI Drita
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
wo 6 jul
1 - 0
Europa FC EFC Europa FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Alashkert FC ALA Alashkert FC
do 7 jul
1 - 0
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
UE Santa Coloma SCO UE Santa Coloma
do 7 jul
0 - 1
Breioablik BREIO Breioablik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Borac BBL FK Borac
do 7 jul
2 - 0
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Panevėžys FKP FK Panevėžys
do 7 jul
0 - 0
Milsami MIL Milsami
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
do 7 jul
1 - 0
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bruno's Magpies FCB Bruno's Magpies
do 7 jul
2 - 1
Crusaders FC CRU Crusaders FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
do 7 jul
4 - 1
KR Reykjavík REY KR Reykjavík
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KuPS KUPS KuPS
do 7 jul
2 - 0
Dila Gori DIL Dila Gori
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
do 7 jul
0 - 1
Partizani Tirana PAR Partizani Tirana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
do 7 jul
2 - 0
Kauno Zalgiris KAU Kauno Zalgiris
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
do 7 jul
2 - 3
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
do 7 jul
1 - 1
FC Differdange 03 DIF FC Differdange 03
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sfântul Gheorghe SGS Sfântul Gheorghe
do 7 jul
1 - 2
NS Mura MUR NS Mura
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Floriana FLO Floriana
do 7 jul
0 - 0
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KF Laci KF LA KF Laci
do 7 jul
0 - 0
Iskra Danilovgrad ISK Iskra Danilovgrad
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SC Gjilani SCG SC Gjilani
do 7 jul
1 - 0
FK Liepaja LIE FK Liepaja
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
do 7 jul
1 - 1
Decic FKD Decic
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fola Esch FOL Fola Esch
do 7 jul
0 - 1
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shkendija SHK Shkendija
do 7 jul
2 - 0
Ararat Erevan ARA Ararat Erevan
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HB Torshavn TOR HB Torshavn
do 7 jul
1 - 0
Newtown AFC NEW Newtown AFC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bala Town BAL Bala Town
do 7 jul
1 - 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
do 7 jul
4 - 1
Akademija Pandev AKP Akademija Pandev
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
do 7 jul
2 - 1
Cliftonville CLI Cliftonville
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
do 7 jul
2 - 0
Llapi FKL Llapi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SP Tre Penne PEN SP Tre Penne
do 7 jul
0 - 2
Tuzla TUZ Tuzla
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Derry City DC Derry City
do 7 jul
0 - 2
Riga RIG Riga
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Drita DRI Drita
di 12 jul
3 - 0
FC Inter Turku TURKU FC Inter Turku
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Liepaja LIE FK Liepaja
do 14 jul
3 - 1
SC Gjilani SCG SC Gjilani
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Akademija Pandev AKP Akademija Pandev
do 14 jul
1 - 2
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ararat Erevan ARA Ararat Erevan
do 14 jul
2 - 2
Shkendija SHK Shkendija
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Europa FC EFC Europa FC
do 14 jul
1 - 2
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tuzla TUZ Tuzla
do 14 jul
6 - 0
SP Tre Penne PEN SP Tre Penne
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
do 14 jul
4 - 2
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Milsami MIL Milsami
do 14 jul
2 - 0
FK Panevėžys FKP FK Panevėžys
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
do 14 jul
1 - 2
Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kauno Zalgiris KAU Kauno Zalgiris
do 14 jul
0 - 0
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
do 14 jul
3 - 1
FK Borac BBL FK Borac
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dila Gori DIL Dila Gori
do 14 jul
0 - 0
KuPS KUPS KuPS
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Atlètic Club d'Escaldes ACE Atlètic Club d'Escaldes
do 14 jul
0 - 1
Gzira United GZI Gzira United
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Riga RIG Riga
do 14 jul
2 - 0
Derry City DC Derry City
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
do 14 jul
1 - 0
Floriana FLO Floriana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Newtown AFC NEW Newtown AFC
do 14 jul
2 - 1
HB Torshavn TOR HB Torshavn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Differdange 03 DIF FC Differdange 03
do 14 jul
1 - 2
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
do 14 jul
4 - 1
Alashkert FC ALA Alashkert FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NS Mura MUR NS Mura
do 14 jul
2 - 1
Sfântul Gheorghe SGS Sfântul Gheorghe
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Partizani Tirana PAR Partizani Tirana
do 14 jul
0 - 1
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Llapi FKL Llapi
do 14 jul
2 - 2
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
do 14 jul
0 - 1
Bala Town BAL Bala Town
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KR Reykjavík REY KR Reykjavík
do 14 jul
1 - 0
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Larne LFC Larne
do 14 jul
0 - 1
St Joseph’s JOS St Joseph’s
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
do 14 jul
3 - 1
Fola Esch FOL Fola Esch
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Decic FKD Decic
do 14 jul
1 - 2
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Cliftonville CLI Cliftonville
do 14 jul
0 - 3
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Crusaders FC CRU Crusaders FC
do 14 jul
3 - 1
Bruno's Magpies FCB Bruno's Magpies
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Iskra Danilovgrad ISK Iskra Danilovgrad
do 14 jul
0 - 1
KF Laci KF LA KF Laci
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Breioablik BREIO Breioablik
do 14 jul
4 - 1
UE Santa Coloma SCO UE Santa Coloma
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Tirana TIR FK Tirana
di 19 jul
0 - 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hibernians FC HIB Hibernians FC
di 19 jul
3 - 2
Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
di 19 jul
0 - 4
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Botev Plovdiv BOT Botev Plovdiv
wo 20 jul
0 - 0
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
wo 20 jul
0 - 2
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
wo 20 jul
0 - 0
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
do 21 jul
1 - 2
NK Osijek OSI NK Osijek
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
do 21 jul
0 - 1
Kisvárda KIS Kisvárda
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
do 21 jul
2 - 0
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Liepaja LIE FK Liepaja
do 21 jul
0 - 1
Young Boys YB Young Boys
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Valmiera VFC Valmiera
do 21 jul
1 - 2
Shkendija SHK Shkendija
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
do 21 jul
0 - 0
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Makedonija Skopje MAK Makedonija Skopje
do 21 jul
0 - 0
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KuPS KUPS KuPS
do 21 jul
2 - 2
Milsami MIL Milsami
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
do 21 jul
1 - 0
FCSB STE FCSB
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
do 21 jul
0 - 1
Lilleström LIL Lilleström
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Molde FK MOL Molde FK
do 21 jul
4 - 1
IF Elfsborg IF E IF Elfsborg
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 21 jul
5 - 0
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zira FK ZIR Zira FK
do 21 jul
0 - 3
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Koper KOP FC Koper
do 21 jul
0 - 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
do 21 jul
0 - 3
Riga RIG Riga
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Suduva SUD FK Suduva
do 21 jul
0 - 1
Viborg VIBORG Viborg
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
do 21 jul
1 - 1
Brøndby IF BIF Brøndby IF
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fehervar FEH Fehervar
do 21 jul
4 - 1
Gabala GAB Gabala
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
do 21 jul
0 - 0
KF Laci KF LA KF Laci
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Basel FCB FC Basel
do 21 jul
2 - 0
Crusaders FC CRU Crusaders FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Rapid Wien RAP Rapid Wien
do 21 jul
0 - 0
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Gzira United GZI Gzira United
do 21 jul
2 - 2
Radnicki Nis NIS Radnicki Nis
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
do 21 jul
0 - 0
Drita DRI Drita
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
St Joseph’s JOS St Joseph’s
do 21 jul
0 - 4
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Levski Sofia LEV Levski Sofia
do 21 jul
2 - 0
PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vorskla Poltava VOR Vorskla Poltava
do 21 jul
3 - 2
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag
do 21 jul
0 - 0
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
do 21 jul
1 - 0
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 21 jul
2 - 1
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Aris Limassol ARI Aris Limassol
do 21 jul
2 - 0
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 21 jul
3 - 0
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 21 jul
1 - 1
Maccabi Netanya NET Maccabi Netanya
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
do 21 jul
5 - 1
FK Gomel GOM FK Gomel
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Racing FC RAC Racing FC
do 21 jul
1 - 4
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
do 21 jul
3 - 1
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Velez Mostar VEL Velez Mostar
do 21 jul
0 - 1
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NK Rijeka NKR NK Rijeka
do 21 jul
1 - 2
Djurgardens IF DJU Djurgardens IF
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
do 21 jul
4 - 1
Newtown AFC NEW Newtown AFC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 21 jul
1 - 0
Tuzla TUZ Tuzla
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Motherwell MOT Motherwell
do 21 jul
0 - 1
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
do 21 jul
1 - 1
NS Mura MUR NS Mura
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
do 21 jul
5 - 0
Astana AST Astana
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
BATE Borisov BATE BATE Borisov
do 21 jul
0 - 3
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vllaznia Shokder VL SH Vllaznia Shokder
do 21 jul
1 - 1
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Breioablik BREIO Breioablik
do 21 jul
2 - 0
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
do 21 jul
2 - 0
New Saints TNS New Saints
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
do 21 jul
3 - 0
Puskás Akadémia PUS Puskás Akadémia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
di 26 jul
0 - 1
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
New Saints TNS New Saints
di 26 jul
0 - 0
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Ballkani FCB FC Ballkani
di 26 jul
6 - 0
SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
wo 27 jul
1 - 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
wo 27 jul
2 - 0
Vorskla Poltava VOR Vorskla Poltava
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
wo 27 jul
1 - 0
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Gomel GOM FK Gomel
wo 27 jul
1 - 2
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Astana AST Astana
do 28 jul
0 - 1
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gabala GAB Gabala
do 28 jul
2 - 1
Fehervar FEH Fehervar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
do 28 jul
1 - 0
Ararat-Armenia ARA Ararat-Armenia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kisvárda KIS Kisvárda
do 28 jul
1 - 0
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Milsami MIL Milsami
do 28 jul
1 - 4
KuPS KUPS KuPS
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
IF Elfsborg IF E IF Elfsborg
do 28 jul
1 - 2
Molde FK MOL Molde FK
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Maccabi Netanya NET Maccabi Netanya
do 28 jul
0 - 1
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
do 28 jul
1 - 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Riga RIG Riga
do 28 jul
2 - 1
Ruzomberok RUZ Ruzomberok
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Radnicki Nis NIS Radnicki Nis
do 28 jul
3 - 4
Gzira United GZI Gzira United
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
do 28 jul
2 - 0
Botev Plovdiv BOT Botev Plovdiv
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
do 28 jul
4 - 0
Makedonija Skopje MAK Makedonija Skopje
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
do 28 jul
1 - 1
Hibernians FC HIB Hibernians FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 28 jul
7 - 0
St Joseph’s JOS St Joseph’s
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lilleström LIL Lilleström
do 28 jul
5 - 2
SJK Seinajoki SJK SJK Seinajoki
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
do 28 jul
3 - 0
Aris Limassol ARI Aris Limassol
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
do 28 jul
2 - 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Olympja Ljubljana OLI Olympja Ljubljana
do 28 jul
2 - 1
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Djurgardens IF DJU Djurgardens IF
do 28 jul
2 - 0
NK Rijeka NKR NK Rijeka
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viborg VIBORG Viborg
do 28 jul
1 - 0
FK Suduva SUD FK Suduva
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Newtown AFC NEW Newtown AFC
do 28 jul
1 - 2
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
do 28 jul
0 - 0
Zira FK ZIR Zira FK
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
do 28 jul
3 - 0
Vllaznia Shokder VL SH Vllaznia Shokder
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FCSB STE FCSB
do 28 jul
4 - 2
Saburtalo Tbilisi SAB Saburtalo Tbilisi
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PAOK Saloniki PAOK PAOK Saloniki
do 28 jul
1 - 1
Levski Sofia LEV Levski Sofia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lechia Gdansk KSL Lechia Gdansk
do 28 jul
1 - 2
Rapid Wien RAP Rapid Wien
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
do 28 jul
1 - 0
Velez Mostar VEL Velez Mostar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 28 jul
1 - 1
FC Koper KOP FC Koper
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Brøndby IF BIF Brøndby IF
do 28 jul
4 - 0
Pogon Szczecin POGON SZCZECIN Pogon Szczecin
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Drita DRI Drita
do 28 jul
0 - 2
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
do 28 jul
4 - 0
Racing FC RAC Racing FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
do 28 jul
2 - 0
BATE Borisov BATE BATE Borisov
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KF Laci KF LA KF Laci
do 28 jul
1 - 4
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shkendija SHK Shkendija
do 28 jul
3 - 1
Valmiera VFC Valmiera
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Minsk MIN Dinamo Minsk
do 28 jul
0 - 1
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NS Mura MUR NS Mura
do 28 jul
0 - 1
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
do 28 jul
2 - 0
Motherwell MOT Motherwell
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys
do 28 jul
3 - 0
FK Liepaja LIE FK Liepaja
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NK Osijek OSI NK Osijek
do 28 jul
0 - 2
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
do 28 jul
2 - 1
Breioablik BREIO Breioablik
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tuzla TUZ Tuzla
do 28 jul
0 - 4
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SP Tre Fiori FIORI SP Tre Fiori
do 28 jul
0 - 0
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
do 28 jul
3 - 2
FK Tirana TIR FK Tirana
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
do 28 jul
2 - 0
Vikingur Gota GOT Vikingur Gota
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Puskás Akadémia PUS Puskás Akadémia
do 28 jul
0 - 0
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Crusaders FC CRU Crusaders FC
do 28 jul
1 - 1
FC Basel FCB FC Basel
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Viborg VIBORG Viborg
wo 3 aug
3 - 0
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Riga RIG Riga
wo 3 aug
1 - 1
Gil Vicente GVF Gil Vicente
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Wolfsberger AC WAC Wolfsberger AC
wo 3 aug
0 - 0
Gzira United GZI Gzira United
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
wo 3 aug
0 - 1
FCSB STE FCSB
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RFS RFS RFS
do 4 aug
1 - 1
Hibernians FC HIB Hibernians FC
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KuPS KUPS KuPS
do 4 aug
0 - 2
Young Boys YB Young Boys
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
do 4 aug
0 - 2
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
do 4 aug
0 - 2
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Molde FK MOL Molde FK
do 4 aug
3 - 0
Kisvárda KIS Kisvárda
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
do 4 aug
1 - 0
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lilleström LIL Lilleström
do 4 aug
1 - 3
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
do 4 aug
2 - 1
Rapid Wien RAP Rapid Wien
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
do 4 aug
0 - 1
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
do 4 aug
2 - 0
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slavia Praag SLA Slavia Praag
do 4 aug
2 - 0
Panathinaikos PFC Panathinaikos
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
do 4 aug
5 - 1
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
do 4 aug
1 - 1
Shkendija SHK Shkendija
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
do 4 aug
0 - 0
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
do 4 aug
0 - 1
Levski Sofia LEV Levski Sofia
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk
do 4 aug
1 - 0
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Ballkani FCB FC Ballkani
do 4 aug
3 - 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Lugano LUG FC Lugano
do 4 aug
0 - 2
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
do 4 aug
1 - 3
FC Twente FCT FC Twente
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
do 4 aug
1 - 3
Djurgardens IF DJU Djurgardens IF
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Vaduz FCV FC Vaduz
do 4 aug
1 - 1
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Brøndby IF BIF Brøndby IF
do 4 aug
1 - 0
FC Basel FCB FC Basel
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
do 4 aug
1 - 0
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Breioablik BREIO Breioablik
do 4 aug
1 - 3
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fehervar FEH Fehervar
do 4 aug
5 - 0
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hajduk Split HAJ Hajduk Split
do 4 aug
3 - 1
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dundee Utd DUTD Dundee Utd
do 4 aug
1 - 0
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
do 4 aug
1 - 0
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gzira United GZI Gzira United
di 9 aug 18:00
Wolfsberger AC WAC Wolfsberger AC
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
B36 Torshavn B36 B36 Torshavn
di 9 aug 20:00
Viborg VIBORG Viborg
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
V.Guimaraes VSC V.Guimaraes
wo 10 aug 18:00
Hajduk Split HAJ Hajduk Split
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kyzylzhar KYZ Kyzylzhar
do 11 aug 14:00
Apoel Nicosia APN Apoel Nicosia
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
do 11 aug 16:00
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Raków Częstochowa RAK Raków Częstochowa
do 11 aug 18:00
Spartak-Trnava TRN Spartak-Trnava
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Basel FCB FC Basel
do 11 aug 19:00
Brøndby IF BIF Brøndby IF
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Royal Antwerp FC ANT Royal Antwerp FC
do 11 aug 19:00
Lilleström LIL Lilleström
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
do 11 aug 19:00
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hapoël Beer-Sheva HBS Hapoël Beer-Sheva
do 11 aug 19:00
FC Lugano LUG FC Lugano
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Torku Konyaspor KONYA Torku Konyaspor
do 11 aug 19:00
FC Vaduz FCV FC Vaduz
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Djurgardens IF DJU Djurgardens IF
do 11 aug 19:00
Sepsi Sfântu Gheorghe ACSS Sepsi Sfântu Gheorghe
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Petrocub Hincesti PET Petrocub Hincesti
do 11 aug 19:00
Fehervar FEH Fehervar
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Twente FCT FC Twente
do 11 aug 19:00
Cukaricki Belgrade CB Cukaricki Belgrade
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Panathinaikos PFC Panathinaikos
do 11 aug 19:30
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FCSB STE FCSB
do 11 aug 19:30
Dunajska Streda DUN Dunajska Streda
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Universitatea Craiova UCR Universitatea Craiova
do 11 aug 19:30
Zorya Luhansk ZOR Zorya Luhansk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hibernians FC HIB Hibernians FC
do 11 aug 20:00
RFS RFS RFS
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shkendija SHK Shkendija
do 11 aug 20:00
AIK Stockholm AIK AIK Stockholm
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sligo Rovers SLIGO ROVERS Sligo Rovers
do 11 aug 20:00
Viking Stavanger VIK Viking Stavanger
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
do 11 aug 20:00
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Aris Salonique ARIS Aris Salonique
do 11 aug 20:00
Maccabi Tel Aviv MTA Maccabi Tel Aviv
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Levski Sofia LEV Levski Sofia
do 11 aug 20:00
Hamrun Spartans HAM Hamrun Spartans
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RSC Anderlecht AND RSC Anderlecht
do 11 aug 20:00
Paide Linnameeskond PAI Paide Linnameeskond
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Rapid Wien RAP Rapid Wien
do 11 aug 20:30
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lech Poznan POZ Lech Poznan
do 11 aug 20:30
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
İstanbul Başakşehir IST İstanbul Başakşehir
do 11 aug 20:45
Breioablik BREIO Breioablik
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Saint Patrick's PAT Saint Patrick's
do 11 aug 20:45
CSKA Sofia CSKA CSKA Sofia
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys
do 11 aug 21:00
KuPS KUPS KuPS
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AZ Alkmaar AZA AZ Alkmaar
do 11 aug 21:00
Dundee Utd DUTD Dundee Utd
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kisvárda KIS Kisvárda
do 11 aug 21:00
Molde FK MOL Molde FK
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gil Vicente GVF Gil Vicente
do 11 aug 21:00
Riga RIG Riga
Top