Barcelona wint in extremis El Clasico

La Liga | Het Real Madrid van Thibaut Courtois heeft zondag de titelstrijd in La Liga geen nieuw leven ingeblazen. De Madrilenen verloren in Camp Nou met 2-1 van leider Barcelona. De winnende treffer viel in de blessuretijd.

Door Belga

Deel dit nieuws

Barcelona-verdediger Ronald Araujo deelde al na negen minuten in El Clasico een geschenk uit. Hij devieerde een voorzet van Vinicius Junior ongelukkig in eigen doel. Courtois, die uitpakte met enkele knappe reddingen, was op slag van rust geklopt. Sergi Roberto (45.) trapte de gelijkmaker tegen de netten.

In de 81e minuut vloog een schot van invaller Marco Asensio binnen. Na het raadplegen van de beelden werd de 1-2 echter afgekeurd voor buitenspel. Uiteindelijk viel de winnende treffer aan de overkant in de blessuretijd. De ingevallen Franck Kessié (90.+2) duwde op aangeven van Balde de 2-1 tegen de touwen.

Thibaut Courtois stond de hele match tussen de palen bij Real. Eden Hazard kwam niet van de bank.

Na 26 speeldagen voert Barcelona de stand aan met 68 punten. Real Madrid volgt op 12 punten.

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top