Will Still verliest met Reims voor het eerst competitiematch, Juventus klopt Inter Milaan

Ligue 1 | Will Still heeft zondag voor het eerst als coach van Reims een nederlaag geleden in de Ligue 1. Olympique Marseille bleek met 1-2 te sterk. Het Inter Milaan van Romelu Lukaku verloor met 0-1 van Juventus op de 27e speeldag in de Serie A.

Door Belga

Deel dit nieuws

Sinds hij in oktober het roer in handen kreeg bij Reims bleef Stills team 17 Ligue 1-wedstrijden op een rij ongeslagen. Folarin Balogun bracht Reims in de 13e minuut op voorsprong. Maar Alexis Sanchez (16., 29.) bezorgde de bezoekers met twee doelpunten de zege.

Bij Reims begonnen Thomas Foket en Thibault De Smet in de basis. Maxime Busi verving Foket in de 87e minuut.

Na 28 speeldagen wipt Marseille in de stand opnieuw naar de tweede plaats met 59 punten, op zeven punten van leider PSG. Lens volgt op de derde plaats met 57 punten. Reims, dat een einde zag komen aan een reeks van 19 competitiematchen zonder nederlaag, is negende met 43 punten.

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top