Djokovic moet ook passen voor Miami Open

Sport | Novak Djokovic zal niet kunnen deelnemen aan het ATP Masters 1.000-toernooi in Miami. Dat hebben de organisatoren van het prestigieuze tennistoernooi gemeld, nadat ze "alle opties hebben uitgeput" in een poging de Servische nummer 1 van de wereld, die niet gevaccineerd is tegen het coronavirus, een reisvrijstelling te bezorgen.

Door Belga

Deel dit nieuws

Djokovic moest zich begin deze maand om dezelfde reden ook afmelden voor het Masters 1.000-toernooi van Indian Wells. De Serviër, die in januari nog de Australian Open won, vroeg tevergeefs een "speciale vergunning" aan om het land binnen te komen. Vorig seizoen mocht hij evenmin deelnemen aan toernooien in de Verenigde Staten omwille van zijn ongevaccineerde status.

De Amerikaanse tennisbond USTA en de organisatoren van de US Open vroegen enkele weken geleden in een statement aan de overheid Djokovic toestemming te verlenen om de VS binnen te mogen met het oog op de toernooien van Indian Wells en Miami. Die vraag kreeg dus geen gehoor.

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top