PSV richt pijlen op Thorgan Hazard

Eredivisie | De Nederlandse vicekampioen PSV zou naar verluidt geïnteresseerd zijn om Rode Duivel Thorgan Hazard naar Eindhoven te halen. PSV zou Hazard op huurbasis willen aantrekken met aankoopoptie. Dat nieuws meldde het Duitse dagblad Westdeutsche Allgemeine Zeitung op zondag.

Door Belga

Deel dit nieuws

De 29-jarige Hazard is dit seizoen op een zijspoor beland bij de Duitse topclub Borussia Dortmund. In de competitie is hij voornamelijk veroordeeld tot invalbeurten. Slechts tweemaal startte hij in de basis. Afgelopen woensdag haalde hij de selectie niet voor het duel tegen FSV Mainz.

Hazard speelde tot op heden 122 wedstrijden in het shirt van Dortmund. In 2020 won hij met de Borussen de Duitse supercup. Een jaar later veroverde hij de Duitse beker.

Gerelateerde onderwerpen

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top