Barbora Krejcikova en Katerina Siniakova verlengen titel in dubbelspel in Melbourne

Sport | Barbora Krejcikova en Katerina Siniakova volgen zichzelf op als laureaten van het vrouwen dubbelspel op de Australian Open in Melbourne.

Door Belga

Deel dit nieuws

De Tsjechen, die het eerste reekshoofd vormden, versloegen zondag in de finale de Japanners Shuko Aoyama en Ena Shibahara. Na anderhalf uur tennis prijkte de 6-4, 6-3 eindstand op het scorebord van de Rod Laver Arena.

De 27-jarige Krejcikova en de 26-jarige Siniakova zijn de eerste speelsters die hun titel in Melbourne kunnen verlengen sinds de Italianen Sara Errani en Roberta Vinci, die de beste waren in 2013 en 2014.

De Tsjechische tandem won al zeven grandslams samen. Vorig jaar mochten ze drie keer vieren, met winst in Australië en vervolgens ook op Wimbledon en de US Open. Daarnaast waren ze de beste op Roland Garros 2018 en 2021 en Wimbledon 2018. In de zomer van 2021 werden Krejcikova en Siniakova ook olympisch kampioen in Tokio.

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top