Shirt van LeBron James geveild voor 3,7 miljoen dollar in New York

Basketbal | Een shirt dat basketballer LeBron James droeg tijdens een NBA-finale in 2013, is vrijdag door Sotheby's in New York geveild voor 3,7 miljoen dollar (3,4 miljoen euro), een record voor een shirt van de topspeler.

Door Belga

Deel dit nieuws

Toch werd eerder al meer geld geboden voor shirts van sportlui. Zo bracht een truitje dat de Argentijnse voetballegende Diego Maradona droeg tijdens de wereldbeker voetbal in 1986 vorig jaar zowat 9,3 miljoen dollar op. Een shirt dat basketballer Michael Jordan droeg tijdens een NBA-wedstrijd in 1998 werd geveild voor 10,1 miljoen dollar.

Tijdens dezelfde veiling vrijdag in New York werd ook een jurk van prinses Diana geveild. Die bracht "na felle biedrondes" 604.800 dollar op, zo meldt Sotheby's via Twitter. De jurk was aanvankelijk geschat op een opbrengst van 80.000 tot 120.000 dollar.

Kijk wat je leuk vindt, waar en wanneer je wilt.

Ontdek Pickx Inloggen

Top

Top