App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

Challenger Pro League - Proximus Pickx

Nieuws uit 1B

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RE Virton REV RE Virton
vr 12 aug
1 - 1
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dender EH DEN Dender EH
vr 12 aug
1 - 4
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 13 aug
1 - 0
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Club NXT BRU Club NXT
za 13 aug
2 - 2
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Jong Genk GNK Jong Genk
zo 14 aug
4 - 1
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RSCA Futures AND RSCA Futures
zo 14 aug
0 - 0
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SL 16 FC STA SL 16 FC
vr 19 aug
2 - 2
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
vr 19 aug
3 - 2
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SK Beveren SKB SK Beveren
za 20 aug
2 - 2
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RWDM RWDM RWDM
za 20 aug
1 - 0
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lommel SK LOM Lommel SK
zo 21 aug
0 - 2
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lierse LIE Lierse
zo 21 aug
3 - 1
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Jong Genk GNK Jong Genk
vr 26 aug
0 - 3
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Dender EH DEN Dender EH
vr 26 aug
0 - 1
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 27 aug
2 - 2
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 27 aug
1 - 1
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Club NXT BRU Club NXT
zo 28 aug
2 - 1
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Beerschot VA BEE Beerschot VA
zo 28 aug
2 - 3
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
RWDM RWDM RWDM
vr 2 sep
2 - 2
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
SL 16 FC STA SL 16 FC
vr 2 sep
2 - 2
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Club NXT BRU Club NXT
za 3 sep
1 - 2
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Lierse LIE Lierse
za 3 sep
4 - 1
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
RE Virton REV RE Virton
zo 4 sep
1 - 1
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Lommel SK LOM Lommel SK
zo 4 sep
0 - 2
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Beerschot VA BEE Beerschot VA
vr 9 sep
0 - 2
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Dender EH DEN Dender EH
vr 9 sep
2 - 3
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 10 sep
1 - 1
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
SK Beveren SKB SK Beveren
za 10 sep
2 - 1
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Jong Genk GNK Jong Genk
zo 11 sep
0 - 1
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
zo 11 sep
1 - 2
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
vr 16 sep
0 - 2
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Lierse LIE Lierse
vr 16 sep
2 - 3
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Club NXT BRU Club NXT
za 17 sep
2 - 2
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RWDM RWDM RWDM
za 17 sep
1 - 1
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RE Virton REV RE Virton
zo 18 sep
1 - 2
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Lommel SK LOM Lommel SK
zo 18 sep
0 - 1
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
RE Virton REV RE Virton
vr 30 sep
3 - 3
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Jong Genk GNK Jong Genk
vr 30 sep
0 - 2
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Lommel SK LOM Lommel SK
za 1 okt
2 - 1
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 1 okt
2 - 0
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
SK Beveren SKB SK Beveren
zo 2 okt
5 - 0
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
SL 16 FC STA SL 16 FC
zo 2 okt
1 - 3
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
RSCA Futures AND RSCA Futures
vr 7 okt
3 - 1
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Dender EH DEN Dender EH
vr 7 okt
0 - 3
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 8 okt
3 - 0
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
RWDM RWDM RWDM
za 8 okt
2 - 0
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Lierse LIE Lierse
zo 9 okt
2 - 0
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Club NXT BRU Club NXT
zo 9 okt
3 - 1
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
SK Beveren SKB SK Beveren
vr 14 okt
2 - 1
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
SL 16 FC STA SL 16 FC
vr 14 okt
1 - 4
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
RE Virton REV RE Virton
za 15 okt
0 - 0
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Lommel SK LOM Lommel SK
za 15 okt
3 - 4
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Jong Genk GNK Jong Genk
zo 16 okt
3 - 2
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Beerschot VA BEE Beerschot VA
zo 16 okt
1 - 1
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
SL 16 FC STA SL 16 FC
vr 21 okt
2 - 1
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Club NXT BRU Club NXT
vr 21 okt
2 - 0
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Jong Genk GNK Jong Genk
za 22 okt
1 - 2
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 22 okt
0 - 2
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
RWDM RWDM RWDM
zo 23 okt
3 - 1
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Lierse LIE Lierse
zo 23 okt
3 - 1
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
vr 28 okt
4 - 1
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Lommel SK LOM Lommel SK
vr 28 okt
3 - 1
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Dender EH DEN Dender EH
za 29 okt
3 - 2
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 29 okt
1 - 2
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
RWDM RWDM RWDM
zo 30 okt
3 - 0
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
SK Beveren SKB SK Beveren
zo 30 okt
3 - 0
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
RSCA Futures AND RSCA Futures
vr 4 nov
3 - 0
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Dender EH DEN Dender EH
vr 4 nov
0 - 1
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
RE Virton REV RE Virton
za 5 nov
0 - 1
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
SK Beveren SKB SK Beveren
za 5 nov
1 - 0
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Lommel SK LOM Lommel SK
zo 6 nov
1 - 3
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Lierse LIE Lierse
zo 6 nov
4 - 2
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
SL 16 FC STA SL 16 FC
vr 11 nov
1 - 1
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Club NXT BRU Club NXT
vr 11 nov
2 - 2
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Jong Genk GNK Jong Genk
za 12 nov
0 - 0
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 12 nov
3 - 0
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Lierse LIE Lierse
zo 13 nov
1 - 5
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
RWDM RWDM RWDM
zo 13 nov
5 - 0
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
RE Virton REV RE Virton
vr 18 nov
0 - 2
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Lommel SK LOM Lommel SK
vr 18 nov
2 - 1
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 19 nov
1 - 0
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
SK Beveren SKB SK Beveren
za 19 nov
1 - 1
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
zo 20 nov
2 - 1
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Dender EH DEN Dender EH
zo 20 nov
2 - 1
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Club NXT BRU Club NXT
vr 25 nov
4 - 1
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Jong Genk GNK Jong Genk
vr 25 nov
2 - 0
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 26 nov
1 - 2
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 26 nov
1 - 2
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
SK Beveren SKB SK Beveren
zo 27 nov
2 - 3
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Lierse LIE Lierse
zo 27 nov
2 - 2
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
SL 16 FC STA SL 16 FC
vr 2 dec
2 - 4
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
RSCA Futures AND RSCA Futures
vr 2 dec
2 - 0
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
RE Virton REV RE Virton
za 3 dec
0 - 1
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
RWDM RWDM RWDM
za 3 dec
0 - 2
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Dender EH DEN Dender EH
zo 4 dec 13:30
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
zo 4 dec 18:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
SK Beveren SKB SK Beveren
vr 9 dec 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Jong Genk GNK Jong Genk
vr 9 dec 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Lierse LIE Lierse
za 10 dec 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
RWDM RWDM RWDM
zo 11 dec 13:30
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Beerschot VA BEE Beerschot VA
zo 11 dec 17:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Lommel SK LOM Lommel SK
zo 11 dec 20:30
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Club NXT BRU Club NXT
vr 16 dec 20:00
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Dender EH DEN Dender EH
vr 16 dec 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
RE Virton REV RE Virton
za 17 dec 16:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 17 dec 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
RSCA Futures AND RSCA Futures
zo 18 dec 13:30
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
SL 16 FC STA SL 16 FC
zo 18 dec 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Jong Genk GNK Jong Genk
vr 20 jan 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Club NXT BRU Club NXT
vr 20 jan 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
RWDM RWDM RWDM
za 21 jan 16:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Dender EH DEN Dender EH
za 21 jan 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
SK Beveren SKB SK Beveren
zo 22 jan 16:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
RSCA Futures AND RSCA Futures
zo 22 jan 20:00
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
vr 27 jan 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Beerschot VA BEE Beerschot VA
vr 27 jan 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
RE Virton REV RE Virton
za 28 jan 16:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Lommel SK LOM Lommel SK
za 28 jan 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Lierse LIE Lierse
zo 29 jan 16:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
SL 16 FC STA SL 16 FC
zo 29 jan 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Dender EH DEN Dender EH
za 4 feb 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Jong Genk GNK Jong Genk
za 4 feb 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 4 feb 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Club NXT BRU Club NXT
za 4 feb 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Lierse LIE Lierse
za 4 feb 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
RWDM RWDM RWDM
za 4 feb 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 11 feb 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 11 feb 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Lommel SK LOM Lommel SK
za 11 feb 20:00
Lierse LIE Lierse
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 11 feb 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
SK Beveren SKB SK Beveren
za 11 feb 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
RE Virton REV RE Virton
za 11 feb 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk

Rangschikking

Reguliere competitie

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Beerschot VA BEE
29 15 9 2 4 24 17 7
2
SK Beveren SKB
28 15 8 4 3 33 17 16
3
RWDM RWDM
28 16 8 4 4 28 16 12
4
Lierse LIE
26 16 8 2 6 33 35 -2
5
RSCA Futures AND
26 16 7 5 4 29 21 8
6
Lommel SK LOM
24 16 8 0 8 25 29 -4
7
Club NXT BRU
23 16 6 5 5 31 26 5
8
KMSK Deinze DEI
21 15 6 3 6 19 20 -1
9
Dender EH DEN
18 15 5 3 7 18 23 -5
10
SL 16 FC STA
16 16 4 4 8 20 32 -12
11
Jong Genk GNK
12 16 3 3 10 19 31 -12
12
RE Virton REV
10 16 1 7 8 15 27 -12
Top