App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Champions League - Proximus Pickx

Nieuws uit de UEFA Champions League

Bekijk alles

UEFA Youth League

Kalender en uitslagen

Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
di 21 jun
1 - 2
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
di 21 jun
1 - 6
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
vr 24 jun
0 - 1
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
di 5 jul 18:00
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF
di 5 jul 19:00
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
di 5 jul 19:45
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Ballkani FCB FC Ballkani
di 5 jul 20:00
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
New Saints TNS New Saints
di 5 jul 20:00
Linfield LIN Linfield
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
di 5 jul 20:00
FK Qarabag QFK FK Qarabag
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
di 5 jul 20:30
Hibernians FC HIB Hibernians FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shkupi SHK Shkupi
di 5 jul 20:45
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
wo 6 jul 16:00
Ferencváros FTC Ferencváros
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
wo 6 jul 18:00
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
wo 6 jul 18:00
RFS RFS RFS
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
wo 6 jul 19:30
FK Tirana TIR FK Tirana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
wo 6 jul 20:00
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NK Maribor NKM NK Maribor
wo 6 jul 20:15
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
wo 6 jul 20:30
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RFS RFS RFS
di 12 jul 17:30
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
di 12 jul 18:00
Shkupi SHK Shkupi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Qarabag QFK FK Qarabag
di 12 jul 18:00
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
di 12 jul 18:00
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hibernians FC HIB Hibernians FC
di 12 jul 20:00
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
di 12 jul 20:00
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Tirana TIR FK Tirana
di 12 jul 20:00
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Linfield LIN Linfield
di 12 jul 20:45
New Saints TNS New Saints
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
di 12 jul 21:00
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
di 12 jul 21:30
Malmö FF MFF Malmö FF
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
wo 13 jul 19:00
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
wo 13 jul 19:00
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
wo 13 jul 19:00
NK Maribor NKM NK Maribor
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ferencváros FTC Ferencváros
wo 13 jul 20:00
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
wo 13 jul 20:30
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
di 19 jul 19:00
Fenerbahçe FSK Fenerbahçe
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
di 19 jul 19:00
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Midtjylland FCM FC Midtjylland
di 19 jul 19:45
AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Fenerbahçe FSK Fenerbahçe
di 26 jul 19:00
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
di 26 jul 19:00
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
di 26 jul 19:00
FC Midtjylland FCM FC Midtjylland
Top