App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

D1B Pro League - Proximus Pickx

Nieuws uit 1B

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RE Virton REV RE Virton
vr 12 aug 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dender EH DEN Dender EH
vr 12 aug 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 13 aug 16:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Club NXT BRU Club NXT
za 13 aug 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Jong Genk GNK Jong Genk
zo 14 aug 16:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
RSCA Futures AND RSCA Futures
zo 14 aug 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
vr 19 aug 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SL 16 FC STA SL 16 FC
vr 19 aug 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RWDM RWDM RWDM
za 20 aug 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
SK Beveren SKB SK Beveren
za 20 aug 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lommel SK LOM Lommel SK
zo 21 aug 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
zo 21 aug 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Jong Genk GNK Jong Genk
vr 26 aug 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Dender EH DEN Dender EH
vr 26 aug 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 27 aug 16:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 27 aug 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Club NXT BRU Club NXT
zo 28 aug 16:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Beerschot VA BEE Beerschot VA
zo 28 aug 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 3 sep 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
RWDM RWDM RWDM
za 3 sep 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Lommel SK LOM Lommel SK
za 3 sep 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
RE Virton REV RE Virton
za 3 sep 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Club NXT BRU Club NXT
za 3 sep 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 3 sep 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
SK Beveren SKB SK Beveren
za 10 sep 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Jong Genk GNK Jong Genk
za 10 sep 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 10 sep 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 10 sep 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Dender EH DEN Dender EH
za 10 sep 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 10 sep 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 17 sep 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Lommel SK LOM Lommel SK
za 17 sep 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RWDM RWDM RWDM
za 17 sep 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 17 sep 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Club NXT BRU Club NXT
za 17 sep 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RE Virton REV RE Virton
za 17 sep 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 1 okt 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Jong Genk GNK Jong Genk
za 1 okt 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
RE Virton REV RE Virton
za 1 okt 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 1 okt 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
SK Beveren SKB SK Beveren
za 1 okt 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 7
Lommel SK LOM Lommel SK
za 1 okt 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 8 okt 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
RWDM RWDM RWDM
za 8 okt 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 8 okt 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Dender EH DEN Dender EH
za 8 okt 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 8 okt 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 8
Club NXT BRU Club NXT
za 8 okt 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 15 okt 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Jong Genk GNK Jong Genk
za 15 okt 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Lommel SK LOM Lommel SK
za 15 okt 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 15 okt 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
SK Beveren SKB SK Beveren
za 15 okt 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 9
RE Virton REV RE Virton
za 15 okt 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 22 okt 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
RWDM RWDM RWDM
za 22 okt 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 22 okt 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Club NXT BRU Club NXT
za 22 okt 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 22 okt 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 10
Jong Genk GNK Jong Genk
za 22 okt 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
SK Beveren SKB SK Beveren
za 29 okt 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 29 okt 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 29 okt 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Dender EH DEN Dender EH
za 29 okt 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
Lommel SK LOM Lommel SK
za 29 okt 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 11
RWDM RWDM RWDM
za 29 okt 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Dender EH DEN Dender EH
za 5 nov 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 5 nov 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
Lommel SK LOM Lommel SK
za 5 nov 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
RE Virton REV RE Virton
za 5 nov 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
SK Beveren SKB SK Beveren
za 5 nov 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 12
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 5 nov 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Club NXT BRU Club NXT
za 12 nov 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Jong Genk GNK Jong Genk
za 12 nov 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 12 nov 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 12 nov 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 12 nov 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 13
RWDM RWDM RWDM
za 12 nov 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 19 nov 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
SK Beveren SKB SK Beveren
za 19 nov 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Lommel SK LOM Lommel SK
za 19 nov 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
RE Virton REV RE Virton
za 19 nov 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Dender EH DEN Dender EH
za 19 nov 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 14
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 19 nov 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Jong Genk GNK Jong Genk
za 26 nov 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 26 nov 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 26 nov 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Club NXT BRU Club NXT
za 26 nov 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
SK Beveren SKB SK Beveren
za 26 nov 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 15
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 26 nov 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 3 dec 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
RWDM RWDM RWDM
za 3 dec 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
RE Virton REV RE Virton
za 3 dec 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 3 dec 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
Dender EH DEN Dender EH
za 3 dec 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 16
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 3 dec 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Jong Genk GNK Jong Genk
za 10 dec 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
SK Beveren SKB SK Beveren
za 10 dec 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 10 dec 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 10 dec 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
Lommel SK LOM Lommel SK
za 10 dec 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 17
RWDM RWDM RWDM
za 10 dec 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 17 dec 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Club NXT BRU Club NXT
za 17 dec 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 17 dec 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
RE Virton REV RE Virton
za 17 dec 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 17 dec 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 18
Dender EH DEN Dender EH
za 17 dec 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Jong Genk GNK Jong Genk
za 21 jan 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 21 jan 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Club NXT BRU Club NXT
za 21 jan 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
SK Beveren SKB SK Beveren
za 21 jan 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
RWDM RWDM RWDM
za 21 jan 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 19
Dender EH DEN Dender EH
za 21 jan 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 28 jan 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Lommel SK LOM Lommel SK
za 28 jan 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 28 jan 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
RE Virton REV RE Virton
za 28 jan 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 28 jan 20:00
Club NXT BRU Club NXT
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 20
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 28 jan 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Jong Genk GNK Jong Genk
za 4 feb 20:00
SK Beveren SKB SK Beveren
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
RWDM RWDM RWDM
za 4 feb 20:00
SL 16 FC STA SL 16 FC
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
RSCA Futures AND RSCA Futures
za 4 feb 20:00
Lommel SK LOM Lommel SK
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Club NXT BRU Club NXT
za 4 feb 20:00
RE Virton REV RE Virton
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
za 4 feb 20:00
Beerschot VA BEE Beerschot VA
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 21
Dender EH DEN Dender EH
za 4 feb 20:00
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Lommel SK LOM Lommel SK
za 11 feb 20:00
Lierse Kempenzonen KLS Lierse Kempenzonen
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
Beerschot VA BEE Beerschot VA
za 11 feb 20:00
RWDM RWDM RWDM
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
RE Virton REV RE Virton
za 11 feb 20:00
Jong Genk GNK Jong Genk
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
SK Beveren SKB SK Beveren
za 11 feb 20:00
Dender EH DEN Dender EH
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
KMSK Deinze DEI KMSK Deinze
za 11 feb 20:00
RSCA Futures AND RSCA Futures
Reguliere competitie - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 22
SL 16 FC STA SL 16 FC
za 11 feb 20:00
Club NXT BRU Club NXT

Rangschikking

Reguliere competitie

Ptn W G D V G+ G- G=
1
RE Virton REV
0 0 0 0 0 0 0 0
2
RWDM RWDM
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Dender EH DEN
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Lommel SK LOM
0 0 0 0 0 0 0 0
5
Beerschot VA BEE
0 0 0 0 0 0 0 0
6
SK Beveren SKB
0 0 0 0 0 0 0 0
7
Club NXT BRU
0 0 0 0 0 0 0 0
8
SL 16 FC STA
0 0 0 0 0 0 0 0
9
Jong Genk GNK
0 0 0 0 0 0 0 0
10
Lierse Kempenzonen KLS
0 0 0 0 0 0 0 0
11
RSCA Futures AND
0 0 0 0 0 0 0 0
12
KMSK Deinze DEI
0 0 0 0 0 0 0 0
Top