App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Nations League - Proximus Pickx

Nieuws uit de Nations League

Bekijk alles

Kalender en uitslagen

Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Polen POL Polen
wo 1 jun
2 - 1
Wales WAL Wales
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spanje ESP Spanje
do 2 jun
1 - 1
Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Tsjechië CZE Tsjechië
do 2 jun
2 - 1
Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Frankrijk FRA Frankrijk
vr 3 jun
1 - 2
Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kroatië CRO Kroatië
vr 3 jun
0 - 3
Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
België BEL België
vr 3 jun
1 - 4
Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Hongarije HUN Hongarije
za 4 jun
1 - 0
Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Italië ITA Italië
za 4 jun
1 - 1
Duitsland GER Duitsland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Estland EST Estland
do 2 jun
2 - 0
San Marino SAM San Marino
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Letland LET Letland
vr 3 jun
3 - 0
Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liechtenstein LIE Liechtenstein
vr 3 jun
0 - 2
Moldavië MDA Moldavië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Georgië GFF Georgië
do 2 jun
4 - 0
Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Cyprus CHY Cyprus
do 2 jun
0 - 2
Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bulgarije BUL Bulgarije
do 2 jun
1 - 1
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
do 2 jun
0 - 1
Griekenland GRE Griekenland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kazachstan KAZ Kazachstan
vr 3 jun
2 - 0
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
vr 3 jun
0 - 1
Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Litouwen LIT Litouwen
za 4 jun
0 - 2
Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Turkije TUR Turkije
za 4 jun
4 - 0
Faeröer FER Faeröer
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Albanië ALB Albanië
Uitgesteld
Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Israël ISR Israël
do 2 jun
2 - 2
Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Servië SRB Servië
do 2 jun
0 - 1
Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovenië SLO Slovenië
do 2 jun
0 - 2
Zweden SWE Zweden
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Armenië ARM Armenië
za 4 jun
1 - 0
Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Finland FIN Finland
za 4 jun
1 - 1
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Montenegro MON Montenegro
za 4 jun
2 - 0
Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Schotland SCO Schotland
wo 21 sep 20:45
Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
San Marino SAM San Marino
zo 5 jun
0 - 2
Malta MAL Malta
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Letland LET Letland
ma 6 jun
1 - 0
Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Andorra AND Andorra
ma 6 jun
0 - 0
Moldavië MDA Moldavië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Gibraltar GIB Gibraltar
zo 5 jun
0 - 2
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Cyprus CHY Cyprus
zo 5 jun
0 - 0
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kosovo KOS Kosovo
zo 5 jun
0 - 1
Griekenland GRE Griekenland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bulgarije BUL Bulgarije
zo 5 jun
2 - 5
Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
ma 6 jun
0 - 0
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slowakije SVK Slowakije
ma 6 jun
0 - 1
Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Faeröer FER Faeröer
di 7 jun
0 - 1
Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Litouwen LIT Litouwen
di 7 jun
0 - 6
Turkije TUR Turkije
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Servië SRB Servië
zo 5 jun
4 - 1
Slovenië SLO Slovenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zweden SWE Zweden
zo 5 jun
1 - 2
Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ijsland ISL Ijsland
ma 6 jun
1 - 1
Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Israël ISR Israël
Uitgesteld
Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Finland FIN Finland
di 7 jun
2 - 0
Montenegro MON Montenegro
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
di 7 jun
1 - 0
Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Schotland SCO Schotland
wo 8 jun
2 - 0
Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ierland IRL Ierland
wo 8 jun
0 - 1
Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Tsjechië CZE Tsjechië
zo 5 jun
2 - 2
Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Portugal POR Portugal
zo 5 jun
4 - 0
Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kroatië CRO Kroatië
ma 6 jun
1 - 1
Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Oostenrijk AUT Oostenrijk
ma 6 jun
1 - 2
Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Duitsland GER Duitsland
di 7 jun
1 - 1
Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Italië ITA Italië
di 7 jun
2 - 1
Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
België BEL België
wo 8 jun
6 - 1
Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Wales WAL Wales
wo 8 jun
1 - 2
Nederland NED Nederland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noorwegen NOR Noorwegen
do 9 jun
0 - 0
Slovenië SLO Slovenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zweden SWE Zweden
do 9 jun
0 - 1
Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Albanië ALB Albanië
vr 10 jun
1 - 2
Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Rusland RUS Rusland
Uitgesteld
Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oekraïne UKR Oekraïne
za 11 jun
3 - 0
Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Ierland IRL Ierland
za 11 jun
3 - 0
Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Montenegro MON Montenegro
za 11 jun
1 - 1
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Roemenië ROU Roemenië
za 11 jun
1 - 0
Finland FIN Finland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Malta MAL Malta
do 9 jun
1 - 2
Estland EST Estland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Moldavië MDA Moldavië
vr 10 jun
2 - 4
Letland LET Letland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Andorra AND Andorra
vr 10 jun
2 - 1
Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Portugal POR Portugal
do 9 jun
2 - 0
Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zwitserland SUI Zwitserland
do 9 jun
0 - 1
Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Oostenrijk AUT Oostenrijk
vr 10 jun
1 - 1
Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Denemarken DEN Denemarken
vr 10 jun
0 - 1
Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Engeland ENG Engeland
za 11 jun
0 - 0
Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Hongarije HUN Hongarije
za 11 jun
1 - 1
Duitsland GER Duitsland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Nederland NED Nederland
za 11 jun
2 - 2
Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Wales WAL Wales
za 11 jun
1 - 1
België BEL België
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Kosovo KOS Kosovo
do 9 jun
3 - 2
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Griekenland GRE Griekenland
do 9 jun
3 - 0
Cyprus CHY Cyprus
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Gibraltar GIB Gibraltar
do 9 jun
1 - 1
Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
do 9 jun
0 - 3
Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
vr 10 jun
0 - 1
Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
vr 10 jun
1 - 1
Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Faeröer FER Faeröer
za 11 jun
2 - 1
Litouwen LIT Litouwen
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Luxemburg LUX Luxemburg
za 11 jun
0 - 2
Turkije TUR Turkije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
zo 12 jun
2 - 2
Cyprus CHY Cyprus
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Georgië GFF Georgië
zo 12 jun
0 - 0
Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
zo 12 jun
4 - 0
Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Griekenland GRE Griekenland
zo 12 jun
2 - 0
Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Kazachstan KAZ Kazachstan
ma 13 jun
2 - 1
Slowakije SVK Slowakije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
ma 13 jun
2 - 0
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Luxemburg LUX Luxemburg
di 14 jun
2 - 2
Faeröer FER Faeröer
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Turkije TUR Turkije
di 14 jun
2 - 0
Litouwen LIT Litouwen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Noorwegen NOR Noorwegen
zo 12 jun
3 - 2
Zweden SWE Zweden
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Slovenië SLO Slovenië
zo 12 jun
2 - 2
Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Ijsland ISL Ijsland
ma 13 jun
2 - 2
Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Rusland RUS Rusland
Uitgesteld
Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Armenië ARM Armenië
di 14 jun
1 - 4
Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Oekraïne UKR Oekraïne
di 14 jun
1 - 1
Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
di 14 jun
3 - 2
Finland FIN Finland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Roemenië ROU Roemenië
di 14 jun
0 - 3
Montenegro MON Montenegro
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Malta MAL Malta
zo 12 jun
1 - 0
San Marino SAM San Marino
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Moldavië MDA Moldavië
di 14 jun
2 - 1
Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Liechtenstein LIE Liechtenstein
di 14 jun
0 - 2
Letland LET Letland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Spanje ESP Spanje
zo 12 jun
2 - 0
Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Zwitserland SUI Zwitserland
zo 12 jun
1 - 0
Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Frankrijk FRA Frankrijk
ma 13 jun
0 - 1
Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Denemarken DEN Denemarken
ma 13 jun
2 - 0
Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Engeland ENG Engeland
di 14 jun
0 - 4
Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Duitsland GER Duitsland
di 14 jun
5 - 2
Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Polen POL Polen
di 14 jun
0 - 1
België BEL België
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Nederland NED Nederland
di 14 jun
3 - 2
Wales WAL Wales
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Kazachstan KAZ Kazachstan
do 22 sep 16:00
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Litouwen LIT Litouwen
do 22 sep 20:45
Faeröer FER Faeröer
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Turkije TUR Turkije
do 22 sep 20:45
Luxemburg LUX Luxemburg
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slowakije SVK Slowakije
do 22 sep 20:45
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Georgië GFF Georgië
vr 23 sep 18:00
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Bulgarije BUL Bulgarije
vr 23 sep 20:45
Gibraltar GIB Gibraltar
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
za 24 sep 18:00
Kosovo KOS Kosovo
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Cyprus CHY Cyprus
za 24 sep 20:45
Griekenland GRE Griekenland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Kroatië CRO Kroatië
do 22 sep 20:45
Denemarken DEN Denemarken
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Frankrijk FRA Frankrijk
do 22 sep 20:45
Oostenrijk AUT Oostenrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
België BEL België
do 22 sep 20:45
Wales WAL Wales
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Polen POL Polen
do 22 sep 20:45
Nederland NED Nederland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Duitsland GER Duitsland
vr 23 sep 20:45
Hongarije HUN Hongarije
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Italië ITA Italië
vr 23 sep 20:45
Engeland ENG Engeland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Tsjechië CZE Tsjechië
za 24 sep 20:45
Portugal POR Portugal
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Spanje ESP Spanje
za 24 sep 20:45
Zwitserland SUI Zwitserland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Liechtenstein LIE Liechtenstein
do 22 sep 20:45
Andorra AND Andorra
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Letland LET Letland
do 22 sep 20:45
Moldavië MDA Moldavië
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Estland EST Estland
vr 23 sep 20:45
Malta MAL Malta
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
vr 23 sep 20:45
Montenegro MON Montenegro
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Finland FIN Finland
vr 23 sep 20:45
Roemenië ROU Roemenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Ijsland ISL Ijsland
Uitgesteld
Rusland RUS Rusland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Armenië ARM Armenië
za 24 sep 18:00
Oekraïne UKR Oekraïne
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Slovenië SLO Slovenië
za 24 sep 18:00
Noorwegen NOR Noorwegen
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Schotland SCO Schotland
za 24 sep 20:45
Ierland IRL Ierland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Israël ISR Israël
za 24 sep 20:45
Albanië ALB Albanië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Servië SRB Servië
za 24 sep 20:45
Zweden SWE Zweden
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Andorra AND Andorra
zo 25 sep 15:00
Letland LET Letland
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Moldavië MDA Moldavië
zo 25 sep 15:00
Liechtenstein LIE Liechtenstein
Divisie D - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
San Marino SAM San Marino
ma 26 sep 20:45
Estland EST Estland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Slowakije SVK Slowakije
zo 25 sep 18:00
Wit-Rusland BIE Wit-Rusland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Azerbeidzjan AZE Azerbeidzjan
zo 25 sep 18:00
Kazachstan KAZ Kazachstan
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Faeröer FER Faeröer
zo 25 sep 20:45
Turkije TUR Turkije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Luxemburg LUX Luxemburg
zo 25 sep 20:45
Litouwen LIT Litouwen
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Gibraltar GIB Gibraltar
ma 26 sep 20:45
Georgië GFF Georgië
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noord-Macedonië MKD Noord-Macedonië
ma 26 sep 20:45
Bulgarije BUL Bulgarije
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Griekenland GRE Griekenland
di 27 sep 20:45
Noord-Ierland NIR Noord-Ierland
Divisie C - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Kosovo KOS Kosovo
di 27 sep 20:45
Cyprus CHY Cyprus
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Oostenrijk AUT Oostenrijk
zo 25 sep 20:45
Kroatië CRO Kroatië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Denemarken DEN Denemarken
zo 25 sep 20:45
Frankrijk FRA Frankrijk
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Nederland NED Nederland
zo 25 sep 20:45
België BEL België
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Wales WAL Wales
zo 25 sep 20:45
Polen POL Polen
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Engeland ENG Engeland
ma 26 sep 20:45
Duitsland GER Duitsland
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Hongarije HUN Hongarije
ma 26 sep 20:45
Italië ITA Italië
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Portugal POR Portugal
di 27 sep 20:45
Spanje ESP Spanje
Divisie A - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zwitserland SUI Zwitserland
di 27 sep 20:45
Tsjechië CZE Tsjechië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Montenegro MON Montenegro
ma 26 sep 20:45
Finland FIN Finland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Roemenië ROU Roemenië
ma 26 sep 20:45
Bosnië en Herzegovina BIH Bosnië en Herzegovina
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Ierland IRL Ierland
di 27 sep 20:45
Armenië ARM Armenië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Oekraïne UKR Oekraïne
di 27 sep 20:45
Schotland SCO Schotland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Albanië ALB Albanië
di 27 sep 20:45
Ijsland ISL Ijsland
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Rusland RUS Rusland
Uitgesteld
Israël ISR Israël
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Noorwegen NOR Noorwegen
di 27 sep 20:45
Servië SRB Servië
Divisie B - Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zweden SWE Zweden
di 27 sep 20:45
Slovenië SLO Slovenië

Rangschikking

Divisie A - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Denemarken DEN
9 4 3 0 1 6 3 3
2
Kroatië CRO
7 4 2 1 1 3 4 -1
3
Oostenrijk AUT
4 4 1 1 2 5 5 0
4
Frankrijk FRA
2 4 0 2 2 3 5 -2

Divisie A - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Spanje ESP
8 4 2 2 0 6 3 3
2
Portugal POR
7 4 2 1 1 7 2 5
3
Tsjechië CZE
4 4 1 1 2 4 7 -3
4
Zwitserland SUI
3 4 1 0 3 2 7 -5

Divisie A - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Hongarije HUN
7 4 2 1 1 7 3 4
2
Duitsland GER
6 4 1 3 0 8 5 3
3
Italië ITA
5 4 1 2 1 5 7 -2
4
Engeland ENG
2 4 0 2 2 1 6 -5

Divisie A - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Nederland NED
10 4 3 1 0 11 6 5
2
België BEL
7 4 2 1 1 9 6 3
3
Polen POL
4 4 1 1 2 5 10 -5
4
Wales WAL
1 4 0 1 3 5 8 -3

Divisie B - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Oekraïne UKR
7 3 2 1 0 5 1 4
2
Schotland SCO
6 3 2 0 1 6 4 2
3
Ierland IRL
4 4 1 1 2 4 3 1
4
Armenië ARM
3 4 1 0 3 2 9 -7

Divisie B - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Ijsland ISL
0 0 0 0 0 0 0 0
2
Albanië ALB
0 0 0 0 0 0 0 0
3
Israël ISR
0 0 0 0 0 0 0 0
4
Rusland RUS
0 0 0 0 0 0 0 0

Divisie B - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Bosnië en Herzegovina BIH
8 4 2 2 0 6 4 2
2
Montenegro MON
7 4 2 1 1 6 3 3
3
Finland FIN
4 4 1 1 2 5 5 0
4
Roemenië ROU
3 4 1 0 3 1 6 -5

Divisie B - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Noorwegen NOR
10 4 3 1 0 6 3 3
2
Servië SRB
7 4 2 1 1 7 4 3
3
Zweden SWE
3 4 1 0 3 5 6 -1
4
Slovenië SLO
2 4 0 2 2 3 8 -5

Divisie C - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Turkije TUR
12 4 4 0 0 14 0 14
2
Luxemburg LUX
7 4 2 1 1 5 4 1
3
Faeröer FER
4 4 1 1 2 4 8 -4
4
Litouwen LIT
0 4 0 0 4 1 12 -11

Divisie C - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Griekenland GRE
12 4 4 0 0 7 0 7
2
Kosovo KOS
6 4 2 0 2 5 5 0
3
Noord-Ierland NIR
2 4 0 2 2 4 6 -2
4
Cyprus CHY
2 4 0 2 2 2 7 -5

Divisie C - Groep 3

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Kazachstan KAZ
10 4 3 1 0 6 2 4
2
Slowakije SVK
6 4 2 0 2 3 3 0
3
Azerbeidzjan AZE
4 4 1 1 2 2 3 -1
4
Wit-Rusland BIE
2 4 0 2 2 1 4 -3

Divisie C - Groep 4

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Georgië GFF
10 4 3 1 0 12 2 10
2
Noord-Macedonië MKD
7 4 2 1 1 7 4 3
3
Bulgarije BUL
3 4 0 3 1 4 7 -3
4
Gibraltar GIB
1 4 0 1 3 1 11 -10

Divisie D - Groep 1

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Letland LET
12 4 4 0 0 10 2 8
2
Moldavië MDA
7 4 2 1 1 6 5 1
3
Andorra AND
4 4 1 1 2 3 6 -3
4
Liechtenstein LIE
0 4 0 0 4 1 7 -6

Divisie D - Groep 2

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Estland EST
6 2 2 0 0 4 1 3
2
Malta MAL
6 3 2 0 1 4 2 2
3
San Marino SAM
0 3 0 0 3 0 5 -5
Top