App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Champions League - Proximus Pickx

Nieuws uit de UEFA Champions League

Bekijk alles

UEFA Youth League

Kalender en uitslagen

Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SP La Fiorita FIO SP La Fiorita
di 21 jun
1 - 2
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Levadia Tallinn LEV Levadia Tallinn
di 21 jun
1 - 6
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
vr 24 jun
0 - 1
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
di 5 jul
0 - 0
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF
di 5 jul
3 - 2
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
di 5 jul
2 - 0
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Ballkani FCB FC Ballkani
di 5 jul
1 - 1
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
New Saints TNS New Saints
di 5 jul
1 - 0
Linfield LIN Linfield
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
di 5 jul
1 - 0
FK Qarabag QFK FK Qarabag
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
di 5 jul
3 - 0
Hibernians FC HIB Hibernians FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shkupi SHK Shkupi
di 5 jul
3 - 0
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
wo 6 jul
0 - 0
Ferencváros FTC Ferencváros
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
wo 6 jul
3 - 0
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
wo 6 jul
1 - 0
RFS RFS RFS
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
wo 6 jul
1 - 0
FK Tirana TIR FK Tirana
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
wo 6 jul
0 - 0
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NK Maribor NKM NK Maribor
wo 6 jul
0 - 0
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
wo 6 jul
0 - 0
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RFS RFS RFS
di 12 jul
2 - 1
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
di 12 jul
2 - 0
Shkupi SHK Shkupi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Qarabag QFK FK Qarabag
di 12 jul
5 - 1
Lech Poznan POZ Lech Poznan
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
di 12 jul
0 - 0
FC Ballkani FCB FC Ballkani
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
di 12 jul
1 - 0
HSK Zrinjski Mostar HSK HSK Zrinjski Mostar
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hibernians FC HIB Hibernians FC
di 12 jul
0 - 0
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Tirana TIR FK Tirana
di 12 jul
1 - 2
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Sutjeska Niksic SUT FK Sutjeska Niksic
di 12 jul
0 - 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Vikingur Reykjavik REY Vikingur Reykjavik
di 12 jul
3 - 3
Malmö FF MFF Malmö FF
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Batumi BAT Dinamo Batumi
wo 13 jul
1 - 2
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ki Klaksvik KIK Ki Klaksvik
wo 13 jul
3 - 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
wo 13 jul
0 - 2
NK Maribor NKM NK Maribor
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ferencváros FTC Ferencváros
wo 13 jul
5 - 1
Tobol Kustanay TOB Tobol Kustanay
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
wo 13 jul
1 - 1
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Linfield LIN Linfield
wo 13 jul
1 - 0
New Saints TNS New Saints
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Qarabag QFK FK Qarabag
di 19 jul
3 - 2
FC Zürich FCZ FC Zürich
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
di 19 jul
0 - 1
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
di 19 jul
1 - 0
Malmö FF MFF Malmö FF
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Midtjylland FCM FC Midtjylland
di 19 jul
1 - 1
AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
di 19 jul
3 - 0
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Linfield LIN Linfield
di 19 jul
1 - 0
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
di 19 jul
2 - 2
Shkupi SHK Shkupi
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
wo 20 jul
1 - 2
Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
wo 20 jul
1 - 1
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ferencváros FTC Ferencváros
wo 20 jul
1 - 2
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
wo 20 jul
0 - 0
Fenerbahçe FSK Fenerbahçe
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NK Maribor NKM NK Maribor
wo 20 jul
0 - 0
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AEK Larnaka LAR AEK Larnaka
di 26 jul
1 - 2
FC Midtjylland FCM FC Midtjylland
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
di 26 jul
5 - 0
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
di 26 jul
1 - 0
NK Maribor NKM NK Maribor
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
F91 Dudelange F91 F91 Dudelange
di 26 jul
1 - 4
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shkupi SHK Shkupi
di 26 jul
0 - 0
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
di 26 jul
2 - 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
wo 27 jul
8 - 0
Linfield LIN Linfield
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Malmö FF MFF Malmö FF
wo 27 jul
0 - 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Zürich FCZ FC Zürich
wo 27 jul
2 - 2
FK Qarabag QFK FK Qarabag
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Fenerbahçe FSK Fenerbahçe
wo 27 jul
1 - 2
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
wo 27 jul
1 - 4
Ferencváros FTC Ferencváros
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
wo 27 jul
0 - 4
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
di 2 aug
1 - 2
Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
di 2 aug
1 - 2
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AS Monaco ASM AS Monaco
di 2 aug
1 - 1
PSV PSV PSV
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
R. Union St.-G. USG R. Union St.-G.
di 2 aug
2 - 0
Rangers RAN Rangers
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Benfica SLB Benfica
di 2 aug
4 - 1
FC Midtjylland FCM FC Midtjylland
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
wo 3 aug
5 - 0
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Qarabag QFK FK Qarabag
wo 3 aug
1 - 1
Ferencváros FTC Ferencváros
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
wo 3 aug
4 - 0
AEL Limasol AEL AEL Limasol
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
wo 3 aug
1 - 0
Sturm Graz STU Sturm Graz
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Red Star Belgrade RSB Red Star Belgrade
wo 3 aug
5 - 0
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
di 9 aug
1 - 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Pyunik Erevan PYU Pyunik Erevan
di 9 aug
0 - 2
Red Star Belgrade RSB Red Star Belgrade
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
di 9 aug
2 - 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AEL Limasol AEL AEL Limasol
di 9 aug
2 - 0
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Midtjylland FCM FC Midtjylland
di 9 aug
1 - 3
Benfica SLB Benfica
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
di 9 aug
4 - 2
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ferencváros FTC Ferencváros
di 9 aug
1 - 3
FK Qarabag QFK FK Qarabag
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PSV PSV PSV
di 9 aug
3 - 2
AS Monaco ASM AS Monaco
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sturm Graz STU Sturm Graz
di 9 aug
1 - 2
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Rangers RAN Rangers
di 9 aug
3 - 0
R. Union St.-G. USG R. Union St.-G.
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FK Qarabag QFK FK Qarabag
di 16 aug 21:00
Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
di 16 aug 21:00
Red Star Belgrade RSB Red Star Belgrade
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
di 16 aug 21:00
Trabzonspor TRA Trabzonspor
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
di 16 aug 21:00
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Viktoria Pilsen PLZ Viktoria Pilsen
di 23 aug 21:00
FK Qarabag QFK FK Qarabag
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
di 23 aug 21:00
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Red Star Belgrade RSB Red Star Belgrade
di 23 aug 21:00
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Trabzonspor TRA Trabzonspor
di 23 aug 21:00
FC Kopenhagen KOP FC Kopenhagen
Top