App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Champions League - Proximus Pickx

Nieuws uit de UEFA Champions League

Bekijk alles

UEFA Youth League

Kalender en uitslagen

Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HB Torshavn HTB HB Torshavn 0 - 2 Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SS Folgore Falciano CFF SS Folgore Falciano 0 - 1 Prishtina PRI Prishtina
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Prishtina PRI Prishtina 2 - 0 Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 3 - 1 Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn 2 - 0 Hibernians FC HIB Hibernians FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ferencváros FTC Ferencváros 3 - 0 Prishtina PRI Prishtina
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius 3 - 1 Linfield LIN Linfield
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj 3 - 1 FK Borac BBL FK Borac
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fola Esch FOL Fola Esch 2 - 2 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shkendija SHK Shkendija 0 - 1 NS Mura MUR NS Mura
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt 2 - 3 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi 1 - 2 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 2 - 0 Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Teuta Durres TEU Teuta Durres 0 - 4 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF 1 - 0 Riga RIG Riga
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets 1 - 0 Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 3 - 2 Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa 1 - 1 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads 2 - 2 Alashkert FC ALA Alashkert FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Riga RIG Riga 1 - 1 Malmö FF MFF Malmö FF
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 5 - 0 Fola Esch FOL Fola Esch
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hibernians FC HIB Hibernians FC 0 - 3 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 0 Teuta Durres TEU Teuta Durres
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Prishtina PRI Prishtina 1 - 3 Ferencváros FTC Ferencváros
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NS Mura MUR NS Mura 5 - 0 Shkendija SHK Shkendija
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Borac BBL FK Borac 2 - 1 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica 0 - 4 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Linfield LIN Linfield 1 - 2 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers 2 - 1 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk 0 - 1 PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik 0 - 2 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 2 - 0 Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Alashkert FC ALA Alashkert FC 2 - 0 Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 0 - 0 Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Legia Warschau LEG Legia Warschau 0 - 0 Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Alashkert FC ALA Alashkert FC 0 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps 1 - 2 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ferencváros FTC Ferencváros 2 - 0 Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 2 - 0 Omonia Nicosia OMN Omonia Nicosia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Rapid Wien RAP Rapid Wien 2 - 1 Sparta Praag SPA Sparta Praag
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Celtic FC CFC Celtic FC 1 - 1 Midtjylland FCM Midtjylland
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty 2 - 1 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF 2 - 1 HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NS Mura MUR NS Mura 0 - 0 PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava 0 - 0 Young Boys YB Young Boys
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PSV PSV PSV 5 - 1 Galatasaray SK GSK Galatasaray SK
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus 1 - 0 Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Legia Warschau LEG Legia Warschau 2 - 1 FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Omonia Nicosia OMN Omonia Nicosia 0 - 1 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn 0 - 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki 2 - 2 Malmö FF MFF Malmö FF
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius 1 - 3 Ferencváros FTC Ferencváros
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou 0 - 1 Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 3 - 1 Alashkert FC ALA Alashkert FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj 2 - 0 Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Midtjylland FCM Midtjylland 0 - 0 Celtic FC CFC Celtic FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets 3 - 1 NS Mura MUR NS Mura
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Galatasaray SK GSK Galatasaray SK 1 - 2 PSV PSV PSV
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys 3 - 2 Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sparta Praag SPA Sparta Praag 2 - 0 Rapid Wien RAP Rapid Wien
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 5 - 0 Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF 2 - 1 Rangers RAN Rangers
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag 0 - 2 AS Monaco ASM AS Monaco
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KRC Genk GNK KRC Genk 1 - 2 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PSV PSV PSV 3 - 0 Midtjylland FCM Midtjylland
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj 1 - 1 Young Boys YB Young Boys
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda 1 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus 1 - 1 PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spartak Moscou SPA Spartak Moscou 0 - 2 Benfica SLB Benfica
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 1 - 1 Legia Warschau LEG Legia Warschau
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ferencváros FTC Ferencváros 2 - 0 Slavia Praag SLA Slavia Praag
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 0 Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slavia Praag SLA Slavia Praag 1 - 0 Ferencváros FTC Ferencváros
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 2 - 1 KRC Genk GNK KRC Genk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets 2 - 2 Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Midtjylland FCM Midtjylland 0 - 1 PSV PSV PSV
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AS Monaco ASM AS Monaco 3 - 1 Sparta Praag SPA Sparta Praag
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys 3 - 1 CFR Cluj CFR CFR Cluj
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Legia Warschau LEG Legia Warschau 0 - 1 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Rangers RAN Rangers 1 - 2 Malmö FF MFF Malmö FF
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Benfica SLB Benfica 2 - 0 Spartak Moscou SPA Spartak Moscou
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg 2 - 1 Brøndby IF BIF Brøndby IF
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 3 - 0 Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AS Monaco ASM AS Monaco 0 - 1 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Young Boys YB Young Boys 3 - 2 Ferencváros FTC Ferencváros
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF 2 - 0 PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Benfica SLB Benfica 2 - 1 PSV PSV PSV
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ferencváros FTC Ferencváros 2 - 3 Young Boys YB Young Boys
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets 2 - 1 Malmö FF MFF Malmö FF
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PSV PSV PSV 0 - 0 Benfica SLB Benfica
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb 0 - 0 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Brøndby IF BIF Brøndby IF 1 - 2 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 2 - 2 AS Monaco ASM AS Monaco
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Sevilla SEV FC Sevilla 1 - 1 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Young Boys YB Young Boys 2 - 1 Manchester United MUN Manchester United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv 0 - 0 Benfica SLB Benfica
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Barcelona FCB FC Barcelona 0 - 3 Bayern München FCB Bayern München
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal 2 - 2 Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lille OSC LOSC Lille OSC 0 - 0 VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Chelsea CFC Chelsea 1 - 0 Zenit ZEN Zenit
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF 0 - 3 Juventus JUV Juventus
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 2 - 0 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Besiktas JK BES Besiktas JK 1 - 2 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Manchester City MCI Manchester City 6 - 3 RB Leipzig RBL RB Leipzig
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Club Brugge BRU Club Brugge 1 - 1 Paris SG PSG Paris SG
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 0 - 0 FC Porto FCP FC Porto
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liverpool LFC Liverpool 3 - 2 AC Milaan ACM AC Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon 1 - 5 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Inter Milaan INT Inter Milaan 0 - 1 Real Madrid RMA Real Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 0 - 0 Inter Milaan INT Inter Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AFC Ajax AFC AFC Ajax 2 - 0 Besiktas JK BES Besiktas JK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RB Leipzig RBL RB Leipzig 1 - 2 Club Brugge BRU Club Brugge
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Paris SG PSG Paris SG 2 - 0 Manchester City MCI Manchester City
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Porto FCP FC Porto 1 - 5 Liverpool LFC Liverpool
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AC Milaan ACM AC Milaan 1 - 2 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund 1 - 0 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid 1 - 2 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo 1 - 0 Young Boys YB Young Boys
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zenit ZEN Zenit 4 - 0 Malmö FF MFF Malmö FF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bayern München FCB Bayern München 5 - 0 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Benfica SLB Benfica 3 - 0 FC Barcelona FCB FC Barcelona
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Manchester United MUN Manchester United 2 - 1 Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg 1 - 1 FC Sevilla SEV FC Sevilla
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg 2 - 1 Lille OSC LOSC Lille OSC
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Juventus JUV Juventus 1 - 0 Chelsea CFC Chelsea
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Club Brugge BRU Club Brugge 1 - 5 Manchester City MCI Manchester City
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Besiktas JK BES Besiktas JK 1 - 4 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Paris SG PSG Paris SG 3 - 2 RB Leipzig RBL RB Leipzig
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Porto FCP FC Porto 1 - 0 AC Milaan ACM AC Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 2 - 3 Liverpool LFC Liverpool
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
AFC Ajax AFC AFC Ajax 4 - 0 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 0 - 5 Real Madrid RMA Real Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Inter Milaan INT Inter Milaan 3 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Barcelona FCB FC Barcelona 1 - 0 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg 3 - 1 VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Benfica SLB Benfica 0 - 4 Bayern München FCB Bayern München
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Manchester United MUN Manchester United 3 - 2 Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Young Boys YB Young Boys 1 - 4 Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Lille OSC LOSC Lille OSC 0 - 0 FC Sevilla SEV FC Sevilla
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zenit ZEN Zenit 0 - 1 Juventus JUV Juventus
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Chelsea CFC Chelsea 4 - 0 Malmö FF MFF Malmö FF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Malmö FF MFF Malmö FF 0 - 1 Chelsea CFC Chelsea
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg 2 - 1 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Bayern München FCB Bayern München 5 - 2 Benfica SLB Benfica
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv 0 - 1 FC Barcelona FCB FC Barcelona
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo 2 - 2 Manchester United MUN Manchester United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Villarreal VIL Villarreal 2 - 0 Young Boys YB Young Boys
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FC Sevilla SEV FC Sevilla 1 - 2 Lille OSC LOSC Lille OSC
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Juventus JUV Juventus 4 - 2 Zenit ZEN Zenit
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Real Madrid RMA Real Madrid 2 - 1 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
AC Milaan ACM AC Milaan 1 - 1 FC Porto FCP FC Porto
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
RB Leipzig RBL RB Leipzig 2 - 2 Paris SG PSG Paris SG
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Manchester City MCI Manchester City 4 - 1 Club Brugge BRU Club Brugge
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Liverpool LFC Liverpool 2 - 0 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon 4 - 0 Besiktas JK BES Besiktas JK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund 1 - 3 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 1 - 3 Inter Milaan INT Inter Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Villarreal VIL Villarreal 0 - 2 Manchester United MUN Manchester United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv 1 - 2 Bayern München FCB Bayern München
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Barcelona FCB FC Barcelona 0 - 0 Benfica SLB Benfica
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Young Boys YB Young Boys 3 - 3 Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Lille OSC LOSC Lille OSC 1 - 0 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Sevilla SEV FC Sevilla 2 - 0 VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Malmö FF MFF Malmö FF 1 - 1 Zenit ZEN Zenit
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Chelsea CFC Chelsea 4 - 0 Juventus JUV Juventus
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Inter Milaan INT Inter Milaan 2 - 0 Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Besiktas JK BES Besiktas JK 1 - 2 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Manchester City MCI Manchester City 2 - 1 Paris SG PSG Paris SG
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Club Brugge BRU Club Brugge 0 - 5 RB Leipzig RBL RB Leipzig
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Liverpool LFC Liverpool 2 - 0 FC Porto FCP FC Porto
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 0 - 1 AC Milaan ACM AC Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon 3 - 1 Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol 0 - 3 Real Madrid RMA Real Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RB Leipzig RBL RB Leipzig 2 - 1 Manchester City MCI Manchester City
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Paris SG PSG Paris SG 4 - 1 Club Brugge BRU Club Brugge
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
AC Milaan ACM AC Milaan 1 - 2 Liverpool LFC Liverpool
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
FC Porto FCP FC Porto 1 - 3 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund 5 - 0 Besiktas JK BES Besiktas JK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
AFC Ajax AFC AFC Ajax 4 - 2 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk 1 - 1 Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Real Madrid RMA Real Madrid 2 - 0 Inter Milaan INT Inter Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Juventus JUV Juventus 1 - 0 Malmö FF MFF Malmö FF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zenit ZEN Zenit 3 - 3 Chelsea CFC Chelsea
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Benfica SLB Benfica 2 - 0 Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Bayern München FCB Bayern München 3 - 0 FC Barcelona FCB FC Barcelona
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Manchester United MUN Manchester United 1 - 1 Young Boys YB Young Boys
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg 1 - 0 FC Sevilla SEV FC Sevilla
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg 1 - 3 Lille OSC LOSC Lille OSC
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo 2 - 3 Villarreal VIL Villarreal
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon 0 - 5 Manchester City MCI Manchester City
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Paris SG PSG Paris SG 1 - 0 Real Madrid RMA Real Madrid
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg 1 - 1 Bayern München FCB Bayern München
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Inter Milaan INT Inter Milaan 0 - 2 Liverpool LFC Liverpool
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Chelsea CFC Chelsea 2 - 0 Lille OSC LOSC Lille OSC
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal 1 - 1 Juventus JUV Juventus
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Benfica SLB Benfica 2 - 2 AFC Ajax AFC AFC Ajax
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 1 - 1 Manchester United MUN Manchester United
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Liverpool LFC Liverpool 0 - 1 Inter Milaan INT Inter Milaan
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bayern München FCB Bayern München 7 - 1 Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Manchester City MCI Manchester City 0 - 0 Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid 3 - 1 Paris SG PSG Paris SG
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AFC Ajax AFC AFC Ajax 0 - 1 Benfica SLB Benfica
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Manchester United MUN Manchester United 0 - 1 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Juventus JUV Juventus 0 - 3 Villarreal VIL Villarreal
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lille OSC LOSC Lille OSC 1 - 2 Chelsea CFC Chelsea
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Manchester City MCI Manchester City 1 - 0 Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Benfica SLB Benfica 1 - 3 Liverpool LFC Liverpool
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal 1 - 0 Bayern München FCB Bayern München
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Chelsea CFC Chelsea 1 - 3 Real Madrid RMA Real Madrid
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid 2 - 3 Chelsea CFC Chelsea
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bayern München FCB Bayern München 1 - 1 Villarreal VIL Villarreal
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid 0 - 0 Manchester City MCI Manchester City
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Liverpool LFC Liverpool 3 - 3 Benfica SLB Benfica
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Manchester City MCI Manchester City 4 - 3 Real Madrid RMA Real Madrid
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liverpool LFC Liverpool 2 - 0 Villarreal VIL Villarreal
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Villarreal VIL Villarreal 2 - 3 Liverpool LFC Liverpool
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid 3 - 1 Manchester City MCI Manchester City
Finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liverpool LFC Liverpool za 28 mei 21:00 Real Madrid RMA Real Madrid

Rangschikking

Groepsfase - Groep A

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Manchester City MCI
12 6 4 0 2 18 10 8
2
Paris SG PSG
11 6 3 2 1 13 8 5
3
RB Leipzig RBL
7 6 2 1 3 15 14 1
4
Club Brugge BRU
4 6 1 1 4 6 20 -14

Groepsfase - Groep B

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Liverpool LFC
18 6 6 0 0 17 6 11
2
Atlético Madrid ATM
7 6 2 1 3 7 8 -1
3
FC Porto FCP
5 6 1 2 3 4 11 -7
4
AC Milaan ACM
4 6 1 1 4 6 9 -3

Groepsfase - Groep C

Ptn W G D V G+ G- G=
1
AFC Ajax AFC
18 6 6 0 0 20 5 15
2
Sporting Lissabon SCP
9 6 3 0 3 14 12 2
3
Borussia Dortmund BVB
9 6 3 0 3 10 11 -1
4
Besiktas JK BES
0 6 0 0 6 3 19 -16

Groepsfase - Groep D

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Real Madrid RMA
15 6 5 0 1 14 3 11
2
Inter Milaan INT
10 6 3 1 2 8 5 3
3
Sheriff Tiraspol TIR
7 6 2 1 3 7 11 -4
4
Sjachtar Donetsk SHA
2 6 0 2 4 2 12 -10

Groepsfase - Groep E

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Bayern München FCB
18 6 6 0 0 22 3 19
2
Benfica SLB
8 6 2 2 2 7 9 -2
3
FC Barcelona FCB
7 6 2 1 3 2 9 -7
4
Dynamo Kyiv DYN
1 6 0 1 5 1 11 -10

Groepsfase - Groep F

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Manchester United MUN
11 6 3 2 1 11 8 3
2
Villarreal VIL
10 6 3 1 2 12 9 3
3
Atalanta Bergamo ATL
6 6 1 3 2 12 13 -1
4
Young Boys YB
5 6 1 2 3 7 12 -5

Groepsfase - Groep G

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Lille OSC LOSC
11 6 3 2 1 7 4 3
2
Red Bull Salzburg SAL
10 6 3 1 2 8 6 2
3
FC Sevilla SEV
6 6 1 3 2 5 5 0
4
VfL Wolfsburg WOL
5 6 1 2 3 5 10 -5

Groepsfase - Groep H

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Juventus JUV
15 6 5 0 1 10 6 4
2
Chelsea CFC
13 6 4 1 1 13 4 9
3
Zenit ZEN
5 6 1 2 3 10 10 0
4
Malmö FF MFF
1 6 0 1 5 1 14 -13
Top