App TV
Proximus Pickx Download de app GRATIS
Openen

UEFA Champions League - Proximus Pickx

Nieuws uit de UEFA Champions League

Bekijk alles

UEFA Youth League

Kalender en uitslagen

Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HB Torshavn HTB HB Torshavn
di 22 jun
0 - 2
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
SS Folgore Falciano CFF SS Folgore Falciano
di 22 jun
0 - 1
Prishtina PRI Prishtina
Voorronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Prishtina PRI Prishtina
vr 25 jun
2 - 0
Inter Club d'Escaldes ICE Inter Club d'Escaldes
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
di 6 jul
3 - 1
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
di 6 jul
2 - 0
Hibernians FC HIB Hibernians FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ferencváros FTC Ferencváros
di 6 jul
3 - 0
Prishtina PRI Prishtina
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
di 6 jul
3 - 1
Linfield LIN Linfield
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
di 6 jul
3 - 1
FK Borac BBL FK Borac
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Fola Esch FOL Fola Esch
di 6 jul
2 - 2
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Shkendija SHK Shkendija
di 6 jul
0 - 1
NS Mura MUR NS Mura
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
wo 7 jul
2 - 3
Legia Warschau LEG Legia Warschau
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
wo 7 jul
1 - 2
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
wo 7 jul
2 - 0
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Teuta Durres TEU Teuta Durres
wo 7 jul
0 - 4
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF
wo 7 jul
1 - 0
Riga RIG Riga
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
wo 7 jul
1 - 0
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
wo 7 jul
3 - 2
Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
wo 7 jul
1 - 1
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads
wo 7 jul
2 - 2
Alashkert FC ALA Alashkert FC
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Riga RIG Riga
di 13 jul
1 - 1
Malmö FF MFF Malmö FF
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
di 13 jul
5 - 0
Fola Esch FOL Fola Esch
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Hibernians FC HIB Hibernians FC
di 13 jul
0 - 3
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
di 13 jul
1 - 0
Teuta Durres TEU Teuta Durres
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Prishtina PRI Prishtina
di 13 jul
1 - 3
Ferencváros FTC Ferencváros
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
NS Mura MUR NS Mura
di 13 jul
5 - 0
Shkendija SHK Shkendija
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FK Borac BBL FK Borac
di 13 jul
2 - 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Buducnost Podgorica POD Buducnost Podgorica
di 13 jul
0 - 4
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Linfield LIN Linfield
di 13 jul
1 - 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shamrock Rovers SHAMR Shamrock Rovers
di 13 jul
2 - 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Shakhtyor Soligorsk SHS Shakhtyor Soligorsk
di 13 jul
0 - 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Valur-Reykjavik VAL Valur-Reykjavik
di 13 jul
0 - 2
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
wo 14 jul
2 - 0
Maccabi Haifa HAI Maccabi Haifa
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Alashkert FC ALA Alashkert FC
wo 14 jul
2 - 0
Connah's Quay Nomads CQN Connah's Quay Nomads
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
wo 14 jul
0 - 0
Dinamo Tbilisi DTB Dinamo Tbilisi
Eerste kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Legia Warschau LEG Legia Warschau
wo 14 jul
0 - 0
Bodo Glimt BOD Bodo Glimt
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Alashkert FC ALA Alashkert FC
di 20 jul
0 - 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
di 20 jul
1 - 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ferencváros FTC Ferencváros
di 20 jul
2 - 0
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
di 20 jul
2 - 0
Omonia Nicosia OMN Omonia Nicosia
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Rapid Wien RAP Rapid Wien
di 20 jul
2 - 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Celtic FC CFC Celtic FC
di 20 jul
1 - 1
Midtjylland FCM Midtjylland
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
wo 21 jul
2 - 1
Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF
wo 21 jul
2 - 1
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
NS Mura MUR NS Mura
wo 21 jul
0 - 0
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
wo 21 jul
0 - 0
Young Boys YB Young Boys
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PSV PSV PSV
wo 21 jul
5 - 1
Galatasaray SK GSK Galatasaray SK
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
wo 21 jul
1 - 0
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Legia Warschau LEG Legia Warschau
wo 21 jul
2 - 1
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Omonia Nicosia OMN Omonia Nicosia
di 27 jul
0 - 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Flora Tallinn FLO FC Flora Tallinn
di 27 jul
0 - 1
Legia Warschau LEG Legia Warschau
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
HJK Helsinki HJK HJK Helsinki
di 27 jul
2 - 2
Malmö FF MFF Malmö FF
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zalgiris Vilnius ZAL Zalgiris Vilnius
di 27 jul
1 - 3
Ferencváros FTC Ferencváros
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Neftchi Bakou NEF Neftchi Bakou
wo 28 jul
0 - 1
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
wo 28 jul
3 - 1
Alashkert FC ALA Alashkert FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
CFR Cluj CFR CFR Cluj
wo 28 jul
2 - 0
Lincoln Red Imps LIN Lincoln Red Imps
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Midtjylland FCM Midtjylland
wo 28 jul
0 - 0
Celtic FC CFC Celtic FC
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
wo 28 jul
3 - 1
NS Mura MUR NS Mura
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Galatasaray SK GSK Galatasaray SK
wo 28 jul
1 - 2
PSV PSV PSV
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys
wo 28 jul
3 - 2
Slovan Bratislava SSB Slovan Bratislava
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sparta Praag SPA Sparta Praag
wo 28 jul
2 - 0
Rapid Wien RAP Rapid Wien
Tweede kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
wo 28 jul
5 - 0
Kairat Almaty KAL Kairat Almaty
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF
di 3 aug
2 - 1
Rangers RAN Rangers
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag
di 3 aug
0 - 2
AS Monaco ASM AS Monaco
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
KRC Genk GNK KRC Genk
di 3 aug
1 - 2
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
PSV PSV PSV
di 3 aug
3 - 0
Midtjylland FCM Midtjylland
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
di 3 aug
1 - 1
Young Boys YB Young Boys
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
di 3 aug
1 - 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
di 3 aug
1 - 1
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Spartak Moscou SPA Spartak Moscou
wo 4 aug
0 - 2
Benfica SLB Benfica
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
wo 4 aug
1 - 1
Legia Warschau LEG Legia Warschau
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Ferencváros FTC Ferencváros
wo 4 aug
2 - 0
Slavia Praag SLA Slavia Praag
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
di 10 aug
1 - 0
Crvena Zvezda CRV Crvena Zvezda
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Slavia Praag SLA Slavia Praag
di 10 aug
1 - 0
Ferencváros FTC Ferencváros
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
di 10 aug
2 - 1
KRC Genk GNK KRC Genk
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
di 10 aug
2 - 2
Olympiakos Piraeus OLY Olympiakos Piraeus
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Midtjylland FCM Midtjylland
di 10 aug
0 - 1
PSV PSV PSV
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AS Monaco ASM AS Monaco
di 10 aug
3 - 1
Sparta Praag SPA Sparta Praag
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Young Boys YB Young Boys
di 10 aug
3 - 1
CFR Cluj CFR CFR Cluj
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Legia Warschau LEG Legia Warschau
di 10 aug
0 - 1
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Rangers RAN Rangers
di 10 aug
1 - 2
Malmö FF MFF Malmö FF
Derde kwalificatieronde - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Benfica SLB Benfica
di 10 aug
2 - 0
Spartak Moscou SPA Spartak Moscou
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
di 17 aug
2 - 1
Brøndby IF BIF Brøndby IF
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
di 17 aug
3 - 0
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
AS Monaco ASM AS Monaco
di 17 aug
0 - 1
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Young Boys YB Young Boys
wo 18 aug
3 - 2
Ferencváros FTC Ferencváros
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF
wo 18 aug
2 - 0
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Benfica SLB Benfica
wo 18 aug
2 - 1
PSV PSV PSV
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Ferencváros FTC Ferencváros
di 24 aug
2 - 3
Young Boys YB Young Boys
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PFK Ludogorets LUD PFK Ludogorets
di 24 aug
2 - 1
Malmö FF MFF Malmö FF
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
PSV PSV PSV
di 24 aug
0 - 0
Benfica SLB Benfica
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Dinamo Zagreb DZ Dinamo Zagreb
wo 25 aug
0 - 0
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Brøndby IF BIF Brøndby IF
wo 25 aug
1 - 2
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Play-offs - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
wo 25 aug
2 - 2
AS Monaco ASM AS Monaco
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Sevilla SEV FC Sevilla
di 14 sep
1 - 1
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Young Boys YB Young Boys
di 14 sep
2 - 1
Manchester United MUN Manchester United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
di 14 sep
0 - 0
Benfica SLB Benfica
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
FC Barcelona FCB FC Barcelona
di 14 sep
0 - 3
Bayern München FCB Bayern München
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal
di 14 sep
2 - 2
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Lille OSC LOSC Lille OSC
di 14 sep
0 - 0
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Chelsea CFC Chelsea
di 14 sep
1 - 0
Zenit ZEN Zenit
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Malmö FF MFF Malmö FF
di 14 sep
0 - 3
Juventus JUV Juventus
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
wo 15 sep
2 - 0
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Besiktas JK BES Besiktas JK
wo 15 sep
1 - 2
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Manchester City MCI Manchester City
wo 15 sep
6 - 3
RB Leipzig RBL RB Leipzig
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Club Brugge BRU Club Brugge
wo 15 sep
1 - 1
Paris SG PSG Paris SG
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
wo 15 sep
0 - 0
FC Porto FCP FC Porto
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liverpool LFC Liverpool
wo 15 sep
3 - 2
AC Milaan ACM AC Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
wo 15 sep
1 - 5
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Inter Milaan INT Inter Milaan
wo 15 sep
0 - 1
Real Madrid RMA Real Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
di 28 sep
0 - 0
Inter Milaan INT Inter Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AFC Ajax AFC AFC Ajax
di 28 sep
2 - 0
Besiktas JK BES Besiktas JK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
RB Leipzig RBL RB Leipzig
di 28 sep
1 - 2
Club Brugge BRU Club Brugge
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Paris SG PSG Paris SG
di 28 sep
2 - 0
Manchester City MCI Manchester City
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
FC Porto FCP FC Porto
di 28 sep
1 - 5
Liverpool LFC Liverpool
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AC Milaan ACM AC Milaan
di 28 sep
1 - 2
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
di 28 sep
1 - 0
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid
di 28 sep
1 - 2
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
wo 29 sep
1 - 0
Young Boys YB Young Boys
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Zenit ZEN Zenit
wo 29 sep
4 - 0
Malmö FF MFF Malmö FF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bayern München FCB Bayern München
wo 29 sep
5 - 0
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Benfica SLB Benfica
wo 29 sep
3 - 0
FC Barcelona FCB FC Barcelona
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Manchester United MUN Manchester United
wo 29 sep
2 - 1
Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
wo 29 sep
1 - 1
FC Sevilla SEV FC Sevilla
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
wo 29 sep
2 - 1
Lille OSC LOSC Lille OSC
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Juventus JUV Juventus
wo 29 sep
1 - 0
Chelsea CFC Chelsea
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Club Brugge BRU Club Brugge
di 19 okt
1 - 5
Manchester City MCI Manchester City
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Besiktas JK BES Besiktas JK
di 19 okt
1 - 4
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Paris SG PSG Paris SG
di 19 okt
3 - 2
RB Leipzig RBL RB Leipzig
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Porto FCP FC Porto
di 19 okt
1 - 0
AC Milaan ACM AC Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
di 19 okt
2 - 3
Liverpool LFC Liverpool
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
AFC Ajax AFC AFC Ajax
di 19 okt
4 - 0
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
di 19 okt
0 - 5
Real Madrid RMA Real Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Inter Milaan INT Inter Milaan
di 19 okt
3 - 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
FC Barcelona FCB FC Barcelona
wo 20 okt
1 - 0
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
wo 20 okt
3 - 1
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Benfica SLB Benfica
wo 20 okt
0 - 4
Bayern München FCB Bayern München
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Manchester United MUN Manchester United
wo 20 okt
3 - 2
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Young Boys YB Young Boys
wo 20 okt
1 - 4
Villarreal VIL Villarreal
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Lille OSC LOSC Lille OSC
wo 20 okt
0 - 0
FC Sevilla SEV FC Sevilla
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Zenit ZEN Zenit
wo 20 okt
0 - 1
Juventus JUV Juventus
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 3
Chelsea CFC Chelsea
wo 20 okt
4 - 0
Malmö FF MFF Malmö FF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Malmö FF MFF Malmö FF
di 2 nov
0 - 1
Chelsea CFC Chelsea
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
di 2 nov
2 - 1
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Bayern München FCB Bayern München
di 2 nov
5 - 2
Benfica SLB Benfica
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
di 2 nov
0 - 1
FC Barcelona FCB FC Barcelona
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
di 2 nov
2 - 2
Manchester United MUN Manchester United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Villarreal VIL Villarreal
di 2 nov
2 - 0
Young Boys YB Young Boys
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
FC Sevilla SEV FC Sevilla
di 2 nov
1 - 2
Lille OSC LOSC Lille OSC
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Juventus JUV Juventus
di 2 nov
4 - 2
Zenit ZEN Zenit
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Real Madrid RMA Real Madrid
wo 3 nov
2 - 1
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
AC Milaan ACM AC Milaan
wo 3 nov
1 - 1
FC Porto FCP FC Porto
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
RB Leipzig RBL RB Leipzig
wo 3 nov
2 - 2
Paris SG PSG Paris SG
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Manchester City MCI Manchester City
wo 3 nov
4 - 1
Club Brugge BRU Club Brugge
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Liverpool LFC Liverpool
wo 3 nov
2 - 0
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
wo 3 nov
4 - 0
Besiktas JK BES Besiktas JK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
wo 3 nov
1 - 3
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 4
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
wo 3 nov
1 - 3
Inter Milaan INT Inter Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Villarreal VIL Villarreal
di 23 nov
0 - 2
Manchester United MUN Manchester United
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
di 23 nov
1 - 2
Bayern München FCB Bayern München
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Barcelona FCB FC Barcelona
di 23 nov
0 - 0
Benfica SLB Benfica
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Young Boys YB Young Boys
di 23 nov
3 - 3
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Lille OSC LOSC Lille OSC
di 23 nov
1 - 0
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
FC Sevilla SEV FC Sevilla
di 23 nov
2 - 0
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Malmö FF MFF Malmö FF
di 23 nov
1 - 1
Zenit ZEN Zenit
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Chelsea CFC Chelsea
di 23 nov
4 - 0
Juventus JUV Juventus
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Inter Milaan INT Inter Milaan
wo 24 nov
2 - 0
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Besiktas JK BES Besiktas JK
wo 24 nov
1 - 2
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Manchester City MCI Manchester City
wo 24 nov
2 - 1
Paris SG PSG Paris SG
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Club Brugge BRU Club Brugge
wo 24 nov
0 - 5
RB Leipzig RBL RB Leipzig
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Liverpool LFC Liverpool
wo 24 nov
2 - 0
FC Porto FCP FC Porto
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
wo 24 nov
0 - 1
AC Milaan ACM AC Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
wo 24 nov
3 - 1
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 5
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
wo 24 nov
0 - 3
Real Madrid RMA Real Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
RB Leipzig RBL RB Leipzig
di 7 dec
2 - 1
Manchester City MCI Manchester City
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Paris SG PSG Paris SG
di 7 dec
4 - 1
Club Brugge BRU Club Brugge
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
AC Milaan ACM AC Milaan
di 7 dec
1 - 2
Liverpool LFC Liverpool
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
FC Porto FCP FC Porto
di 7 dec
1 - 3
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Borussia Dortmund BVB Borussia Dortmund
di 7 dec
5 - 0
Besiktas JK BES Besiktas JK
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
AFC Ajax AFC AFC Ajax
di 7 dec
4 - 2
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Sjachtar Donetsk SHA Sjachtar Donetsk
di 7 dec
1 - 1
Sheriff Tiraspol TIR Sheriff Tiraspol
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Real Madrid RMA Real Madrid
di 7 dec
2 - 0
Inter Milaan INT Inter Milaan
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Juventus JUV Juventus
wo 8 dec
1 - 0
Malmö FF MFF Malmö FF
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Zenit ZEN Zenit
wo 8 dec
3 - 3
Chelsea CFC Chelsea
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Benfica SLB Benfica
wo 8 dec
2 - 0
Dynamo Kyiv DYN Dynamo Kyiv
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Bayern München FCB Bayern München
wo 8 dec
3 - 0
FC Barcelona FCB FC Barcelona
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Manchester United MUN Manchester United
wo 8 dec
1 - 1
Young Boys YB Young Boys
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
wo 8 dec
1 - 0
FC Sevilla SEV FC Sevilla
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
VfL Wolfsburg WOL VfL Wolfsburg
wo 8 dec
1 - 3
Lille OSC LOSC Lille OSC
Groepsfase - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 6
Atalanta Bergamo ATL Atalanta Bergamo
do 9 dec
2 - 3
Villarreal VIL Villarreal
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
di 15 feb
0 - 5
Manchester City MCI Manchester City
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Paris SG PSG Paris SG
di 15 feb
1 - 0
Real Madrid RMA Real Madrid
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Inter Milaan INT Inter Milaan
wo 16 feb
0 - 2
Liverpool LFC Liverpool
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
wo 16 feb
1 - 1
Bayern München FCB Bayern München
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Chelsea CFC Chelsea
di 22 feb
2 - 0
Lille OSC LOSC Lille OSC
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal
di 22 feb
1 - 1
Juventus JUV Juventus
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Benfica SLB Benfica
wo 23 feb
2 - 2
AFC Ajax AFC AFC Ajax
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
wo 23 feb
1 - 1
Manchester United MUN Manchester United
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Liverpool LFC Liverpool
di 8 mrt
0 - 1
Inter Milaan INT Inter Milaan
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bayern München FCB Bayern München
di 8 mrt
7 - 1
Red Bull Salzburg SAL Red Bull Salzburg
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Manchester City MCI Manchester City
wo 9 mrt
0 - 0
Sporting Lissabon SCP Sporting Lissabon
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid
wo 9 mrt
3 - 1
Paris SG PSG Paris SG
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
AFC Ajax AFC AFC Ajax
di 15 mrt
0 - 1
Benfica SLB Benfica
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Manchester United MUN Manchester United
di 15 mrt
0 - 1
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Juventus JUV Juventus
wo 16 mrt
0 - 3
Villarreal VIL Villarreal
Achtste finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Lille OSC LOSC Lille OSC
wo 16 mrt
1 - 2
Chelsea CFC Chelsea
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Manchester City MCI Manchester City
di 5 apr
1 - 0
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Benfica SLB Benfica
di 5 apr
1 - 3
Liverpool LFC Liverpool
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Villarreal VIL Villarreal
wo 6 apr
1 - 0
Bayern München FCB Bayern München
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Chelsea CFC Chelsea
wo 6 apr
1 - 3
Real Madrid RMA Real Madrid
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid
di 12 apr
2 - 3
Chelsea CFC Chelsea
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Bayern München FCB Bayern München
di 12 apr
1 - 1
Villarreal VIL Villarreal
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Atlético Madrid ATM Atlético Madrid
wo 13 apr
0 - 0
Manchester City MCI Manchester City
Kwartfinale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Liverpool LFC Liverpool
wo 13 apr
3 - 3
Benfica SLB Benfica
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Manchester City MCI Manchester City
di 26 apr
4 - 3
Real Madrid RMA Real Madrid
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liverpool LFC Liverpool
wo 27 apr
2 - 0
Villarreal VIL Villarreal
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Villarreal VIL Villarreal
di 3 mei
2 - 3
Liverpool LFC Liverpool
Halve finales - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 2
Real Madrid RMA Real Madrid
wo 4 mei
3 - 1
Manchester City MCI Manchester City
Finale - FootballLeagueCalendarElement.matchDayLabel 1
Liverpool LFC Liverpool
za 28 mei 21:00
Real Madrid RMA Real Madrid

Rangschikking

Groepsfase - Groep A

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Manchester City MCI
12 6 4 0 2 18 10 8
2
Paris SG PSG
11 6 3 2 1 13 8 5
3
RB Leipzig RBL
7 6 2 1 3 15 14 1
4
Club Brugge BRU
4 6 1 1 4 6 20 -14

Groepsfase - Groep B

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Liverpool LFC
18 6 6 0 0 17 6 11
2
Atlético Madrid ATM
7 6 2 1 3 7 8 -1
3
FC Porto FCP
5 6 1 2 3 4 11 -7
4
AC Milaan ACM
4 6 1 1 4 6 9 -3

Groepsfase - Groep C

Ptn W G D V G+ G- G=
1
AFC Ajax AFC
18 6 6 0 0 20 5 15
2
Sporting Lissabon SCP
9 6 3 0 3 14 12 2
3
Borussia Dortmund BVB
9 6 3 0 3 10 11 -1
4
Besiktas JK BES
0 6 0 0 6 3 19 -16

Groepsfase - Groep D

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Real Madrid RMA
15 6 5 0 1 14 3 11
2
Inter Milaan INT
10 6 3 1 2 8 5 3
3
Sheriff Tiraspol TIR
7 6 2 1 3 7 11 -4
4
Sjachtar Donetsk SHA
2 6 0 2 4 2 12 -10

Groepsfase - Groep E

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Bayern München FCB
18 6 6 0 0 22 3 19
2
Benfica SLB
8 6 2 2 2 7 9 -2
3
FC Barcelona FCB
7 6 2 1 3 2 9 -7
4
Dynamo Kyiv DYN
1 6 0 1 5 1 11 -10

Groepsfase - Groep F

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Manchester United MUN
11 6 3 2 1 11 8 3
2
Villarreal VIL
10 6 3 1 2 12 9 3
3
Atalanta Bergamo ATL
6 6 1 3 2 12 13 -1
4
Young Boys YB
5 6 1 2 3 7 12 -5

Groepsfase - Groep G

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Lille OSC LOSC
11 6 3 2 1 7 4 3
2
Red Bull Salzburg SAL
10 6 3 1 2 8 6 2
3
FC Sevilla SEV
6 6 1 3 2 5 5 0
4
VfL Wolfsburg WOL
5 6 1 2 3 5 10 -5

Groepsfase - Groep H

Ptn W G D V G+ G- G=
1
Juventus JUV
15 6 5 0 1 10 6 4
2
Chelsea CFC
13 6 4 1 1 13 4 9
3
Zenit ZEN
5 6 1 2 3 10 10 0
4
Malmö FF MFF
1 6 0 1 5 1 14 -13
Top