Ga direct naar de hoofdinhoud
Pickx Logo
NL FR
  • Inloggen
    Log je gratis in om toegang te krijgen tot de volledige Proximus Pickx-ervaring
    • Aangemeld
      • Instellingen
      • Uitloggen
  • Home
  • Live tv
  • Tv-gids
  • Mijn video's
  • Proximus VOD
  • Abonnementen
  • Categorieën
    • Films
    • Series
    • Entertainment
    • Sport
    • Nieuws
    • Esports
    • Cultuur & kennis
    • Kids
    • Muziek
  • Inloggen
    Log je gratis in om toegang te krijgen tot de volledige Proximus Pickx-ervaring
    • Aangemeld
      • Instellingen
      • Uitloggen
Inloggen
Log je gratis in om toegang te krijgen tot de volledige Proximus Pickx-ervaring
  • Aangemeld
    • Instellingen
    • Uitloggen
Menu
Sluiten
NL FR
  • Inloggen
    Log je gratis in om toegang te krijgen tot de volledige Proximus Pickx-ervaring
    • Aangemeld
      • Instellingen
      • Uitloggen
  • Home
  • Live tv
  • Tv-gids
  • Mijn video's
  • Proximus VOD
  • Abonnementen
  • Categorieën
    • Films
    • Series
    • Entertainment
    • Sport
    • Nieuws
    • Esports
    • Cultuur & kennis
    • Kids
    • Muziek
  • Inloggen
    Log je gratis in om toegang te krijgen tot de volledige Proximus Pickx-ervaring
    • Aangemeld
      • Instellingen
      • Uitloggen
  • FR
Sport Voetbal Red Flames België speelt tegen Duitsland en Nederland in kader van "Three Nations, One Goal"-campagne

België speelt tegen Duitsland en Nederland in kader van "Three Nations, One Goal"-campagne

20.01.21 | door Belga
België speelt tegen Duitsland en Nederland in kader van "Three Nations, One Goal"-campagne © BELGA
De Belgische nationale vrouwenvoetbalploeg speelt eind februari vriendschappelijke wedstrijden tegen Nederland en Duitsland in het kader van de "Three Nations, One Goal"-campagne. Daarmee zetten de drie landen hun kandidatuur in de verf om het WK vrouwenvoetbal in 2027 te organiseren. Dat maakte de Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB) vandaag bekend.
Op donderdag 18 februari nemen de Red Flames het in het stadion van Oud-Heverlee Leuven op tegen Nederland. Drie dagen later staat in Aken een duel met Duitsland op het programma. Tot slot staan de Oranje Leeuwinnen op woensdag 24 februari in Venlo tegenover de Duitse vrouwen.

"Alle veiligheids- en gezondheidsvoorschriften omtrent het coronavirus worden uiteraard in acht genomen", zo meldt de KBVB. "Naast de tests voor elke wedstrijd verplaatsen de drie deelnemende teams zich enkel om hun wedstrijd te spelen. Na elke confrontatie keren ze direct terug naar hun thuisland."

Naast het symbolische aspect zijn de oefenwedstrijden ook een grote sportieve kans, zo benadrukt Ives Serneels, bondscoach van de Red Flames (FIFA 17). "Ik ben blij tegen twee toplanden te spelen", aldus Serneels. "Duitsland staat op de tweede plaats van de FIFA-wereldranglijst en Nederland op de vierde. Ons doel is om ons zo goed mogelijk voor te bereiden op de kwalificaties voor het WK 2023 en de eindronde van het Europees kampioenschap in 2022. Deze tegenstanders vormen dus een uitstekende voorbereiding. Bovendien reizen we door de korte afstanden enkel heen-en-weer, wat een echt voordeel is, nog meer in de context van de gezondheidscrisis die we nu meemaken."

In oktober 2020 kondigden de voetbalbonden van België, Duitsland en Nederland aan gezamenlijk een gooi te doen naar de organisatie van het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Nederland was in 2017 al gastheer voor het EK voor vrouwen. Duitsland organiseerde in 1989 en 2001 het EK, en in 2011 het WK. Voor België zou het WK van 2027 het eerste grote eindtoernooi voor vrouwen zijn.

Dit maakt mij ...

  • euforisch
    1
  • blij
    1
  • onverschillig
    1
  • verdrietig
    1
  • kwaad
    1

Red Flames

Bekijk alles
  • Gouden Schoen Tine De Caigny stapt van Anderlecht over naar Hoffenheim

    Gouden Schoen Tine De Caigny stapt van Anderlecht over naar Hoffenheim

    Tine De Caigny verlaat Anderlecht op het einde van het seizoen. De 23-jarige aanvalster van de Red Flames zet haar carrière verder bij het Duitse Hoffenheim, zo maakte ze vandaag bekend.

    Nieuws 2 d geleden
  • Red Flames gaan met 2-0 onderuit in Duitsland

    Red Flames gaan met 2-0 onderuit in Duitsland

    De Red Flames hebben zondagavond in het Tivolistadion in Aken een oefeninterland tegen Duitsland met 2-0 (rust: 1-0) verloren van Duitsland.

    Nieuws 21.02.21
  • Red Flames moeten nieuwe pandoering zien te vermijden in Duitsland

    Red Flames moeten nieuwe pandoering zien te vermijden in Duitsland

    De Red Flames staan zondagavond (18u) in het Tivolistadion van Aken tegenover Duitsland, het slot van hun vriendschappelijk tweeluik in deze wintermaand.

    Nieuws 21.02.21
  • Ives Serneels relativeert thuisnederlaag: "Af en toe eens met onze rug tegen de muur"

    Ives Serneels relativeert thuisnederlaag: "Af en toe eens met onze rug tegen de muur"

    Na de schitterende EK-kwalificatie van eind vorig jaar zaten de Red Flames op een wolk, maar door de 1-6 thuisnederlaag van donderdagavond in de oefeninterland tegen Nederland staat iedereen weer met

    Nieuws 18.02.21
  • Tysiak zal debuut bij Red Flames "niet snel vergeten"

    Tysiak zal debuut bij Red Flames "niet snel vergeten"

    In moeilijke omstandigheden vierde Amber Tysiak donderdagavond haar debuut bij de Red Flames, die in een oefeninterland met zware 1-6 cijfers onderuitgingen tegen Nederland.

    Nieuws 18.02.21
  • Red Flames zwaar onderuit tegen Nederland

    Red Flames zwaar onderuit tegen Nederland

    De Red Flames hebben donderdagavond in een oefeninterland in het Koning Boudewijnstadion met 1-6 (rust: 0-1) verloren van Europees en vicewereldkampioen Nederland. Zondag in Aken is Duitsland de volge

    Nieuws 18.02.21
  • Amber Tysiak debuteert bij Red Flames tegen Nederland

    Amber Tysiak debuteert bij Red Flames tegen Nederland

    Bondscoach Ives Serneels laat Amber Tysiak vanavond (20u) in het Koning Boudewijnstadion debuteren bij de Red Flames in de oefeninterland tegen Nederland.

    Nieuws 18.02.21
  • Red Flames starten 2021 met Derby der Lage Landen

    Red Flames starten 2021 met Derby der Lage Landen

    De Belgische nationale vrouwenvoetbalploeg (FIFA 17) start het nieuwe jaar donderdagavond (20u) met een oefeninterland tegen Nederland (FIFA 4).

    Nieuws 18.02.21
  • Serneels en Wullaert willen zien hoe Red Flames presteren tegen toplanden

    Serneels en Wullaert willen zien hoe Red Flames presteren tegen toplanden

    De Red Flames (FIFA 17) staan deze week voor twee topwedstrijden. Donderdag is Europees kampioen en vicewereldkampioen Nederland (FIFA 4) te gast in het Koning Boudewijnstadion in Brussel. Zondag wach

    Nieuws 16.02.21
  • Red Flames starten met beloftenteam U23

    Red Flames starten met beloftenteam U23

    Vanaf vandaag/vrijdag is er ook een beloftenteam bij de Belgische nationale voetbalvrouwen, de Red Flames. Met de oprichting van de Red Flames U23 wil de Belgische Voetbalbond KBVB de Flames van de to

    Nieuws 12.02.21
  • Duel met Nederland verhuist naar Koning Boudewijnstadion

    Duel met Nederland verhuist naar Koning Boudewijnstadion

    De vriendschappelijke interland van de Red Flames van volgende week donderdag (20u) tegen Nederland vindt plaats in het Koning Boudewijnstadion in Brussel, en niet in het stadion van Oud-Heverlee Leuv

    Nieuws 11.02.21
  • Ives Serneels maakt 29-koppige selectie bekend voor oefeninterlands

    Ives Serneels maakt 29-koppige selectie bekend voor oefeninterlands

    Bondscoach Ives Serneels heeft vandaag een 29-koppige selectie bekendgemaakt voor de oefeninterlands van later deze maand tegen Nederland en Duitsland.

    Nieuws 03.02.21
  • Eerste Gouden Schoen voor Tine De Caigny

    Eerste Gouden Schoen voor Tine De Caigny

    Tine De Caigny heeft woensdag voor de eerste keer in haar carrière de Gouden Schoen bij de vrouwen in ontvangst mogen nemen.

    Nieuws 13.01.21
  • Belgische Voetbalbond zoekt Ultimate Icon

    Belgische Voetbalbond zoekt Ultimate Icon

    De Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB) start vanaf 16 december de zoektocht naar het ultieme voetbalicoon uit de vaderlandse voetbalgeschiedenis. Niet alleen (ex-)Rode Duivels kunnen de titel van

    Nieuws 16.12.20
  • Janne Michels en Amine Serock gekroond tot Belgian Red Reporters (+ video)

    Janne Michels en Amine Serock gekroond tot Belgian Red Reporters (+ video)

    Voetbalbond zet winnaars talentenjacht met Proximus in om sfeer rond matchen Duivels en Flames tot bij fans te brengen.

    Nieuws 08.12.20
  • Red Flames bemachtigen plaatsje op EK 2022: wat zullen de ambities zijn?

    Red Flames bemachtigen plaatsje op EK 2022: wat zullen de ambities zijn?

    Het ticket voor Euro 2022 is binnen voor de Red Flames. Met een klinkende 4-0 zege tegen Zwitserland wisten de Belgische voetbalvrouwen met brio hun plaatsje op het EK te bemachtigen. Wat mogen we van

    Nieuws 03.12.20
  • Deze zes jonge talenten maken kans om Belgian Red Reporter te worden

    Deze zes jonge talenten maken kans om Belgian Red Reporter te worden

    De talentenjacht van de Koninklijke Belgische Voetbalbond en Proximus om een vliegende fanreporter voor de Rode Duivels en Red Flames te verkiezen zit vandaag bijna in de laatste fase. Zes sociale med

    Nieuws 18.11.20
  • De Red Flames kunnen zich geen misstap veroorloven tegen Litouwen

    De Red Flames kunnen zich geen misstap veroorloven tegen Litouwen

    Na de nederlaag tegen Zwitsersland moeten de Red Flames, momenteel tweede in hun groep, koste wat het kost de zege over de streep trekken in de voorlaatste wedstrijd tegen Litouwen. Anders zouden ze h

    Nieuws 27.10.20
  • Duik in de Belgische voetbalgeschiedenis voor de 125ste verjaardag van de KBVB

    Duik in de Belgische voetbalgeschiedenis voor de 125ste verjaardag van de KBVB

    De Koninklijke Belgische Voetbalbond blaast dit jaar 125 kaarsjes uit en omwille van het coronavirus wordt het een best vreemd feest. De bond heeft doorheen de eeuwen de balsport zien evolueren in ons

    Nieuws 14.10.20
  • Word Belgian Red Reporter voor het EK 2021!

    Word Belgian Red Reporter voor het EK 2021!

    Heb je er altijd van gedroomd om de Belgische nationale ploegen op de voet te mogen volgen in officiële competities? Dan heb je geluk, want de KBVB biedt je in samenwerking met Proximus een unieke kan

    Nieuws 05.10.20
  • Bekijk alles

Nuttige links

  • Contacteer ons
  • Cookies
  • Cookie manager
  • Toegankelijkheid
  • Privacy
  • Algemene Voorwaarden
  • Adverteren
  • Bedrijfsgegevens
  • Code onwettige inhoud
  • Wedstrijdreglement

Muziek

  • Actueel
  • Festivals
  • Tomorrowland 31.12.2020
  • Dossiers
  • Concerten
  • Foto's

Sport

  • Home
  • Voetbal
  • Jupiler Pro League
  • Wielersport
  • Basketbal
  • Auto-moto
  • Meer Sport

Proximus Pickx

  • Home
  • Live tv
  • TV-gids
  • Sport
  • Esports
  • Films
  • Series
  • Nieuws
  • Wedstrijden

Proximus

  • Packs
  • Mobiel
  • TV-opties
  • Epic

Mobile Apps

Terug naar de homepagina Pickx Logo

© Proximus 2021 | All rights reserved

Top